Богодухівщина

Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

Президент країни зумів поламати стереотипне ставлення до нас. Михайло Добкін

Українські фахівці продовжують роботу над Угодою про асоціацію між Україною та Європейським союзом. Про це повідомив у ході зустрічі з представниками всеукраїнських ЗМІ у форматі «Чай з губернатором» голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін.

Детальніше...

 

Наше майбутнє в єдиній європейській сім'ї. Михайло Добкін

Про це сьогодні в ході зустрічі з кореспондентами центральних телеканалів і національних інтернет-агентств у форматі «Чай з губернатором» сказав голова облдержадміністрації Михайло Добкін.
«Договір про асоціацію з Європейським союзом складається з 1766 сторінок. Я повністю не знайомий з цим документом, точно також з ним не знайомі і ті, хто сьогодні говорить, що ми без цього документа не зможемо жити. Я не буду вас переконувати, висловлювати свою точку зору щодо того, де нам буде краще - в ЄС чи в союзі з Росією. Скрізь є свої переваги і недоліки. Але тільки політично, не вдаючись у економічні проблеми, підписати цей документ однозначно не можна. На моїй пам'яті ми два рази проходили щось подібне. Перший раз, коли був підписаний договір про вступ до ВТО, другий - газовий контракт. Цей документ ще більш складний для нас, ніж газовий контракт або вступ до ВТО. Цей документ повністю змінює звичайний уклад нашого життя. Якщо його уважно прочитати і порахувати, які у нас є економічні ризики, і зваживши всі за та проти, напевно, складно буде зробити однозначний вибір», - сказав Михайло Добкін.

Детальніше...

 

Україна між двома союзами. думка харківського політолога

Стратегічний напрямок України визначений доволі давно. Він зазначений у законі про засади зовнішньої та внутрішньої політики, який був прийнятий у липні 2010 року.
У законі чітко сказано, що Україна має прагнення до євроінтеграції, є демократичною державою та докладає зусилля задля розбудови себе в сім’ї європейських народів, коментує харківський політолог Юлія Біденко.

Детальніше...

 

Європа зараз у кризі, тому золотого дощу для України не буде - політолог

Щоб не залишатися в хвості розвитку цивілізації, Україна потребує нового вектору розвитку.
Так вважає харківський політолог Ігор Поліщук.
- Тому європейський вибір - це не тільки гарна риторика, це можливість у перспективі отримати додаткові ресурси для того, щоб провести вже запізнілі реформи, - коментує Ігор Поліщук. - Складність цього питання в тому, що золотий дощ не посиплеться на Україну зараз, оскільки Європа сама перебуває в певній кризі, там теж є брак ресурсів. Але, враховуючи стратегічну перспективу, це все одно правильний вибір. Це питання потребує вирішення.

Джерело: Слобідський край

 

Голова районної державної адміністрації Бєлий В.М. взяв участь у скайп-марафоні

26 листопада в рамках "Днів відкритості Харківської області", які проходять з 25 по 29 листопада поточного року, голова районної державної адміністрації Бєлий В.М. взяв участь у скайп-марафоні в рамках виконання соціальних ініціатив Президента України, організований Департаментом масових комунікацій Харківської обласної державної адміністрації.
В ході 15 хвилин Володимир Миколайович ознайомив журналістів з сьогоденням району та відповідав на запитання представників обласних засобів масової інформації. Зокрема, до очільника району звернулися з запитаннями, які стосувалися стану доріг, будівництва Полігону для твердих побутових відходів та переходу на альтернативні види палива.

 

На Богодухівщині успішно реалізуються соціальні ініціативи Президента України

Таку думку висловила під час «прямої лінії» на тему «Порядок здійснення соціального супроводу сімей у складних життєвих обставинах» з мешканцями району перший заступник голови районної державної адміністрації Сизоненко О.В.
Слід зазначити, що в ході «прямої лінії» до Оксани Володимирівни звернулося близько 20 чоловік. Багато питань стосувалися безпосередньо теми «прямої лінії». Дехто звертався з особистих питань, а деякі мешканці району виявили бажання особисто поспілкуватися з Оксаною Володимирівною. У всіх питаннях перший заступник голови райдержадміністрації пообіцяла розібратися і поінформувати про результат.

Детальніше...

 

Аби не вповзати в Європу, Україна має вийти з кризи - політолог

Таку думку висловив харківський політолог Володимир Нікітін.
На його переконання, Україна повинна зараз слідувати, перш за все, своїм інтересам. А наші інтереси - це, в першу чергу, вихід з кризи.
- На жаль, Європа, пропонуючи нам стратегічний вибір, не пропонує практичних механізмів, тим більше таких, які б працювали тут і зараз, а не там і потім, - відзначає Володимир Нікітін. - Водночас відновлення вже існуючих, напрацьованих зв'язків з Росією дозволяє стабілізувати економічну ситуацію в країні. Тим більше, якщо буде досягнута згода по найбільш кричущій проблемі - ціні на газ. Якщо ми разом зможемо вийти з кризи, то тоді зможемо увійти в Європу, а не вповзати в неї на їхніх умовах. Тоді це буде найбільш патріотично, найбільш правильно.

Джерело: Слобідський край

 

Робота Червононивського сільського голови – свідчення плідної роботи на кінцевий результат

Про це 25 листопада в рамках проведення "Днів віддаленого села" та "Днів відкритості Харківської області" і на виконання соціальних ініціатив Президента України в с. Червона Нива наголосив голова районної державної адміністрації Бєлий В.М.
Зокрема, в ході зустрічі з мешканцями червононивської територіальної громади очільник району висвітлив ряд питань, пов’язаних з реалізацією на Богодухівщині соціальних ініціатив Президента України В.Ф.Януковича.

Детальніше...

 

Пошук по сайтуАрхів новин

Січень 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання