Богодухівщина

Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

29 серпня відбулася семінар-нарада з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації

Розглядалися питання щодо проведення перевірок структурними підрозділами райдержадміністрації діяльності місцевих рад району з питань виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади, наповнення офіційного веб-сайту районної державної адміністрації, роботи із зверненнями громадян, порядку зберігання і використання документів, які містять відомості, що становлять службову інформацію.

Детальніше...

 

Реформування медичної галузі в Богодухівському районі

Реформування медичної галузі району здійснюється відповідно до Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентноспроможна економіка, ефективна держава” та низки інших законів і нормативних документів Кабінету Міністрів, МОЗ України.
Проведена значна робота щодо передачі з 01 січня 2013 року відділення швидкої та невідкладної медичної допомоги центральної районної лікарні до КЗОЗ «Обласна клінічна лікарня – Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф».

Детальніше...

 

Реформа соціального забезпечення – в дії

У районі проводиться активна робота з виконання Плану заходів щодо організаційного забезпечення обговорення та роз'яснення проекту Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні в частині проведення роз'яснювальної роботи з питання реформи соціального забезпечення .
Соціальна політика будь-якої держави спрямована на соціальний захист різних соціальних і демографічних груп населення, особливо тих осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах.
Ефективний соціальний захист – це не лише гарантовані державою соціальні виплати, а насамперед розвинена мережа соціальних послуг, які надаються з урахуванням особливостей і потреб різних категорій клієнтів.

Детальніше...

 

Фінансування сфери освіти у 2013 році збільшилося на 200 млн. грн.

Виступаючи на обласній педагогічній конференції "Підсумки 2012/2013 навчального року та завдання щодо розвитку науки і освіти на 2013/2014 навчальний рік", заступник голови Харківської облдержадміністрації Євген Савін підбив підсумки освітньої кампанії минулого року.

Детальніше...

 

У 2013 році навчальні заклади області забезпечені 15 709 комп'ютерами

Як зазначив сьогодні в ході конференції педагогічних працівників області заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Євген Савін, на Харківщині активно реалізуються завдання Президента України щодо модернізації освіти та належної підготовки до нового навчального року. На його думку, на сучасному етапі науково-технічного прогресу і тотальної інтернетизації освітнього простору важливу роль у забезпеченні якості освітніх послуг відіграє використання комп'ютерної техніки і сучасного програмного забезпечення.

Детальніше...

 

Новини футболу

Згідно з сіткою розіграшу кубка Богодухівського району з футболу 21.08.2013 відбулися чвертьфінальні ігри. За підсумками цього етапу змагань до півфіналу потрапили пари «Альянс»(Ульянівка) і «Родіна»(Крисино) та «Олександрівка» і «Промінь» (П.Микитівка). Ці команди виборювали путівки до фіналу.

Детальніше...

 

Харківська область повністю укомплектована шкільними автобусами

Шкільні автобуси в Харківській області придбано на виконання завдань Президента України з модернізації освіти та належної підготовки до нового навчального року згідно з державною цільовою програмою «Шкільний автобус». Про це повідомив під час вручення шкільних автобусів районам області голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін.

Детальніше...

 

Михайло Добкін і Сергій Чернов передали районам Харківщини шкільні автобуси

Сьогодні голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін та голова Харківської облради Сергій Чернов вручили водіям шкільного автотранспорту сертифікати на 21 шкільний автобус і ключі від них. Автобуси були придбані на виконання завдань Президента України з модернізації освіти та належної підготовки до нового навчального року згідно з державною цільовою програмою «Шкільний автобус».

Детальніше...

 

Пошук по сайтуАрхів новин

Лютий 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
2425262728291

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання