Богодухівщина

Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

Район перетнув стотисячну позначку - на Богодухівщині намолотили 100 тисяч тонн зерна

Жнива у розпалі і аграрії Богодухівського району вже мають чим пишатися.
Як повідомив начальник управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації Адаменко М.Г. хлібороби Богодухівщини намолотили 100 тисяч тонн зерна врожаю 2013 року. Урожай зібрали майже на 75% всіх посівних площ ранніх зернових культур, а пшеницю - на 90%.
 

Для місцевого самоврядування настав час змін

У Харківській області вже більше місяця триває процес обговорення проекту Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні. Проведено кілька нарад, у тому числі і з представниками органів місцевого самоврядування, громадськості, створено робочу групу, в даний момент процес обговорення триває на рівні територіальної громади. Про це повідомив в ході Інтернет-конференції заступник голови – керівник апарату Харківської облдержадміністрації Василь Хома.

Детальніше...

 

Підбито підсумки роботи апарату районної державної адміністрації за ІІ квартал 2013 року з правового, організаційного, кадрового, інформаційно-комп’ютерного та матеріально-технічного забезпечення діяльності райдержадміністрації

У ході проведення наради у керівника апарату районної державної адміністрації Іванової Л.М. було проаналізовано роботу відділів, секторів апарату районної державної адміністрації за ІІ квартал 2013 року, визначено шляхи удосконалення діяльності апарату районної державної адміністрації до кінця поточного року та розглянуто довідки про роботу апаратів районних державних адміністрацій, складених за результатами перевірок комісією Харківської обласної державної адміністрації.

 

Реформа органів місцевого самоврядування має ґрунтуватися виключно на сподіваннях і баченні органів місцевого самоврядування, починаючи з найменшого населеного пункту

Про це 17 липня в ході засідання "круглого столу" щодо підбиття підсумків роботи, проведеної в районі в цьому напрямку, наголосив голова районної державної адміністрації Бєлий В.М.
Зокрема, Володимир Миколайович зазначив, що реформа місцевого самоврядування орієнтована не лише на надання якісних доступних послуг для населення, але і на залучення громадськості до прийняття рішень на різних рівнях, що відповідає Концепції належного врядування, нового державного менеджменту.

Детальніше...

 

Районною державною адміністрацією запроваджено у практику роботи власну методику перевірки та аналізу стану реального виконання завдань, визначених головою райдержадміністрації, наданих під час проведення "Днів влади у громаді"

Про це 17 липня в ході апаратної наради у голови районної державної адміністрації зазначила начальник відділу контролю апарату райдержадміністрації Чабань О.Л.
Як повідомила начальник відділу впродовж 2012-2013 років виїзди голови райдержадміністрації до населених пунктів району здійснюються у декілька етапів. За наслідками кожного етапу виїздів видаються відповідні доручення з актуальних питань та здійснюється детальний аналіз їх виконання.

Детальніше...

 

Станом на 1 липня поточного року план власних та закріплених доходів загального фонду районного бюджету виконано на 104,9% до планових показників

Про це 17 липня в ході апаратної наради у голови районної державної адміністрації повідомив начальник фінансового управління райдержадміністрації Ковальов О.Ф.
Як зазначив Олександр Федорович, при плані 6349,9 тис. грн. до районного бюджету фактично надійшло 6664,0 тис. грн., що на 314,1 тис. грн. більше ніж передбачено.

Детальніше...

 

Ефективний соціальний захист – це не лише гарантовані державою соціальні виплати, а, насамперед, розвинена мережа соціальних послуг

Про це наголосила 17 липня в ході апаратної наради у голови районної державної адміністрації начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Жижирій Н.В.
Зокрема, вона зазначила, що на виконання завдань та доручень Президента України Віктора Януковича щодо розвитку сільських населених пунктів та на виконання Плану заходів щодо організаційного забезпечення обговорення та роз’яснення проекту Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні в частині проведення роз'яснювальної роботи з питання реформи соціального забезпечення в районі проводиться активна робота.

Детальніше...

 

На виконання Плану заходів щодо організаційного забезпечення обговорення проекту Концепції реформування місцевого самоврядування в Україні в частині проведення роз’яснювальної роботи серед населення з питання земельної реформи було створено робочу групу

Про це 17 липня в ході апаратної наради у голови районної державної адміністрації проінформував начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Адаменко М.Г.
Зокрема, Михайло Григорович зазначив, що до складу робочої групи ввійшли представники райдержадміністрації, управління агропромислового розвитку, фінансового управління, голова постійної депутатської комісії з агропромислового комплексу, земельних відносин та екології районної ради, голова Асоціації фермерів, керівники підприємств.

Детальніше...

 
Більше статтей...

Пошук по сайтуАрхів новин

Вересень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання