Богодухівщина

Райдержадміністрація

Корисні посилання
Календар свят. Мова, граматика, спілкування


Розв’язання проблем учасників АТО, їх соціальний захист – одне з першочергових завдань держави

До Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, внесено 227 учасників бойових дій, 1 інвалід війни та 2 особи, яким встановлено статус члена сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни (мати та батько загиблого учасника АТО).
     Учасникам бойових дій з числа учасників АТО надаються пільги з оплати житлово-комунальних послуг, плати за користування житлом, на придбання твердого палива та скрапленого газу в розмірі 75 відсотків в межах норм передбачених чинним законодавством. Безплатний проїзд усіма видами міського пасажирського транспорту, автомобільним транспортом загального користування в сільській місцевості, а також залізничним і водним транспортом приміського сполучення та автобусами приміських і міжміських маршрутів, у тому числі внутрішньорайонних, внутрішньо- та міжобласних незалежно від відстані та місця проживання. Безплатний проїзд один раз на два роки (туди і назад) залізничним, водним, повітряним або міжміським автомобільним транспортом, незалежно від наявності залізничного сполучення, або проїзд один раз на рік (туди і назад) вказаними видами транспорту з 50-відсотковою знижкою.

Детальніше...

 

Про стан роботи щодо соціально-правового захисту дітей в районі

заслухали на колегії районної державної адміністрації.
      У справах дітей районної державної адміністрації на первинному обліку перебуває 75 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (26 - дітей-сиріт, 49 - дітей, позбавлених батьківського піклування). Із 75 дітей 1 дитина перебуває в спеціалізованому будинку дитини за медичними показниками, 1 дитина навчається на повному державному забезпеченні. Решта дітей влаштовані до сімейних форм виховання. Під опікою перебуває 50 дітей.

Детальніше...

 

Гаряча лінія Харківського обласного військового комісаріату Тел. 057-7120877

На цей телефон можна зателефонувати у випадку вимагання неправомірної вигоди посадовими особами військового комісаріату.

 

Продовжується весняний призов

У квітні-травні 2017 року проводиться черговий призов громадян на строкову військову службу до Збройних Сил України.
     22 травня чергові призовники з нашого району відправлені до обласного збірного пункту. В урочистих заходах взяли участь військовий комісар Богодухівського ОМВК підполковник Завада А.О., завідувач сектора оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату райдержадміністрації , голова резервного складу районної призовної комісії Масюк В.О., члени громадської ради з питань оборони та військово-патріотичної роботи при райдержадміністрації, рідні та близькі молодих воїнів, працівники військового комісаріату.

Детальніше...

 

Триває підготовка до літньої оздоровчої кампанії 2017 року

23 травня відбулось засідання районної комісії з оздоровлення з питання підготовки та організації оздоровчого сезону 2017 року у Богодухівському районі. Відкриваючи засідання, перший заступник голови райдержадміністрації Валентина Вікторівна Зирянова зазначила, що питання оздоровлення дітей – справа загальнорайонна, а тому підходити до неї потрібно виважено, з усією відповідальністю. Пріоритетом на 2017 рік у цьому питанні визначено охоплення дітей шкільного віку різними формами відпочинку.

Детальніше...

 

СПІЛЬНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН В ЦЕНТРІ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

17 травня згідно підписаного меморандуму про співпрацю в приміщенні центру надання адміністративних послуг Богодухівської районної державної адміністрації Харківської області фахівцем Богодухівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Конозом М.В. спільно з начальником центру надання адміністративних послуг Кириченко О.В. та адміністратором Акуліч А.С. проведено спільний прийом громадян, на який завітали 5 осіб з питаннями сімейного, цивільного та земельного права. Громадянам, які завітали до центру, надано консультації та роз'яснення з правових питань. Під час спілкування надані друковані матеріали «Що таке безоплатна вторинна правова допомога та як її отримати?

Детальніше...

 

ДЖУРА – ЦЕ ШЛЯХЕТНІСТЬ. ДЖУРА – ЦЕ ВІДВАГА. ЦЕ – ЧЕСНІСТЬ, ПОРЯДНІСТЬ, ПОВАГА!

18 – 19 травня пройшов районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Метою цієї гри є виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадської позиції, здорового способу життя, духовно багатої та фізично розвиненої особистості.
     Гра «Джура» – це системна робота, що проводилася протягом навчального року. І ось впродовж двох днів 96 учнів із 8 загальноосвітніх навчальних закладів району демонстрували свою звитягу, мужність, спритність, винахідливість, ерудицію, фізичний гарт та військову вправність у різних видах змагань на звання кращих нащадків козацького роду.

Детальніше...

 

Визначено переможців обласного конкурсу «Разом у майбутнє» у 2017 році

У квітні поточного року завершився відбір переможців щорічного обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє». На реалізацію 420 міні-проектів, переможців названого конкурсу, з обласного бюджету планується виділити 28,2 млн.грн.
     Від нашого району брали участь 58 міні-проектів у трьох номінаціях, а саме:
     - енергоефективність та енергозбереження – 32 проекти;
     - вирішення екологічних проблем – 9 проектів;

Детальніше...

 
Архів новин

Червень 2017
ПнВтСрЧтПтСбНд
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293012

Пошук по сайту

Корисні посилання