Богодухівщина

Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

Звернення Президента до Українського народу з нагоди 23-ї річниці від дня прийняття Декларації про державний суверенітет України

Дорогі співвітчизники!

Сьогодні ми відзначаємо 23-ю річницю від дня прийняття Декларації про державний суверенітет України.
Цей документ започаткував сучасний етап українського державотворення, став переломною віхою в історії нашого народу.
Ухвалення Декларації є яскравим проявом волі українців до свободи, рішучим кроком на шляху здобуття нашою державою незалежності.
Базуючись на принципах, проголошених у Декларації, ми будуємо модернізовану демократичну правову країну, в якій буде забезпечено гідне майбутнє кожному громадянинові.
Вітаю вас зі святом. Бажаю всім здоров'я, благополуччя, миру та злагоди.

Джерело: Харківська ОДА

 

Без чіткої, злагодженої роботи бухгалтерів неможливо розвивати економіку району і держави загалом


Про це 16 липня під час урочистого прийому наголосив голова районної державної адміністрації Бєлий В.М.
Вітаючи представників цієї професії Володимир Миколайович зазначив, що робота бухгалтера справедливо вважається однією з ключових ланок у будь-якій організації. Подякував за щоденний внесок у зміцнення економіки регіону, нагородивши 17 бухгалтерів району почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради.
 

Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області та громадська організація "ІСА – Україна" підписали Меморандум про довгострокову співпрацю

Мета Меморандуму - сприяння забезпеченню соціально-економічного та гуманітарного розвитку громад України і США. Його підписання відбулося 15 липня в ході відеоконференції "Оnline події в органах місцевого самоврядування та третьому секторі", яка є одним із заходів в області, спрямованих на реалізацію в регіонах завдань Президента України про реформування місцевого самоврядування.
Також всі учасники відеоконференції отримали інформацію про новий конкурс, оголошений Європейським союзом спільно з Державним фондом регіонального розвитку.

Детальніше...

 

Громадськість підтримує необхідність проведення реформ в органах місцевого самоврядування

У Харківській області продовжується робота, спрямована на реалізацію в регіонах завдання Президента України про реформування місцевого самоврядування.
На відеоконференції "Оnline події в органах місцевого самоврядування та третьому секторі" голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, говорячи про проект концепції змін до Конституції, підкреслив, що відбулося вже більше 4 тисяч конференцій, сесій, зустрічей з представниками громадських організацій, які одноголосно підтримали необхідність проведення реформ в органах місцевого самоврядування та реформ регіональної політики.

Детальніше...

 

Для подолання проблеми соціального сирітства потрібно об’єднання зусиль влади, громадських організацій, бізнесу та благодійників

Заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма зустрівся з представниками громадських та благодійних організацій, які займаються рішенням проблем соціального сирітства, допомогою жінкам та дітям, які опинилися у скрутних життєвих обставинах.
"Проблема сирітства, на жаль, продовжує бути гострою в Україні. Її вирішення отримало новий поштовх. Завдяки активності Президента України, його соціальним ініціативам, обласні, районні адміністрації отримали стимул у своїй діяльності, оскільки Президент ставить завдання викорінення цього явища. Кожен з нас на своєму рівні повинен мінімізувати ризики, які б ускладнювали цю проблему", – зазначив Ігор Шурма.

Детальніше...

 

В день святих апостолів Петра і Павла в красивому і квітучому с. Петропавлівка відзначили День села

Відзначати День села саме 12 липня, в день Святих апостолів Петра і Павла, стало традицією для його мешканців.
Цього дня. на святкування зібралися майже всі жителі територіальної громади (окрім тих, що працював у полі на збиранні врожаю), щоб разом відсвяткувати ще й 223-тю річницю з дня заснування села.

Детальніше...

 

На Богодухівщині відроджується духовність

12 липня в день Святих апостолів Петра і Павла на Богодухівщині в с. Павлівка з нагоди 1025-річчя Хрещення Київської Русі відбулося довгоочікуване освячення храму на честь великомученика Георгія Побєдоносця.
Цієї радісної події територіальна громада чекала довгих 8 років. І відбулася вона завдяки місцевому жителю села Церковному Павлу Макаровичу, який згуртував громаду, залучив спонсорів і сам безпосередньо виконував будівельні роботи.

Детальніше...

 

Дитина має зростати та виховуватися в родині

Як зазначила в ефірі програми «Харків online. День» на ХОД ТРК директор Департаменту соціального захисту населення ХОДА Олена Захуцька, основна мета діяльності Обласного центру матері та дитини, який функціонує з 2008 року, зберегти сім’ю, зберегти разом матір та дитину.

Детальніше...

 

Пошук по сайтуАрхів новин

Грудень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
2526272829301
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання