Богодухівщина

Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

Інвестиційні проекти «Село майбутнього» і «Технополіс «П'ятихатки» готові до реалізації

На виконання доручення Президента України щодо забезпечення реалізації інвестиційно-інноваційної політики Харківською ОДА підготовлені кілька інвестиційних проектів. Один з них - «Село майбутнього» - згідно з рішенням Кабінету Міністрів України цього року став частиною Національного проекту «Відродження скотарства». Про це у програмі обласного радіо «Ранковий ексклюзив» сказав заступник директора Департаменту економіки і міжнародних відносин ХОДА Денис Ткачов.

Детальніше...

 

У Харківській області відкриваються представництва найбільших світових компаній

Про це в ефірі програми «Ранковий ексклюзив » розповів заступник директора Департаменту економіки і міжнародних відносин - начальник управління зовнішньоекономічних зв'язків та міжнародних відносин Харківської ОДА Денис Ткачов.
За його словами, за останній рік кілька найбільших компаній світу відкрили дослідні центри в Харківській області. Ця робота проводиться в регіоні на виконання доручення Президента України щодо забезпечення реалізації інвестиційно-інноваційної політики.

Детальніше...

 

Культура і музика кордонів не мають. Юрій Янко

Директор Харківської обласної філармонії, депутат Харківської обласної ради Юрій Янко упевнений, що європейська інтеграція повинна стати одним з основних пріоритетів України, а ініціативи Президента в цьому питанні - це потужний стимул для вливання українського народу в європейське співтовариство.

Детальніше...

 

У минулому році було зареєстровано близько 120 тисяч звернень в дозвільні центри Харківщини В ефірі програми «Ранковий ексклюзив» обласного радіо заступник директора Департаменту економіки і міжнародних відносин Харківської облдержадміністрації

В ефірі програми «Ранковий ексклюзив» обласного радіо заступник директора Департаменту економіки і міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації - начальник управління зовнішньоекономічних зв'язків та міжнародних відносин Денис Ткачов розповів про те, що в Харківському регіоні триває робота з виконання доручень Президента України про забезпечення реалізації інвестиційно-інноваційної політики. Він нагадав, що Харківською обласною адміністрацією координувався проект із створення дозвільних центрів. В минулому році в центрах було зареєстровано близько 120 тис. звернень суб'єктів господарсько-підприємницької діяльності.

Детальніше...

 

Харківська область посідає провідні місця за інвестиційною привабливістю

Про це повідомив в ході прес-конференції заступник голови Харківської ОДА Андрій Моченков. За його словами, в економіку Харківської області за час незалежності України залучено понад 2,2 млрд. дол. США. На виконання доручення Президента України щодо забезпечення реалізації інвестиційно-інноваційної політики за перше півріччя 2013 року в область залучено 39 млн. дол. США.

Детальніше...

 

В I півріччі 2013 року обсяг реалізованої підприємствами Харківської області продукції збільшився на 5%

Обсяг реалізованої продукції в I півріччі 2013 року в цілому по підприємствах збільшився більш ніж на 5% порівняно з аналогічним періодом попереднього року. У середньому це більше ніж 11 тис. грн. на одного харків'янина. Про це повідомив в ході прес-конференції заступник голови Харківської облдержадміністрації Андрій Моченков. За цим показником Харківська область посідає стійке восьме місце в Україні після Дніпропетровської, Донецької, Полтавської, Запорізької, Луганської, Київської областей та м. Києва.

Детальніше...

 

ІТРЗ буде переданий у відання Харківської облдержадміністрації

Про це сьогодні в ході прес-конференції на тему: «Підсумки діяльності промислових підприємств Харківської області за I півріччя 2013 року» повідомив заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Андрій Моченков. За його словами, для кращого виконання в регіоні доручення Президента України щодо забезпечення реалізації інвестиційно-інноваційної політики виникла потреба в більш ефективному управлінні ІТРЗ. Для цього його потрібно було передати в управління ХОДА.

Детальніше...

 

В основі політики виконавчої влади – захист життєвих інтересів кожної людини

Зауважила 3 вересня під час зустрічі з мешканцями Павлівської територіальної громади в рамках «Дня віддаленого села» перший заступник голови районної державної адміністрації О.В.Сизоненко.
«Звіт голови сільської ради говорить про те, що громаді є над чим працювати», - акцентувала Оксана Володимирівна.

Детальніше...

 

Пошук по сайтуАрхів новин

Листопад 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання