Богодухівщина

Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

Безоплатні консультації – для соціально-незахищених верств населення

На виконання соціальних ініціатив Президента України щодо надання безоплатної правової допомоги населенню в Богодухівському районі відбувся тиждень правової освіти.
У рамках тижня 8 жовтня начальником районного управління юстиції Бородавкою А.І спільно з директором районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Прилуцькою Н.Є. був здійснений виїзд у Гутянську селищну, Губарівську, Павлівську та Полковомикитівську сільські ради з метою проведення безоплатних консультацій для соціально-незахищених верств населення та осіб, які опинилися в скрутних життєвих обставинах. Під час консультацій до спеціалістів звернулося 20 жителів населених пунктів. Всім громадянам надано вичерпні змістовні відповіді.

 

Від майстерності та відповідальності кожного працівника залежить результативність роботи апарату районної державної адміністрації та органу влади в цілому

Саме на цьому в ході проведення планової наради з працівниками апарату районної державної адміністрації за підсумками роботи у ІІІ кварталі 2013 року акцентувала увагу присутніх керівник апарату районної державної адміністрації Л.М.Іванова.
«Вже зараз можна робити попередні висновки, як ми працювали у цьому році. Приємно зазначити, що практично всі завдання, встановлені за результатами 10 проведених у цьому році нарад, виконані», - зазначила Лілія Миколаївна.
У ході проведення наради керівниками структурних підрозділів апарату районної державної адміністрації були висловлені власні бачення шляхів реалізації запланованого.

 

У Харківській області створені всі необхідні умови для надання населенню регіону безоплатних юридичних послуг

Про це в ефірі програми «Від влади до громади» на обласному радіо повідомив голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін. За його словами, на виконання соціальних ініціатив Президента України щодо надання безоплатної правової допомоги населенню Харківський регіон першим вийшов з пропозицією, і в структурі обласної державної адміністрації було створено структурний підрозділ - Юридичний департамент, який займається створенням умов для надання безоплатної юридичної допомоги населенню.

Детальніше...

 

Соціальні допомоги в Харківській області виплачені в повному обсязі

У Харківській області проживає більше 800 тис. пенсіонерів. Відповідно до реалізації в регіоні ініціатив Президента України щодо підвищення соціального захисту (рівня життя) найбільш уразливих верств населення щоразу проводиться осучаснення раніше призначених пенсій. Середнє збільшення склало 136 грн. на одну особу. Про це сьогодні в ході прес-конференції розповіла директор Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації Олена Захуцька.

Детальніше...

 

6 жовтня - День працівників освіти

Шановні працівники освіти!

Щиро вітаю вас з Днем працівників освіти.
Важко переоцінити роль учителя у творенні кожної людини як особистості та найвищої цінності суспільства. Піднімаючись щаблями освітянської системи - від дитячого садка і школи до вищого навчального закладу, - людина освоює нові й нові знання, стає фахівцем, зростає духовно, готується до самостійного життя. Саме завдяки вам молоде покоління знаходить місце в суспільстві, реалізує свій творчий потенціал.
Вірю у ваші знання і досвід. Від вашої мудрості, виваженості, чіткої громадянської позиції значною мірою залежить завтрашній день.
Бажаю всім, хто причетний до благородної вчительської праці, міцного здоров’я, натхнення, творчих здобутків, невичерпного ентузіазму.
Хай мир і злагода буде в душах, сім’ях, колективах, в усій нашій Україні!

З повагою.
Голова Богодухівської районної державної адміністрації
В.М.Бєлий

 

Михайло Добкін вручив слухові апарати 5 мешканцям сел. Комсомольський

Сьогодні в ході робочої поїздки до Зміївського району голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін вручив слухові апарати 5 жителям сел. Комсомольський.
Голова ХОДА зазначив, що в рамках реалізації в регіоні ініціатив Президента України щодо підвищення соціального захисту найбільш уразливих верств населення, а також на виконання обласної програми «Здоров'я Слобожанщини» в області постійно ведеться робота із забезпечення пільгових категорій громадян, в першу чергу ветеранів та інвалідів війни, слуховими апаратами, зубопротезуванням та лікуванням катаракти.
Всього в реєстрі громадян Зміївського району, які потребують слухових апаратів, налічується 14 осіб.

Джерело: Харківська ОДА

 

«Вчитель – це не професія. Вчитель – це покликання»

Він тримає тебе за руку і відкриває весь світ, допомагає зробити перші самостійні кроки, а потім непомітно відходить убік, приймаючи наступних своїх учнів. Через роки пам’ять знову і знову відновлює його образ – злегка примружений уважний погляд, м’яку усмішку, бажання бачити тебе кращим, ніж ти є насправді.

Детальніше...

 

Богодухівський районний центр зайнятості проводить семінари «Презентація навчального закладу «Центри професійно-технічної освіти державної служби зайнятості»

Серед основних напрямків діяльності Богодухівського районного центру зайнятості є організація професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації безробітних громадян. Професійна підготовка, перепідготовка або підвищення кваліфікації громадян є одним із видів соціальних послуг, зорієнтованих на забезпечення ефективної політики зайнятості населення, підвищення конкурентоспроможності особистості на ринку праці.

Детальніше...

 

Пошук по сайтуАрхів новин

Листопад 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання