Богодухівщина

Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

Щороку на Харківщині проводиться близько 1500 спортивно-масових заходів

Задля залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом на виконання соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України» на Харківщині щороку проводиться близько 1500 спортивно-масових заходів. Це Малі Олімпійські ігри серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів; спортивні змагання «Тато, мама, я - спортивна сім'я»; фестиваль «Олімпійське літо» серед оздоровчих таборів; Олімпійський день бігу; естафета «Спорт для всіх єднає Україну»; спартакіада серед допризовної молоді та багато ін.

Детальніше...

 

На Харківщині триває реконструкція закладів фізкультури і спорту

За 2011-2012 роки в сільських районах області встановлені 52 тренажерні майданчики, а також 32 майданчики із синтетичним покриттям. У той же час, в Харкові тільки за минулий рік встановлено понад 100 вуличних тренажерних комплексів. Про це повідомив в ході прес-конференції директор Департаменту у справах молоді та спорту облдержадміністрації Дмитро Перепелиця.

Детальніше...

 

Харківщина має найвищий серед регіонів України показник за кількістю дітей, які займаються спортом

Про це сьогодні повідомив в ході прес-конференції директор Департаменту у справах молоді та спорту ХОДА Дмитро Перепелиця.
За його словами, у дитячо-юнацьких спортивних школах області до регулярних занять залучено близько 50 тисяч дітей і підлітків, що становить 16,7% до загальної кількості дітей від 6 до 18 років. Це найвищий показник серед регіонів України.

Детальніше...

 

На Харківщині створюється система, яка дозволяє через масовий спорт відбирати найкращих для занять у спортивних секціях

Сьогодні в ефірі програми «Від влади до громади» на обласному радіо голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін зазначив, що на Харківщині триває робота з виконання соціальних ініціатив Президента «Діти - майбутнє України», спрямованих на популяризацію здорового способу життя, залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом з метою всебічного розвитку кожної дитини. На Харківщині триває будівництво ФОКів, спортивних майданчиків, встановлюються тренажери та обладнання, найближчим часом планується розпочати ремонт спортивних стадіонів у школах. Голова ХОДА зазначив, що сьогодні створюється система, яка дозволяє відбирати найкращих дітей для занять у спортивних секціях через масовий спорт.

Детальніше...

 

Олімпійський урок

9 вересня у загальноосвітніх навчальних закладах району пройшов Олімпійський урок, метою якого є навчання та виховання учнів під знаком ідей і принципів олімпіїзму, формування в них навичок і культури здорового способу життя, залучення їх до активних занять фізичною культурою та спортом.

Детальніше...

 

Про участь у Великому Слобожанському ярмарку 2013 року

Цьогоріч основним напрямком проведення Великого Слобожанського ярмарку була роздрібна торгівля. У ярмаркових заходах 7-8 вересня 2013 року взяло участь 9 суб’єктів господарювання Богодухівського району, що здійснювали роздрібну торгівлю за цінами нижче ринкових:

Детальніше...

 

Забезпечення системної роботи із зверненнями громадян повинно бути пріоритетним напрямком діяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування

Про це 09 вересня під час зустрічі з мешканцями с.Першотравневе Шарівської територіальної громади в рамках «Дня віддаленого села» наголосила перший заступник голови районної державної адміністрації О.В.Сизоненко.
В ході зустрічі Шарівський селищний голова Носова М.О. прозвітувала перед громадою щодо роботи із зверненнями громадян.

Детальніше...

 

ХОДА підготувала концепцію державної цільової програми розвитку виробництва вітчизняної системи машин і обладнання сільськогосподарського призначення

Про це в ході «прямої лінії» газети «Слобідський край» повідомив заступник голови Харківської облдержадміністрації Андрій Моченков. За його словами, через економічну ситуацію в країні і в світі за результатами минулого року падіння індексу промислової продукції в машинобудуванні склало 3,3%.

Детальніше...

 

Пошук по сайтуАрхів новин

Листопад 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання