Богодухівщина

Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

Ситуація з можливим проникненням збудника африканської чуми свиней в області повністю контрольована

Сьогодні під головуванням заступника голови Харківської облдержадміністрації Юрія Сапронова відбулася нарада, на якій обговорювалося питання припинення пропуску транспортних засобів через державний кордон у місцевих пунктах пропуску, розташованих у Харківській області, у зв'язку зі складною ситуацією, яка склалася на території Росії відносно збудника африканської чуми свиней.

Детальніше...

 

На Харківщині ведеться активна робота з реорганізації загальноосвітніх навчальних закладів в НВК

У Харківській області вже є певні результати забезпечення доступу кожної дитини до дошкільної освіти в рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України з розширення мережі дошкільних навчальних закладів. Проте робота у цьому напряму ще продовжується. Про це сьогодні в ефірі програми «Ранковий ексклюзив» на обласному радіо повідомила начальник управління освіти і науки Департаменту науки і освіти ХОДА Вікторія Ростовська.

Детальніше...

 

В області запроваджено електрону систему обліку дітей

В вересні 2012 року Міністерство освіти і науки України ухвалило рішення про створення протягом 2012-2014 років електронної системи обліку дітей, що потребують місць в дошкільних навчальних закладах. Таку електрону систему з 1 липня 2013 року запроваджено в Харківській області. Про це в ефірі програми «Ранковий ексклюзив» на обласному радіо повідомила начальник управління освіти і науки Департаменту науки і освіти ХОДА Вікторія Ростовська.

Детальніше...

 

Протягом останніх трьох років у Харківській області створено 8611 місць для дошкільнят

Як зазначила сьогодні в ефірі програми «Ранковий ексклюзив» на обласному радіо начальник управління освіти і науки Департаменту науки і освіти ХОДА Вікторія Ростовська, Харківщина вже досягла певних результатів у забезпеченні доступу кожної дитини до дошкільної освіти в рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України з розширення мережі дошкільних навчальних закладів.

Детальніше...

 

Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана - це вияв глибокої пошани суспільства до людей старшого покоління, посилення уваги до їхніх потреб

Про це 24 вересня в ході засідання Організаційного комітету з підготовки та проведення в районі Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана зазначила перший заступник голови районної державної адміністрації Сизоненко О.В.
В ході засідання було розглянуто робочий план проведення низки заходів, які відбудуться в районі протягом наступного тижня.
Зокрема, 1 жовтня в центрі дитячої та юнацької творчості відбудуться урочисті заходи та святковий концерт за участю керівництва району та міста, районної ветеранської організації, ветеранів війни та праці, пенсіонерів.

 

Влада у «віддаленому селі»

У приміщенні Лозівського сільського клубу с. Новоселівка 23 вересня 2013 року був проведений «День віддаленого села» за участю голови районної державної адміністрації Бєлого Володимира Миколайовича. Метою зустрічі було обговорення та вирішення проблемних питань життєдіяльності Забродівької територіальної громади.

Детальніше...

 

У Харківській області сформована мережа дошкільних навчальних закладів

На виконання соціальних ініціатив Президента України щодо забезпечення доступу кожної дитини до дошкільної освіти та розширення мережі дошкільних навчальних закладів в Харківській області з 2010 року проводиться планова робота, яка спрямована на відновлення недіючих груп дошкільних навчальних закладів, будівель, які не використовуються за призначенням, а також з обладнання додаткових приміщень для проведення навчально-виховного процесу в дошкільних навчальних закладах. Про це повідомив в ході прес-конференції директор Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації Роман Шаповал.

Детальніше...

 

Центри первинної медико-санітарної допомоги мають бути основним форпостом у прийомі людей

На виконання завдання Президента України щодо забезпечення якісних умов життя населення незалежно від місця проживання на державному рівні було започатковано реформу медичної допомоги. Як зазначив під час наради заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма, сьогодні по всій Україні, в тому числі в Харківській області, створюють центри первинної медико-санітарної допомоги, які будуть основним форпостом у прийомі людей.

Детальніше...

 

Пошук по сайтуАрхів новин

Листопад 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання