Богодухівщина

Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

Віктор Янукович взяв участь у відкритті виставки "Велике і Величне" з нагоди 1025-річчя хрещення Київської Русі

Президент України Віктор Янукович взяв участь у відкритті Всеукраїнської мистецької виставки "Велике і Величне", приуроченої до 1025-річчя хрещення Київської Русі.
Як наголосив Президент під час церемонії, на виставці у "Мистецькому Арсеналі" тисяча унікальних творів із понад тридцяти музеїв демонструють найяскравіші сторінки українського мистецтва від давнини до сучасності.

Детальніше...

 

Одне з головних першочергових завдань влади – забезпечити санітарно-екологічний стан населених пунктів району

Про це 25 липня на засіданні районної координаційної ради з екологічних проблем наголосив заступник голови районної державної адміністрації Юрченко О.В.
В ході засідання були розглянуті питання щодо організації виконання розділу 8 "Програми збереження малих річок Харківської області до 2016 року", затвердженої рішенням Харківської обласної ради від 26 квітня 2012 року та звернення Павлівського сільського голови Тарасенка П.А. щодо забруднення річки Мерло.

Детальніше...

 

З метою надання правової допомоги громадянам віддалених населених пунктів району при районному управлінні юстиції створений виїзний консультативний пункт

Про це наголосив в ході спільного засідання колегії райдержадміністрації та зборів адміністративно-господарського активу району 24 липня начальник районного управління юстиції Бородавка А.І.
"У I півріччі поточного року здійснено два виїзди в населені пункти для надання безоплатної правової допомоги: у с.Дмитрівка та с.Губарівка. Під час прийому 18 мешканцям цих населених пунктів було надано роз’яснення з правових питань",- зазначив Анатолій Іванович.

Детальніше...

 

Протягом I півріччя 2013 року до всіх гілок влади району надійшло 1480 звернень, в яких громадяни порушили 1522 питання, що на 13,2% менше, ніж в I півріччі минулого року

Про це в ході спільного засідання колегії районної державної адміністрації та зборів адміністративно-господарського активу району 24 липня проінформувала заступник керівника апарату, начальник організаційного відділу апарату райдержадміністрації Явтушенко Н.О.
Як наголосила Наталія Олександрівна, особлива увага приділялася вирішенню проблем, з якими зверталися інваліди, ветерани війни і праці, громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, багатодітні сім'ї, одинокі матері та інші громадяни, які потребують соціального захисту та підтримки.

 

Робота районної державної адміністрації протягом I півріччя поточного року була спрямована на виконання завдань щодо реалізації соціальних ініціатив Президента України

Про це в ході спільного засідання колегії районної державної адміністрації та зборів адміністративно-господарського активу району 24 липня наголосив заступник голови райдержадміністрації Юрченко О.В.
Підводячи підсумки соціально-економічного розвитку району за I півріччя поточного року Олексій Вікторович зазначив, що промислові підприємства району наростили обсяги реалізації продукції, сільгосппідприємства розпочали проведення комплексу робіт по збиранню ранніх зернових культур, підприємства житлово-комунального господарства проводять роботу щодо підготовки до опалювального періоду 2013-2014 років. У соціально-гуманітарній інфраструктурі забезпечене стале функціонування.

Детальніше...

 

Основна проблема розповсюдження правових знань серед населення – це налагодження міжвідомчої взаємодії

Як зазначив 24 липня в ході спільного засідання колегії райдержадміністрації та зборів адміністративно-господарського активу району начальник районного управління юстиції Бородавка А.І., найкраще правова освіта налагоджена там, де є ділові зв’язки юридичних відомств, журналістських організацій, органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

Детальніше...

 

Хрещення Київської Русі – подія, яка навіть сьогодні нагадує про наші корні

Про це в ефірі програми Харківського обласного радіо "Ранковий ексклюзив" розповів секретар Харківської єпархії протоієрей Михайло Кіт.
Він підкреслив, що Хрещення Київської Русі – це подія, яка має вплив на історію нашого народу і навіть сьогодні нагадує нам про наші корні. За його словами, 2013 рік має велике значення, адже цей рік ювілейний. Саме тому, в рамках реалізації завдань Президента України щодо належної підготовки та відзначення 1025-річчя Хрещення Київської Русі на Харківщині будуть проведені святкові заходи.

Детальніше...

 

На Харківщині відбудеться хресна хода з приводу святкування 1025-річчя Хрещення Київської Русі

У вересні цього року відбудеться хресна хода кругом Харкова. Про це повідомив секретар Харківської єпархії протоієрей Михайло Кіт, розповідаючи в ефірі програми обласного радіо "Ранковий ексклюзив" про заходи, які будуть проведені на Харківщині у рамках реалізації завдань Президента України щодо належної підготовки та відзначення 1025-річчя Хрещення Київської Русі.

Детальніше...

 

Пошук по сайтуАрхів новин

Вересень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання