Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

В районі триває призов на строкову військову службу

Президент України Петро Порошенко Указом від 07 травня 2015 року №255/2015 «Про внесення змін до Указу Президента України від 17 лютого 2015 року №88» продовжив термін призову на строкову військову службу у квітні-травні на червень.
Відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації від 25 травня 2015 року №173 «Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 03 березня 2015 року №74» в районі продовжено призов на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань громадян чоловічої статі, які на день відправки досягли 20 років та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і які не мають права на відстрочку від призову.

Детальніше...

 

Довідку про підприємства, щодо яких запроваджена процедура банкрутства, може отримати будь-хто в он-лайн режимі

Міністерством юстиції України запущено в експлуатацію он-лайн сервіс із надання послуг на отримання інформації з Єдиного реєстру підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство. Послуга дозволяє отримати відомості про суб'єкти підприємницької діяльності, відносно яких триває або завершена процедура банкрутства, в режимі реального часу. Відтепер будь-яка фізична чи юридична особа може скористатися цим електронним сервісом, щоб оперативно і безкоштовно отримати відповідну інформацію. Раніше таку інформаційну довідку могла отримати юридична або фізична особа-підприємець про себе шляхом звернення з письмовим запитом до територіального управління юстиції. Для цього вона змушена була чекати на відповідь упродовж п’яти робочих днів з дня звернення. Зазвичай  такі документи потрібні  тим юридичним особам, які планують брати участь у будь-яких видах державних закупівель, а також для надання відповідних документів до банків, щоб підтвердити, що особа не перебуває в процедурі банкрутства.  За словами заступника Міністра юстиції України Антона Янчука: «Зараз таку інформацію може отримати особа відносно себе, або за відповідною довідкою може звернутися її контрагент, будь-який банк, організатор державних закупівель чи будь-яка інша зацікавлена особа – вони абсолютно вільно можуть зайти на сайт Міністерства юстиції з будь-якого цифрового пристрою, пройти нескладну процедуру реєстрації і оперативно та безкоштовно отримати потрібну інформацію». Він пояснив, що інформація виводиться на екран у формі довідки (у скороченому або розширеному форматі), яка може бути роздрукована і вона має таку ж юридичну силу, як і ті документи, що видаються в органах юстиції.

Детальніше...

 

Юридичним особам продовжено термін подачі відомостей про кінцевих бенефіціарних власників

Парламент ухвалив зміни до деяких законів, якими на чотири місяці продовжуються строки подання юридичними особами, зареєстрованими до 25 листопада 2014 року, відомостей про кінцевих бенефіціарних власників.
21 травня 2015 року Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо відомостей про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) юридичної особи».

Детальніше...

 

Усунення зловживань у сфері використання земельних ділянок

З ініціативи голови Богодухівської районної державної адміністрації Володимира Шарова з метою усунення зловживань у сфері використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної форми власності головою Харківської обласної державної адміністрації Ігорем Райніним розпорядженням від 21 травня 2015 року №230 скасовані розпорядження голови Богодухівської районної державної адміністрації:

Детальніше...

 

Виїзний прийом громадян

26 травня голова районної державної адміністрації Шаров В.А. провів виїзний прийом громадян у Степнянській сільській раді.
Жителів с. Степне найбільше турбували питання транспортного сполучення, аграрної політики і земельних відносин. Здійснено обговорення шляхів вирішення проблем громадян, їх подальше вирішення взято на контроль.
По закінченню прийому Володимир Анатолійович роз’яснив основні положення методики формування спроможних територіальних громад району.

Детальніше...

 

Перспективний план формування територій громад не є фактом об’єднання громад, а лише баченням ефективного територіального устрою на базовому рівні в межах нашого району

Про це під час зустрічі з депутатським корпусом Богодухівської міської ради зазначив голова Богодухівської районної державної адміністрації В.А. Шаров. Він спростував некомпетентні заяви про те, що у процесі підготовки проекту перспективного плану формування територій громад влада, начебто, насильно змушує громади до об’єднання.
«Примушення до об’єднання громад нікому не потрібне, його немає і бути не може, адже примус не дасть результату, якого ми очікуємо від добровільного об’єднання. Формування перспективного плану і його затвердження не призводить до автоматичного об’єднання громад – це тільки проектна модель ефективної територіальної організації місцевого самоврядування на базовому рівні. А реалізувати його можливо лише з безпосередньої участі відповідних територіальних громад», -  підкреслив Володимир Анатолійович.

Детальніше...

 

Про забруднення річки Мерла

24 та 25 травня відбулися позачергові засідання комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням голови районної державної адміністрації В.А. Шарова.
У порядку денному розглядалося питання про надзвичайну подію, яка склалася в результаті забруднення річки Мерла речовиною невстановленого походження.

Детальніше...

 

Відбулася нарада з головними агрономами з питання догляду за посівами сільськогосподарських культур в господарствах району

На нараді 25 травня було обговорено проведення міжрядного обробітку просапних культур, застосування засобів захисту рослин та внесення мінеральних добрив в період вегетації сільськогосподарських культур.
Станом на 25 травня проведено міжрядний обробіток соняшнику на 35% посівних площ, кукурудзи – 42%, цукрових буряків – 100%.
В боротьбі з бур’янами на посівах озимої пшениці проведено обробіток гербіцидами на площі 19,6 тис.га (84%), соняшнику 13,7 тис.га (100%), кукурудзи 5,6 тис.га (72%).
Комплексний захист сільськогосподарських культур проти шкідників і хвороб застосовано на площі 26,3 тис.га (45% до всієї посівної площі).
Підживлення мінеральними добривами проведено на 88% посівних площ озимої пшениці в період кущення.
Всі заходи щодо догляду за посівами сільськогосподарських культур проводяться по мірі необхідності їх застосування.

 

Пошук по сайту

Архів новин

Вересень 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829301234

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання