Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

Відділ ведення Державного реєстру виборців інформує

27 березня в малій залі засідань районної державної адміністрації начальником відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації Костенко А.М. була проведена нарада з суб’єктами подання відомостей періодичного поновлення бази даних Державного реєстру виборців з питання виконання Закону України “ Про Державний реєстр виборців” на території Богодухівського району.

Детальніше...

 

Суспільство починається з сім’ї

27 березня відбулося засідання клубу «Підліток і Закон» районного будинку культури на тему: «Сім’я, людина, суспільство».
Перед учасниками театральної студії «Ніка» виступила начальник відділу ДРАЦС РС Кисіль Д.В. та методист РБК Дубинка О.І., які ознайомили підлітків з сімейним Кодексом та гендерною політикою в Україні. Присутні задавали багато питань, на які отримали компетентні відповіді спеціалістів.
Захід пройшов у формі дискусії, був цікавим, корисним та пізнавальним.

 

Інформація для підприємств, установ, організацій з яких призивалися працівники на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період

Постановою Кабінету Міністрів України від 4 березня 2015 року №105 затверджено «Порядок виплати компенсації підприємствам, установам, організаціям у межах середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період».
Управління соціального захисту населення Богодухівської районної державної адміністрації є розпорядником бюджетних коштів. Бюджетні кошти спрямовуються підприємствам, установам, організаціям на компенсацію витрат на виплату середнього заробітку працівникам, які працювали на таких підприємствах, в установах, організаціях на час призову на військову службу, не більше одного року (далі - компенсація).

Детальніше...

 

АТО – статус учасника бойових дій

Згідно з Положенням «Про порядок видачі посвідчень і нагрудних знаків ветеранів війни», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 травня 1994 року №302, підставою для надання пільг і компенсацій учасникам бойовим дій є «посвідчення учасника бойових дій» встановленого зразку.
Відповідно до Порядку надання статусу учасника бойових дій особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.08.2014 №413, рішення про надання статусу учасника бойових дій приймається:

Детальніше...

 

Проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини

26 березня в кабінеті голови районної адміністрації відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини, на якому розглядались питання про внесення змін до персонального складу комісії з питань захисту прав дитини, про доцільність позбавлення батьківських прав батька по відношенню до неповнолітньої дитини, про встановлення годин спілкування з малолітньою дитиною, про надання дозволу батькові на дарування частки у праві власності квартири на ім’я малолітнього сина.
Були прийняті відповідні рішення, виходячи виключно з інтересів дітей.

Детальніше...

 

Проведено семінар-нараду з керівниками структурних підрозділів

26 березня керівником апарату районної державної адміністрації Л.М.Івановою проведено семінар-нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, у ході якого було розглянуто низку питань: щодо застосування основних норм антикорупційного законодавства; удосконалення діяльності консультативних, дорадчих та інших допоміжних органів, створених при районній державній адміністрації; систематизації та зберігання електронних документів; порядку підготовки проектів нормативно-правових актів; роботи з підвищення кваліфікації державних службовців районної державної адміністрації.

 

«Стратегія реформ Президента України – 2020» – реальний інструмент трансформації суспільства

Зміни, запропоновані Президентом Петром Олексійовичем Порошенком, охоплюють головні площини нашого життя: політичні, соціальні та економічні.
Всі ми добре розуміємо, що реформи будуть проходити ефективніше та дієвіше за умови налагодження постійного зв’язку з експертами та громадянським суспільством, докладанні максимальних зусиль всіх гілок влади, суспільства та бізнесу.

Детальніше...

 

На початку року в області стартував перший тур Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач 2015 року»

У першому етапі 615 читачів – дітей з 26 сільських та шкільних бібліотек-філій Богодухівського району змагалися за звання «Найкращий читач сільської чи шкільної бібліотеки».
Діти розповідали про свої улюблені книги та їх героїв, відповідали на запитання бібліотечних тестів і вікторин, готували літературно-театралізовані інсценівки за змістом прочитаних творів та представляли на огляд журі «Читацькі щоденники». Під час Всеукраїнського тижня дитячого читання, в День читача, в дитячій бібліотеці відбувся другий етап цього конкурсу. На ньому конкурсанти-читачі (переможці першого етапу) виборювали право на участь в обласному - третьому турі.
«Найкращими читачами району» стали : серед шестикласників Щербак Софія та Коваленко Олександр, переможці серед восьмикласників Мальований Антон та Ангеловська Кристина.

 

Пошук по сайту

Архів новин

Серпень 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання