Богодухівщина

Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

На виконання соціальних ініціатив Президента України та пріоритетних завдань Міністерства соціальної політики у минулому році було розширено інститут фахівців із соціальної роботи

Про це 18 жовтня в ході засідання «круглого столу» «Про реалізацію в регіоні соціальних ініціатив Президента України щодо вдосконалення роботи соціальних служб шляхом повного охоплення соціальними послугами найуразливішими категоріями населення, раннього виявлення проблемних сімей та вчасного надання їм підтримки» зазначила перший заступник голови районної державної адміністрації Сизоненко О.В.

Детальніше...

 

Держава працює над тим, щоб питання соціальної проблематики максимально вирішувались

Про це у програмі «Час влади»на ХОД ТРК розповів заступник голови ХОДА Ігор Шурма. Він зазначив, що проблеми соціального характеру і змісту є у всіх державах, і Україна, на жаль, не стала винятком. Але з 2010 року жителі країни стали свідками генерації цілих блоків соціальних ініціатив, започаткованих Президентом Віктором Януковичем. І сьогодні перші особи держави і всі державні інституції працюють над тим, щоб соціальна проблематика максимально вирішувалась для людей. Держава не тільки вирішує існуючи проблеми, вона попереджає настання таких проблем.

Детальніше...

 

Завдяки проведеній роботі майже 400 дітей, позбавлених батьківського піклування, повернулися назад у сім’ї і не потребують соціального супроводу

Про це сьогодні під час наради з питань вдосконалення роботи соціальних служб шляхом повного охоплення соціальними послугами найуразливіших категорій населення, раннього виявлення проблемних сімей та вчасного надання їм підтримки заявив заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Ігор Шурма.

Детальніше...

 

За останній рік завдяки фахівцям із соціальної роботи на Харківщині виявлено в 6 разів більше сімей, які потребують допомоги

Про це сьогодні в ході прес-туру представників ЗМІ до дитячого містечка «Отрадне» повідомив заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Ігор Шурма.
«Сьогодні ми маємо високий центр ініціатив - Президента України, який започаткував і тримає на контролі цілий ряд соціальних ініціатив, що стосуються уразливих сімей, дітей-сиріт і всіх тих, хто потребує державної допомоги. Це дуже важливо, оскільки ініціатива перебуває на контролі у перших осіб держави – у Президента, Кабінету Міністрів, Міністерства соціальної політики. Завдяки цьому пішли реальні кроки щодо реалізації цих ініціатив», - сказав Ігор Шурма.

Детальніше...

 

Модернізація освіти - актуальне завдання Президента України

Відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації від 17 грудня 2012 року №787 «Про організацію роботи з вивчення стилю, форм і методів роботи управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації та надання методичної допомоги» робочою групою для вивчення стилю, форм і методів роботи управлінь, відділів та інших структурних підрозділів районної державної адміністрації та надання методичної допомоги 17 жовтня 2013 року проведено відповідну перевірку відділу освіти районної державної адміністрації.

Детальніше...

 

На Богодухівщині привітали харчовиків

Підприємствами харчової промисловості району за 9 місяців поточного року вироблено та реалізовано товарної продукції на суму понад 100 млн. грн. Слід зазначити, що у цій галузі працює близько 1,5 тис чоловік. Галузь забезпечує 17% власних і закріплених доходів до бюджету району.

Детальніше...

 

Щоб зима не застала зненацька

17 жовтня в ході засідання районної комісії з організації підготовки господарства району до сталого функціонування в осінньо-зимовий період заступник голови районної державної адміністрації Гурін П.М., звертаючись до керівників дорожніх підприємств району, акцентував увагу на підготовку спеціалізованої техніки для прибирання снігу в зимовий період та заготівлі протиожеледної суміші для посипання доріг міжміського сполучення та вулично-дорожньої мережі.

 

Жителі району тепер мають можливість отримувати безкоштовну висококваліфіковану консультацію кращих спеціалістів медичних закладів області

16 жовтня в поліклінічному відділенні ЦРЛ за ініціативи та під патронатом народного депутата України Біловола О.М. в рамках угоди про співпрацю між Богодухівським районом і науково-дослідними інститутами Національної Академії медичних наук України щодо надання безкоштовної кваліфікованої консультації, яка була підписана 7 серпня цього року, бригада спеціалістів ДУ «Національний інститут терапії ім. Л.Т. Малої НАМН України» провела медичні огляди громадян.

Детальніше...

 

Пошук по сайтуАрхів новин

Грудень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
2526272829301
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання