Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

Реформи у системі державної реєстрації

На сферу реєстрації прав чекає перехід на електронний документообіг, спрощення процедур, а функції прийому документів будуть делеговані місцевій владі, ЦНАПам та нотаріусам. Міністерство юстиції України започатковує електронні сервіси. Зокрема, запроваджується можливість отримати електронний витяг, виписку та електронну довідку в режимі он-лайн без візиту до реєстраційного офісу та можливість електронної оплати послуг з надання інформації з реєстру.

Детальніше...

 

«Весна прийшла – міняємо імідж»

12 березня в районному будинку культури відбулося засідання клубу за інтересами «Гармонія».
Девіз клубу «Гармонія - це моє щасливе життя»!
Присутні жінки поділилися косметичними рецептами та народними засобами, які надають змогу бути красивими та привабливими завжди.
Такі зустрічі стали традиційними. Захід пройшов цікаво та корисно для всіх учасниць клубу.

 

Шановні працівники житлово-комунального господарства і сфери побутового обслуговування населення району!

Сердечно вітаю вас із професійним святом!
Сфера житлово-комунального господарства є однією з найважливіших та соціально значущих для розвитку нашого суспільства.
Своєю працею ви забезпечуєте повноцінну життєдіяльність нашого міста й району, створюєте належні умови для їх мешканців. А це — тепло й затишок в оселях, охайність і чистота вулиць,  доступні та якісні побутові послуги. Гарантоване надання цих та інших простих благ — невід'ємна частина добробуту жителів нашої територіальної громади, запорука їх доброго настрою та гарного самопочуття.
Напередодні  свята зичу вам та вашим родинам миру, добра, благополуччя, міцного здоров'я і  професійних успіхів.

З повагою.

Голова Богодухівської районної
державної адміністрації
О.П.Сластін

 

Продовжується практика надання практичної та методичної допомоги органам місцевого самоврядування

12 березня працівниками апарату районної державної адміністрації відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації від 23 січня 2015 року №6 було надано методичну та практичну допомогу виконавчому комітету Шарівської селищної ради з питань організації роботи щодо виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади.

Детальніше...

 

Вітання одного з найкращих підприємств району

12 березня голова районної державної адміністрації Сластін О.П. спільно з головою районної ради Тризною Д.К. нагородили Почесними грамотами районної державної адміністрації та районної ради трудовий колектив та голову правління ПАТ «Первухинський цукровий завод» Куценка В.В. з нагоди отримання ІІ місця в рейтинговій оцінці серед виробників цукру країни за досягнення високих показників у виробленні цукру та відмінний рівень професійної майстерності.

Детальніше...

 

Розпочато перевірку діяльності виконавчого комітету Шарівської селищної ради щодо здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади

Відповідно до розпоряджень голови районної державної адміністрації від 21 січня 2015 року №11 «Про організацію контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування Богодухівського району делегованих повноважень органів виконавчої влади» та від 08 грудня 2014 року №409 «Про затвердження Порядку проведення Богодухівською районною державною адміністрацією Харківської області перевірок стану здійснення органами місцевого самоврядування Богодухівського району делегованих повноважень органів виконавчої влади» робочою групою районної державної адміністрації під головуванням заступника керівника апарату районної державної адміністрації, начальника організаційного відділу Н.О.Явтушенко 12 березня розпочато перевірку діяльності виконавчого комітету Шарівської селищної ради щодо здійснення ним делегованих повноважень органів виконавчої влади відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Детальніше...

 

Засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян

12 березня на засіданні постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян обговорено підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли до районної державної адміністрації протягом 2014 року.
Під час засідання голова комісії Сластін О.П. наголосив на необхідності безумовного виконання Закону України «Про звернення громадян» та Указу Президента України від 07 лютого 2008 року №109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування».

Детальніше...

 

«Світ професій»

11 березня в Братеницькій сільській бібліотеці-філії відбулася бесіда на тему «Яку професію обрати».
Захід був проведений для учнів 10-11 класів. Бібліотекар познайомив старшокласників з різноманітними професіями, запропонував переглянути підбірку книг за даною тематикою.
Він був пізнавальним для випускників Братеницької ЗОШ, які після закінчення школи будуть обирати майбутню професію.

 

Пошук по сайту

Архів новин

Серпень 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання