Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

Засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян

09 квітня на засіданні постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян обговорено підсумки роботи із зверненнями громадян в управлінні агропромислового розвитку районної державної адміністрації за результатами І кварталу 2015 року та розглянуто звернення жителя с. Дмитрівки щодо права власності на земельні ділянки.
Під час засідання визначено шляхи вирішення питання, з яким звернувся заявник до районної державної адміністрації.
Підбивши підсумки, голова комісії Шаров В.А. наголосив на необхідності вжиття заходів щодо недопущення надання заявникам неоднозначних, необґрунтованих або неповних відповідей та дотримання вимог чинного законодавства при розгляді звернень громадян.

 

Запроваджена прозора система електронних сервісів

8 квітня 2015 року, на засіданні Кабінету Міністрів України, Міністерством юстиції України було презентовано систему надання електронних он-лайн сервісів. Запропоновані нововведення дадуть змогу зареєструвати бізнес та отримати необхідну довідку, витяг або виписку на відповідному оновленому сайті Мін'юсту (new.minjust.gov.ua).

Детальніше...

 

Розпочато перевірку діяльності виконавчого комітету Губарівської сільської ради щодо здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади

Відповідно до розпоряджень голови районної державної адміністрації від 21 січня 2015 року №11 «Про організацію контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування Богодухівського району делегованих повноважень органів виконавчої влади» та від 08 грудня 2014 року №409 «Про затвердження Порядку проведення Богодухівською районною державною адміністрацією Харківської області перевірок стану здійснення органами місцевого самоврядування Богодухівського району делегованих повноважень органів виконавчої влади» робочою групою районної державної адміністрації під головуванням керівника апарату районної державної адміністрації Л.М.Іванової 09 квітня розпочато перевірку діяльності виконавчого комітету Губарівської сільської ради щодо здійснення ним делегованих повноважень органів виконавчої влади відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

 

Продовжується практика надання практичної та методичної допомоги органам місцевого самоврядування

09 квітня працівниками апарату районної державної адміністрації відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації від 23 січня 2015 року №6 було надано методичну та практичну допомогу виконавчому комітету Губарівської сільської ради з питань організації роботи щодо виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади.

 

Спільними зусиллями органів державної влади, місцевого самоврядування слід зберегти існуючі заклади освіти та вирішити питання щодо їх утримання в належному стані

Саме з такими намірами, голова районної державної адміністрації Шаров В.А. розпочав об'їзд всіх загальноосвітніх навчальних закладів району з метою з'ясування нагальних проблем, що турбують керівників шкіл та їх вирішення.
За участі радників голови районної державної адміністрації Берестова О.К., Зирянової В.В., було відвідано навчальні заклади району, а саме Богодухівську гімназію №1, Богодухівський колегіум №2, Богодухівський ліцей №3, Гутянську ЗОШ I-III ст., Ульянівську ЗОШ I-III ст.

Детальніше...

 

Апаратом районної державної адміністрації проаналізовано роботу за І квартал 2015 року

У ході проведення керівником апарату районної державної адміністрації Л.М.Івановою наради з працівниками апарату районної державної адміністрації було проаналізовано роботу відділів, секторів апарату районної державної адміністрації за І квартал 2015 року та визначено шляхи удосконалення діяльності.

Детальніше...

 

Першочергова увага - виконанню мобілізаційних завдань

На нараді у голови районної державної адміністрації В.А.Шарова керівником апарату районної державної адміністрації Л.М.Івановою було здійснено аналіз обліку військовозобов'язаних у районі, на підставі якого керівникам органів місцевого самоврядування району та керівництву військового комісаріату вказано на прогалини в роботі та попереджено про персональну відповідальність кожного за достовірність зазначених відомостей.
Перший заступник військового комісара Богодухівського об’єднаного міського військового комісаріату В.В.Кузнєцов звітував про хід виконання мобілізаційних завдань в період четвертої хвилі мобілізації.
Системна робота в даному напрямку дозволяє районній державній адміністрації  не лише володіти необхідними даними, а й  визначити можливі ресурси для виконання встановлених завдань.

 

Проведено перше засідання Координаційної ради місцевого самоврядування

Сьогодні головою районної державної адміністрації В.А.Шаровим за участю голови районної ради Д.К.Тризни було проведено перше засідання Координаційної ради місцевого самоврядування, що утворена розпорядженням голови районної державної адміністрації від 25 березня 2015 року №98 (зі змінами), і метою якої є вивчення та узгодження проблемних питань, пов’язаних із реалізацією Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні і децентралізації державної влади.

Детальніше...

 

Пошук по сайту

Архів новин

Серпень 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання