Богодухівщина

Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

Інформація про проведення І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19.09.07 №1152 «Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» (зі змінами) та на виконання Наказу Головдержслужби України від 12.11.10 №286 «Про затвердження методичних рекомендацій щодо організації підвищення кваліфікації державних службовців у рамках щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», з метою зростання професіоналізму, відкритості державної служби, підвищення її авторитету шляхом узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців розпорядженням голови райдержадміністрації від 25.02.11 №68 «Про проведення в райдержадміністрації підвищення кваліфікації державних службовців у рамках І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» утворено Організаційний комітет з проведення в райдержадміністрації І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» у складі 8 осіб та затверджено Положення про нього.

Детальніше...

 

«Відкрий волонтера в собі»

Саме під таким гаслом в Богодухівській районній організації Червоного Хреста України проходить Всеукраїнський місячник, присвячений Міжнародному року волонтера. Триватиме він до 4 травня включно. Цей місячник дасть можливість всім небайдужим людям продемонструвати кращі якості нашої нації - милосердя, любов до ближнього, співчуття і готовність прийти на допомогу. Приєднався до благодійної акції і голова Богодухівської районної державної адміністрації Коновалов Л.С.

 

Саджати ліс - душевна справа

Кожен, напевно, погодиться, що в лісі, відпочивається душею. А коли ти долучаєшся до благородної справи - посадки лісу, то ці відчуття подвоюються. В цьому впевнені працівники Богодухівської районної державної адміністрації та районної ради. Для них участь у весняній акції «Майбутнє лісу в твоїх руках» стала традиційною. Цього року в акції взяли участь і працівники Харківського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Детальніше...

 

Чергове засідання Громадської ради при Богодухівській районній державній адміністрації

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.10 №996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» 25 лютого 2011 року була створена Громадська рада при Богодухівській районній державній адміністрації.

14 квітня відбулося третє засідання Громадської ради, в ході якого було розглянуто та затверджено Перспективний план дій Громадської ради при Богодухівській районній державній адміністрації на період 2011-2012 років.

Як зазначила голова Громадської ради при Богодухівській районній державній адміністрації Соловйова О.О., заходи Перспективного плану передбачують вивчення, моніторинг та врахування думки громадськості щодо вироблення політики стабільного розвитку Богодухівського району.

 

«Моєї юності свята країна…»

Нещодавно в районній центральній бібліотеці було проведено урок «Моєї юності свята країна, моє життя в майбутнє України», приурочений 20-й річниці Незалежності України. В заході взяли участь учні Богодухівського ліцею №3 (кл. керівник Н. Бідило). На початку уроку ведучі продемонстрували учням відеофільм – події, які передували Дню Незалежності України. Далі розповіді супроводжувалися слайдами. Також були представлені книжкові експозиції, в яких змістовно описані часи незалежності нашої держави. Цей захід провели завідувач відділом обслуговування читачів центральної районної бібліотеки І. Машурова та головний бібліотекар читацької зали Л. Ляшенко.

 

Апаратна нарада від 13.04.11

13 квітня відбулася апаратна нарада у голови райдержадміністрації за участю керівництва райдержадміністрації, начальників управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, на порядку денному якої були розглянуті питання:
1. Аналіз рейтингових показників діяльності галузей економіки у зведеному рейтингу районів і міст Харківської області за рівнем соціально-економічного розвитку в 2010 році
2. Про роботу консультативних, дорадчих та інших допоміжних органів райдержадміністрації у I кварталі 2011 року і заходи щодо поліпшення їх діяльності.

Детальніше...

 

Голова районної державної адміністрації взяв участь в урочистих заходах з нагоди Дня працівників ракетно-космічної галузі України

12 квітня голова райдержадміністрації Коновалов Л.С. взяв участь в урочистих заходах з нагоди Дня працівників ракетно-космічної галузі України, які відбулися на Богодухівському електромеханічному заводі філії ДНВП «Об’єднання Комунар». Звертаючись до присутніх Леонід Станіславович зазначив, що саме на цьому підприємстві зосереджений технічний потенціал нашого району, який дає про себе знати далеко за межами держави. Участь у міжнародних проектах, виробництво широкого спектра продукції народного споживання є переконливим підтвердженням плідності повсякденної праці колективу заводу. Цілеспрямованість, наполегливість, відповідальність і висока кваліфікація були, є й залишаються визначними характеристиками цього підприємства.

Детальніше...

 

12 квітня - День працівників ракетно-космічної галузі України

Шановні працівники та ветерани
Богодухівського електромеханічного заводу!

Щиро вітаю вас із Днем працівників ракетно-космічної галузі України.
Сьогодні електромеханічний завод – це велика сконцентрованість виробничого потенціалу, який відіграє значну роль в економічному зростанні нашої області і держави, сучасне підприємство, яке випускає комплектуючі бортової і наземної апаратур систем управління космічними апаратами «Днепр», «Зенит» (програма «Морской старт»), «Протон», «Союз», які з ДНВП «Об’єднання Комунар» Національного космічного Агенства України відправляються підприємствам-виробникам України, Росії і в інші країни СНД, а також більше 160 видів товарів широкого вжитку.
За 43-річний період свого розвитку на вашому підприємстві працювало більше 12 тисяч жителів Богодухівського району, які вносили посильний вклад в соціально-економічний розвиток району, міста і Богодухівщини.
Високий професіоналізм та відповідальне ставлення до справи завжди були запорукою великих досягнень у вашій роботі.
Бажаю Вам і Вашим родинам міцного здоров’я, щастя, благополуччя та успіхів у надзвичайно відповідальній, нелегкій, але такій потрібній праці.

З повагою.
Голова районної державної адміністрації
Л.С.Коновалов

 

Пошук по сайтуАрхів новин

Вересень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання