Богодухівщина

Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

У Харківській області щорічно отримують соціальну допомогу 235 тисяч сімей

Про це в ефірі програми «Ранковий ексклюзив» на обласному радіо розповіла перший заступник начальника Головного управління праці та соціального захисту населення ХОДА Тетяна Бабенко. За її словами, в Харківській області загалом державні соціальні допомоги всіх видів отримають 235 тисяч сімей щорічно. Терміни призначення державних соціальних допомог різні, але в основному вони призначаються на 6 місяців. Майже всі вони обраховуються від доходу. Соціальна допомога сім’ям надається відповідно до завдання Президента України щодо забезпечення якісних умов життя населення незалежно від місця проживання.

Детальніше...

 

На Харківщині введена послуга соціального таксі

Про це в ефірі програми «Ранковий ексклюзив» на обласному радіо розповіла перший заступник директора Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації Тетяна Бабенко.

Детальніше...

 

У Харківській області понад 100 закладів, які надають послуги соціально незахищеним громадянам

Реалізація завдання Президента України щодо забезпечення якісних умов життя населення незалежно від місця проживання серед іншого передбачає турботу про соціально незахищених людей. У Харківській області налічується понад 100 закладів, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, людям з інвалідністю, а також особам, які опинились у кризових ситуаціях. Про це повідомила в ефірі програми обласного радіо «Ранковий ексклюзив» перший заступник начальника Головного управління праці та соціального захисту населення ХОДА Тетяна Бабенко.

Детальніше...

 

«Одним із пріоритетних завдань служби зайнятості є забезпечення ефективної взаємодії з роботодавцями»

Державна служба зайнятості - провідна установа соціального захисту населення від безробіття. Виходячи на якісно вищий рівень надання соціальних послуг, служба зайнятості використовує різні форми співпраці з працедавцями, одним із яких є проведення міні-ярмарків вакансій. З цією метою Богодухівський районний центр зайнятості провів 18 вересня 2013 року міні-ярмарок вакансій - чергових захід, спрямований на підвищення рівня працевлаштування незайнятого населення.

Детальніше...

 

«Служба в армії за контрактом – можливість уникнення безробіття»

З метою підбору кандидатів для проходження військової служби за контрактом у рамках співпраці Богодухівського районного центру зайнятості з Богодухівським об’єднаним міським військовим комісаріатом 18 вересня 2013 року у Богодухівському районному центрі зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій.

Детальніше...

 

Збереження та створення робочих місць є одним з головних напрямів реалізації Програми зайнятості населення

Наголосила у своєму виступі під час апаратної наради 18 вересня перший заступник голови райдержадміністрації Сизоненко О.В.
За рахунок усіх джерел фінансування з початку 2013 року в Богодухівському районі створено 375 робочих місць, в тому числі на підприємствах та в організаціях – 65 одиниць, за рахунок розвитку підприємницької діяльності населення – 310 одиниць. За видами економічної діяльності найбільша кількість створених робочих місць зафіксована у галузі торгівлі, ремонт автомобілів, побутових виробів та предметів особистого вжитку – 216 одиниць.

Детальніше...

 

Про стан реалізації на території району державної політики щодо розвитку підприємництва

Доповів у своєму виступі на апаратній нараді 18 вересня заступник голови райдержадміністрації Юрченко О.В.
З урахуванням вимог державної політики щодо розвитку підприємництва розроблена та затверджена рішенням районної ради від 15 березня 2013 року №481-УІ(ХХУІ позачергова сесія УІ скликання) Програма підтримки розвитку малого підприємництва в Богодухівському районі на 2013-2014 роки. Аналіз її виконання щоквартально надається до Департаменту економіки і міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації.

Детальніше...

 

«Ви завжди перші там, де людям потрібна допомога»

17 вересня голова районної державної адміністрації Бєлий В.М., голова районної ради Тризна Д.К., заступники міського голови Рогинська Л.І. та Коваленко І.В. привітали рятівників району з їх професійним святом.

Детальніше...

 

Пошук по сайтуАрхів новин

Листопад 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання