Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

Інформація для осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції

Постановою Кабінету Міністрів України від 4 березня 2015р. №79 «Деякі питання оформлення і видачі довідки про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції» внесені зміни до Порядку оформлення і видачі довідки про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2014р. №509.

Детальніше...

 

Надання грошової допомоги постраждалим та внутрішньо переміщеним особам

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01 жовтня 2014 року №535 «Про затвердження Порядку використання коштів, що  надійшли від фізичних та юридичних осіб для надання одноразової грошової допомоги постраждалим особам та особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції», постраждала чи внутрішньо переміщена особа має право звернутися до структурного підрозділу з питань соціального захисту населення за місцем реєстрації проживання або фактичним місцем перебування з відповідною заявою, в якій зазначає причини необхідності надання їй грошової допомоги та реквізити рахунка, відкритого у банківській установі.

Детальніше...

 

Сьогодні під час засідання позачергової сесії районної ради було розглянуто низку важливих соціально-економічних питань

Зокрема, внесено зміни до рішення районної ради від 16 січня 2015 року №857-V «Про районний бюджет на 2015 рік». Так, відповідно до рішення сесії обласної ради від 9 квітня поточного року із загального фонду обласного бюджету збільшений обсяг субвенції за рахунок субвенції із державного бюджету на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло, - водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот в сумі 11740,0 грн. Також, на виконання обласної комплексної Програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції на 2015-2016 роки, на проведення відпочинку звільнених у запас (демобілізованих) військовослужбовців, які брали участь в АТО, в санаторно-курортних закладах Харківської області району виділена інша субвенція в сумі 98,0 тис.грн.

Детальніше...

 

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати виставку "Культура безпеки"

Вона відкриється 20 квітня о 10-00 годині у центрі дитячої та юнацької творчості. На ній будуть представлені дипломні проекти студентів Харківської державної академії дизайну та мистецтв. Виставка буде тривати до 24 квітня.

 

На Богодухівщині відбудеться низка заходів з нагоди 29-ої річниці Чорнобильської катастрофи

Сьогодні під час засідання Організаційного комітету з відзначення в Богодухівському районі 29-ої річниці Чорнобильської катастрофи було розглянуто та остаточно затверджено сценарій проведення мітингу-реквієму за загиблими та померлими ліквідаторами-чорнобильцями, який відбудеться 24 квітня біля пам’ятного знака «Дзвони Чорнобиля».

Детальніше...

 

Про проведення часткової мобілізації

16 квітня відбулася робоча нарада у голови районної державної адміністрації Шарова В.А. з питання завершення чергової хвилі часткової мобілізації у районі, на якій були присутні радник голови Берестов О.К , керівник апарату районної державної адміністрації Іванова Л.М, військовий комісар Богодухівського об’єднаного міського військового комісаріату, керівники органів місцевого самоврядування Богодухівського району.
У ході засідання порушувались питання щодо усунення недоліків ведення обліку військовозобов’язаних, проведення їх оповіщення та вирішення проблемних питань взаємодії об’єднаного міського військового комісаріату з районним відділом ГУ МВС України та керівниками органів місцевого самоврядування Богодухівського району з питань часткової мобілізації.

 

Вивчено стиль, форми і методи роботи сектора культури районної державної адміністрації

16 квітня апаратом районної державної адміністрації було надано практичну та методичну допомогу сектору культури районної державної адміністрації з питань планування, організації ведення діловодства, роботи зі зверненнями громадян, виконавської дисципліни, дотримання вимог чинного законодавства при прийнятті наказів, запобігання та протидії корупції, забезпечення доступу до публічної інформації.
За результатами перевірки працівникам сектору культури районної державної адміністрації надані рекомендації щодо покращення методів роботи.

 

Одним із головних напрямків роботи щодо підготовки до 70-ї річниці Перемоги залишається проведення упорядкування військових поховань, здійснення ремонту та реставрації меморіалів, пам'ятників та пам'ятних знаків полеглим у роки війни

Також у населених пунктах району пропонується провести відповідні заходи, присвячені 70-й річниці Перемоги над нацизмом у Європі: урочисто-траурні мітинги на братських могилах, покладання квітів, відвідування ветеранів.
У Богодухівському районному краєзнавчому музеї розширено експозицію, присвячену 70-й річниці Перемоги над нацизмом.
Учні та викладачі дитячої музичної школи ім. В.Т.Борисова проведуть традиційний концерт для ветеранів війни.

 

Пошук по сайту

Архів новин

Серпень 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання