Богодухівщина

Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

Початок сезону цукроваріння на ПрАТ «Первухінський цукрозавод» під загрозою

у зв’язку з відсутністю дозволу на пуск газу. Про це повідомив виконавчий директор підприємства Сергій В’ЮННИК на прийомі у першого заступника голови районної державної адміністрації Валентини ЗИРЯНОВОЇ.

Детальніше...

 

Розпочато підготовку до відзначення Дня захисника України

Сьогодні перший заступник голови районної державної адміністрації Валентина ЗИРЯНОВА провела засідання оргкомітету з підготовки та відзначення Дня захисника України та Дня українського козацтва.

Детальніше...

 

Відбулася нарада

Перший заступник голови районної державної адміністрації Валентина ЗИРЯНОВА за участю керівника будівельної організації та замовника провела нараду з питання будівництва амбулаторії загальної практики–сімейної медицини в смт Гути.

Детальніше...

 

Свято мудрості та добра

З нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана в районному будинку культури відбувся захід, який об’єднав навколо себе людей поважного віку, представників влади та громадськості.

Детальніше...

 

Дорогі наші ветерани, земляки старшого покоління!

Прийміть найщиріші привітання з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана України!
    Цей день — символ єдності і спадкоємності поколінь, чудова нагода сказати теплі слова подяки батькам, ветеранам війни і праці, пенсіонерам і літнім людям за їх внесок у розвиток нашої країни, за багаторічну самовіддану працю, доброту й мудрість.
    Ваші знання і великий досвід особливо важливі в сучасних умовах, коли поряд з ініціативою молодих необхідна життєва мудрість старших. Ви – хранителі моральних цінностей і традицій, опора і вірні помічники для дітей та онуків. Бути вашими послідовниками – велика честь і відповідальність.
    Висловлю. вдячність ветеранам війни, які винесли труднощі воєнних років. Саме ви врятували країну від нацизму, відродили після воєнної розрухи, пережили багато випробувань, болю та втрат і при цьому зберегли гідність, віру, силу духу, любов до рідної землі.
    Дозвольте засвідчити усім вам глибоку шану та повагу за активну життєву позицію, участь у громадському житті та патріотичному вихованні молоді, значний внесок у розбудову нашої держави.
    Нехай осіння пора життя, в яку ви вступили, буде світлою й ласкавою, сповненою душевним теплом, увагою і турботою близьких! Довгих і щасливих вам років життя! Будьте здорові, радійте успіхам дітей та онуків! Миру вам, оптимізму і благополуччя!
   
   Перший заступник голови районної                          

державної адміністрації                                                        Валентина ЗИРЯНОВА        

 

Оголошується конкурс

Управління соціального захисту населення Богодухівської районної державної адміністрації (далі - Управління) оголошує конкурс з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства соціального спрямування, для виконання (реалізації) яких у 2020 році надаватиметься фінансова підтримка за рахунок коштів районного бюджету.

Детальніше...

 

Готуємось до призову на строкову військову службу

30 вересня відбулося інструктивно-методичне заняття з членами районної призовної комісії щодо організації призову громадян на строкову військову службу у жовтні-грудні 2019 року.

Детальніше...

 

Як стягнути аліменти з батька-іноземця

Відповідно до ст. 180 Сімейного кодексу України передбачений обов’язок батьків утримувати дитину до досягнення нею повноліття (18 років), а в випадках подальшого навчання – до досягнення 23-річного віку. Обов’язок утримувати дитину закріплений за обома батьками, як матір’ю дитини, так і її батьком.

Детальніше...

 

Пошук по сайтуАрхів новин

Жовтень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
30123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання