Богодухівщина

Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

Більшість звернень, які надійшли в рамках проекту «Діалог з країною», стосувалися питань соціального захисту та комунального господарства

Про це у програмі «Ранковий ексклюзив» на обласному радіо розповіла начальник відділу роботи із зверненнями громадян апарату обласної державної адміністрації Тетяна Гравнова. Вона зазначила, що у рамках телевізійного проекту «Діалог з країною» за участю Президента України Віктора Януковича обласною державною адміністрацію розглянуто 288 звернень. За словами начальнику відділу роботи із зверненнями громадян апарату ХОДА, найчастіше у зверненнях порушувалися питання соціального захисту та комунального господарства.

Детальніше...

 

Богодухівщина прийняла естафету пам'яті «Слава захисникам Харківщини»

7 серпня в день визволення м.Богодухова від фашистських загарбників Богодухівщина прийняла естафету пам'яті «Слава захисникам Харківщини» від Золочівського району.
Церемонія передачі відбулася під час урочистого мітингу на Меморіалі Слави. Символи естафети - Прапор Перемоги у Великій Вітчизняній війні, солдатська каска, альбом для спогадів проходження естафети по районам області «Слава визволителям України», протягом двох днів об'їдуть всі населені пункти району.

Детальніше...

 

В підрозділах Держфінінспекції функціонують «телефони довіри»

В Держфінінспекції в Харківській області та Богодухівській міжрайонній Держфінінспекції функціонує «телефон довіри», за яким фіксуються повідомлення громадян (в тому числі анонімні) про неправомірні дії посадових осіб та порушення законодавства з фінансових питань на підприємствах, в установах та організаціях, для врахування їх при плануванні та проведенні ревізій (перевірок).

Детальніше...

 

Перемога в обласному конкурсі міні-проектів «Разом в майбутнє» двох проектів територіальної громади м. Богодухова - це можливість мешканцям відчути себе справжніми господарями на свої територіях

Про це 6 серпня в ході відкриття реконструйованого пам’ятного знака жертвам Чорнобильської катастрофи «Чорнобильські дзвони» зазначила перший заступник голови Харківської обласної ради Олешко О.П.
На урочисте відкриття пам’ятного знака, переможцями якого було визнано районну організацію «Союз Чорнобиль Богодухівщини», зібралася численна когорта чорнобильців та їх сімей. Слід зазначити, що ця громадська організація є однією з найактивніших на Богодухівщині. Тому перемога в обласному конкурсі міні-проектів «Разом в майбутнє» і визнання їх проекту як одного з найкращих в області, стала для її членів послідовним наслідком їх діяльності та активної роботи.

Детальніше...

 

Сенс нашого життя - це наші діти, а піклування про підростаюче покоління - один із напрямків нашої діяльності

Про це в ході відкриття дитячого ігрового та спортивного майданчиків в мікрорайоні Дем'янівка м.Богодухова, наголосив голова районної державної адміністрації Бєлий В.М.
Слід зазначити, що ця радісна подія стала можливою завдяки тому, що на розгляд депутатського корпусу обласної ради члени ініціативної групи мікрорайону при підтримці міського голови Олексенко Н.І. надіслали проект «Містечко твоєї мрії», який став переможцем обласного конкурсу міні-проектів «Разом в майбутнє».

Детальніше...

 

Тільки у такому відкритому діалозі можна вирішити наболілі проблеми

Про це 6 серпня під час зустрічі з мешканцями братеницької територіальної громади зауважив голова районної державної адміністрації Бєлий В.М.
«Як я говорив і під час попередньої нашої зустрічі, мої приїзди до громад будуть здійснюватися незалежно від погоди, політики і виборів. Адже ми усі - одна громада, громада Богодухівщини. Навіть те, що сьогодні на зустрічі не прозвучали деякі питання попереднього нашого спілкування - уже позитивний результат. На виконання завдань і доручень Президента України В.Януковича щодо вирішення питання громадян кожен з керівників має бути небайдужим і докладати зусиль до розв’язання проблем»,- зазначив очільник району.

 

На сьогодні найактуальніше і найважливіше питання для жителів громади с.Братениця - підведення газопроводу

Як зазначив 6 серпня голова районної державної адміністрації Бєлий В.М. в ході зустрічі з братеницькою громадою, яка проходила в рамках «Дня віддаленого села», на виконання завдань і доручень Президента України В.Януковича щодо вирішення питання громадян, вся проектна і дозвільна документація уже готова, лишається тільки чекати на виділення з Державного бюджету коштів для проведення робіт з підведення газопроводу високого тиску (а це більше 5 млн.грн.). Причому, як зауважив очільник району, є перспектива отримання коштів і для проведення газопроводу середнього тиску, а це, без сумніву, велика підмога сільчанам. Оскільки питання газифікації села не у досить близькій перспективі, то наразі для людей важливим є вирішення питання щодо придбання дров твердої породи, це питання взяв під контроль В.М.Бєлий.

 

Тільки у відкритому діалозі влади і громади можна побороти труднощі

Про це 6 серпня у рамках «Дня віддаленого села» у с.Братениця наголосив голова районної державної адміністрації Бєлий В.М.
Зокрема, Володимир Миколайович наголосив, що на виконання доручень і завдань Президента України В.Януковича щодо вирішення питань громадян, такі зустрічі з мешканцями населених пунктів району будуть проходити постійно.

Детальніше...

 

Пошук по сайтуАрхів новин

Лютий 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
2425262728291

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання