Богодухівщина

Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

Богодухівська громада готується гідно зустріти 70-річницю визволення міста від фашистських загарбників та День міста

7 серпня виповнюється 70-річниця визволення м. Богодухова від фашистських загарбників. Про це 17 липня в ході апаратної наради у голови районної державної адміністрації зазначила міський голова Олексенко Н.І.

Детальніше...

 

З метою виконання Плану заходів щодо обговорення та роз’яснення проекту Концепції реформування місцевого самоврядування в частині проведення роз’яснювальної роботи серед населення з питань медичної реформи, в районі проведено ряд заходів

Про це 17 липня в ході апаратної наради у голови районної державної адміністрації зазначила заступник головного лікаря Грищенко Я.А.
Як повідомила Яна Анатоліївна, на виконання завдань та доручень Президента України Віктора Януковича в районі проводиться подальше реформування медичної галузі, а саме: створення "Центру первинної медико-санітарної допомоги у Богодухівському районі", як юридичної особи та відокремлення його від КУОЗ Богодухівська ЦРЛ у встановленому порядку.

Детальніше...

 

Робота закладів освіти району націлена на подальше втілення в життя Національної доктрини розвитку освіти України та виконання Указів Президента України щодо реформування галузі освіти

Як повідомила 17 липня в ході апаратної наради у голови районної державної адміністрації начальник відділу освіти райдержадміністрації Безмінова І.Г., на сьогоднішній день найбільшою проблемою є подальше скорочення кількості шкіл. Цей процес викликаний тим, що за останні роки кількість учнів внаслідок зниження народжуваності зменшилася, а кількість шкіл – залишилася сталою. Тому виникає потреба у реорганізації навчальних закладів шляхом створення навчально-виховних комплексів.

Детальніше...

 

В результаті реформи місцевого самоврядування повинна з’явитись зовсім інша якість надання адміністративних послуг населенню

Як зазначив сьогодні в ефірі програми "Ранковий ексклюзив" на обласному радіо голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, з ініціативою проведення реформи місцевого самоврядування виступив Президент України Віктор Янукович ще наприкінці 2011 року. За його словами, тоді Глава держави підкреслив, що реформа повинна бути проведена з метою розширення прав територіальних громад, децентралізації влади, в результаті чого має з’явитися зовсім нова якість надання адміністративних послуг населенню.

Детальніше...

 

Ухвалення декларації про державний суверенітет України – історична подія, яка стала точкою відліку для становлення сучасної української державності

Про це сьогодні в ефірі програми "Ранковий ексклюзив" на обласному радіо заявив голова Харківської обласної ради Сергій Чернов. Зокрема, він зауважив, що значення ухвалення 16 липня 1990 року Верховною Радою УРСР Декларації про державний суверенітет України важко переоцінити.

Детальніше...

 

Жодну реформу неможливо реалізувати без підтримки людей. Сергій Чернов

Про це сьогодні в ефірі програми "Ранковий ексклюзив" на обласному радіо заявив голова Харківської обласної ради Сергій Чернов. Він зазначив, що перед тим, як піти на крок реформування місцевого самоврядування треба якомога більше провести роботи з обговорення та узгодження основних позицій проведення реформ. Саме таке завдання поставив Президент України.

Детальніше...

 

Ухвалення декларації про державний суверенітет України було продиктоване волею народу

"Ухвалення декларації про державний суверенітет України депутатами Верховної Ради УРСР у 1990 році було продиктовано, в першу чергу, волею народу. Цей акт увібрав в себе найголовніше - визначення всіх атрибутів держави. Не було міжнародного визнання, і за цим був ще один акт у 1991 році, ухвалений на основі результатів проведеного в країні референдуму. З того часу ми відзначаємо Незалежність нашої країни і будуємо її протягом останніх 22-х років такою, якою хочемо бачити. Це складно, але найголовніше, що країна, незважаючи на всі проблеми, динамічно розвивається. Упевнений, що потенціал людей, географічне положення, сьогоднішня державна політика обов'язково дадуть можливість реалізувати стратегічну ідею і побудувати країну, якою ми будемо завжди пишатися", - зазначив сьогодні в ході брифінгу голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.

Джерело: Харківська ОДА

 

Залучення ВНЗ дозволить вийти на новий рівень співпраці з міжнародними організаціями та донорами

Сьогодні відбулася церемонія підписання Договору про співробітництво між Харківською облдержадміністрацією, обласною радою, Харківським національним університетом імені В.Н. Каразіна, Харківським національним університетом міського господарства імені О. Бекетова та Асоціацією органів місцевого самоврядування Харківської області.

Детальніше...

 

Пошук по сайтуАрхів новин

Вересень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання