Богодухівщина

Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

У вирішенні питання щодо захисту прав дитини, а особливо дитини-сироти чи дитини, позбавленої батьківського піклування, найбільш проблематичним залишається вирішення житлового питання

Про це під час апаратної наради у голови районної державної адміністрації повідомила завідувач сектора з питань опіки та піклування над дітьми сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування Шевченко О.П.
Зокрема, Ольга Павлівна зазначила, що ця категорія дітей на момент набуття статусу або не мають житла або житло в непридатному для проживання стані, відповідно до тих обставин, що призвели до прийняття рішення про позбавлення батьків батьківських прав.

Детальніше...

 

В районній державній адміністрації проведена значна робота по удосконаленню управлінської діяльності

В ході апаратної наради у голови районної державної адміністрації, яка відбулася 10 липня, заступник голови районної державної адміністрації Юрченко О.В. проінформував присутніх про роботу, проведену в райдержадміністрації по удосконаленню управлінської діяльності.. Зокрема, як зазначив Олексій Вікторович, з метою вирішення проблемних питань життєдіяльності населення та попередження і усунення явищ, що негативно сприймаються громадськістю протягом І півріччя 2013 року проведено 19 «Днів влади у громаді».

Детальніше...

 

Одним з головних пріоритетних напрямків роботи районної державної адміністрації є покращення соціально-економічного стану району

Про це в ході апаратної наради у голови районної державної адміністрації наголосив заступник голови райдержадміністрації Юрченко О.В.
Так, з метою виконання пріоритетів щодо газифікації, додаткові угоди на фінансування добудови підвідних газопроводів, у тому числі: газопостачання с. Івано-Шийчине і с. Братениця Богодухівського району (І черга будівництва, ІІ черга) та сіл Дмитрівка, Матвіївка і Новософіївка передано в НАК «Нафтогаз України».

Детальніше...

 

Завдання влади не тільки реагувати, а й оперативно вирішувати питання техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

Про це 10 липня в ході засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій наголосив голова районної державної адміністрації Бєлий В.М.
Зокрема, під час засідання було розглянуто питання щодо оперативного реагування сил та засобів району на можливі пожежі. Адже на сьогоднішній день стоїть негайне для вирішення питання - постійне горіння сміттєзвалища твердих побутових відходів.

Детальніше...

 

Соціально незахищеним верствам населення забезпечується гарантований державою обсяг безоплатної медичної допомоги

Як зазначив в ході апаратної наради у голови райдержадміністрації 10 липня заступник голови райдержадміністрації Юрченко О.В., в районі забезпечується гарантований державою обсяг безоплатної медичної допомоги соціально-незахищеним верствам населення в межах фінансових можливостей.
Так, на пільговий контингент в 2013 році виділені кошти в сумі 325 тис.грн, з яких протягом січня-червня поточного року профінансовано 123,7 тис.грн., 100% забезпечуються інсуліном інсулінозалежні хворі, лікування хворих на туберкульоз.

 

Хід реалізації пріоритетних напрямів роботи районної державної адміністрації та органів місцевого самоврядування району на 2013 рік

Як повідомив сьогодні в ході апаратної наради у голови районної державної адміністрації заступник голови районної державної адміністрації Юрченко О.В., пріоритетні напрями роботи районної державної адміністрації та органів місцевого самоврядування району в 2013 році спрямовані на удосконалення управлінської діяльності районної державної адміністрації, покращення соціально-економічного стану району, реалізацію соціальних ініціатив Президента України. Зокрема, вони передбачають вирішення ряду питань по 9 напрямках. Станом на 01 липня 2013 року виконано більшість завдань, які не потребують значних капіталовкладень.

 

Жінкам, які перебували в Обласному центрі для матері та дитини, надається постійний соціальний супровід

В рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України на Харківщині пильна увага приділяється жінкам, які перебували в Обласному центрі матері та дитини. Як зазначив в.о. директора Обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олександр Полянський, доля кожної жінки з дитиною, яка виходить з цього центру, в подальшому моніториться центрами соціальних служб, які надають їм соціальний супровід.

Детальніше...

 

Обласний центр матері та дитини допомагає зберегти для дитини родину

На сьогодні в Україні близько 700 дітей щорічно залишають у пологових будинках. Для забезпечення соціального супроводу жінок, які мають ризики відмовитися від дитини у пологовому відділенні, в рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України планується розширити у 2013-2014 роках мережу центрів матері та дитини.
На Харківщині матір з дитиною забезпечує тимчасовим житлом та соціальним супроводом Обласний центр матері та дитини.

Детальніше...

 

Пошук по сайтуАрхів новин

Вересень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання