Богодухівщина

Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

Потрібно бути прагматистами і мати свою чітку думку - тоді ми чогось досягнемо

«Я проти всяких революцій, я, як і міський голова Геннадій Кернес, за еволюцію . Еволюція це складний процес. Ми всі кричимо про те, що хочемо в Європу, а ви подумайте, якщо у нас більше 40% товарообігу з Росією. Завтра припинить роботу «Турбоатом», авіаційний завод та інші. Що ви будете говорити сім'ям цих людей? Розповідати їм про євроінтеграцію?» - підкреслив у ході позачергової сесії обласної ради директор і головний диригент Харківської обласної філармонії Юрій Янко.

Детальніше...

 

Першочерговим та пріоритетним завданням молодіжної політики в районі - є пропаганда та формування здорового способу життя

Серед першочергових завдань молодіжної політики в районі пріоритетним питанням є пропаганда та формування здорового способу життя, профілактика негативних явищ в молодіжному середовищі: наркоманії, ВІЛ- інфекції СНІДу, захворювань, що передаються статевим шляхом. Тому даному питанню приділяється значна увага. Так, у навчальних закладах району проведені бесіди, анкетування, прочитані лекції спеціалістами центру практичної психологічної і соціальної роботи відділу освіти районної державної адміністрації, служби у справах дітей районної державної адміністрації, сектора молоді та спорту районної державної адміністрації, лікарями КУОЗ Богодухівська центральна районна лікарня з питань створення сім’ї, запобігання вживання алкоголю, наркотичних речовин, тютюнопаління, ВІЛ – інфекції СНІДу.

Детальніше...

 

Україні необхідно зберегти основного торгового партнера

Про це сьогодні в ході позачергового засідання сесії Харківської обласної ради заявив народний депутат України Анатолій Гіршфельд.
«В Україні законодавчо закріплений курс на євроінтеграцію. Його ніхто не оспорює. Але нам потрібно зберегти основного торгового партнера. Адже сьогодні ми в Росію продаємо в основному продукцію машинобудування. Ту продукцію, яку абсолютно не чекають на європейських ринках. Ми сьогодні вже конкуруємо і з російськими, і західними компаніями, які мають божевільну державну підтримку. А ми в силу ряду причин не можемо підтримувати промисловість, як це слід було б, і як це роблять ті країни, з якими ми конкуруємо. Тому завдання у Президента стояло вкрай складне. І він відверто сказав про це у зверненні до народу: зуміти зберегти курс євроінтеграції, але при цьому, щоб наші підприємства не втратили основні ринки збуту, а це робочі місця та надходження до бюджету», - сказав він.

Детальніше...

 

У кожної громади є можливості для інтенсивного розвитку

Про це 2 грудня на виконання завдань Президента України щодо обговорення Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в України, в ході зустрічі з мешканцями Сазонобаланівської територіальної громади наголосила перший заступник голови районної державної адміністрації Сизоненко О.В.

Детальніше...

 

Необхідно зберегти Україну як реальний суб'єкт європейської політики

Про це сьогодні в ході позачергового засідання сесії обласної ради заявила ректор Харківського гуманітарного університету «Українська народна академія» Катерина Астахова.
«Ситуація дуже тривожна. Тривожно тому, що більшість людей сьогодні не розуміють, що відбувається. Це дуже серйозна ситуація. У утвореному трикутнику Київ - Брюссель - Москва інтереси всіх сторін оголилися до межі. Українська еліта виявилася перед нерозв'язною для неї проблемою: як зберегти Україну як реальний суб'єкт європейської політики. Ми сьогодні допустили ситуацію, за якої українське суспільство абсолютно переконане в тому, що воно об'єкт міжнародної політики. Ми весь час до когось приєднуємося, весь час кудись вступаємо. Одна з найсерйозніших проблем для мене сьогодні це те, що в Україні стає все менше і менше людей, які розуміють, що ми самі щось можемо, що нам ніхто нічого не дасть і не зробить. У регіоні, в Україні ми повинні багато чого зробити самі», - сказала Катерина Астахова.

Джерело: Харківська ОДА

 

ВІЛ-СНІД стосується кожного!

1 грудня все прогресивне людство відзначило Міжнародний день боротьби зі СНІДом. Дана проблема, на жаль, дуже актуальна для нашої країни, адже Україна посідає перше місце в Європі за темпами розповсюдження цієї хвороби. Посилена увага до СНІДу підтверджує ту небезпеку, яку несе в собі ця хвороба, адже ліки від неї досі не винайдені.

Детальніше...

 

Харківська облрада ухвалила заяву про суспільно-політичну ситуацію в державі

Сьогодні депутати Харківської обласної ради затвердили заяву про суспільно-політичну ситуацію в державі. За це рішення проголосували 94 депутати обласної ради.
Текст заяви:

Детальніше...

 

Промислові підприємства Харківщини готові допомогти в забезпеченні порядку в регіоні

У ході позачергового засідання сесії Харківської обласної ради генеральний директор ВАТ «Турбоатом» Віктор Суботін заявив, що підприємство працює в напруженому режимі, у три зміни без вихідних, і колектив не допустить, щоб була дестабілізація на підприємстві.

Детальніше...

 

Пошук по сайтуАрхів новин

Січень 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання