Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

Вирішуємо завдання спільними зусиллями

Про це 05 листопада під час зустрічі з мешканцями с.Куп'єваха у ході проведення «Дня віддаленого села» наголосив заступник голови районної державної адміністрації О.В.Юрченко.

Детальніше...

 

Перша перемога молодого колективу

2 листопада у м. Харкові відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячих та молодіжних театральних колективів «Лимонад», у якому брала участь театральна студія районного будинку культури «Ніка» (керівник Захаржевська В.А.). Студія посіла друге місце.
Учасники студії задоволені своїм виступом, адже це перша перемога молодого колективу.

 

Харківська область відкрита для різних національностей

Про це в ефірі програми «Від влади до громади» на обласному радіо повідомив голова Харківської ОДА Михайло Добкін.
«Харків і область традиційно були, є і, я впевнений, будуть територіями, де абсолютно спокійно і комфортно проживають люди різних національностей і народностей. Мало того, що у нас практично не було конфліктів на національному грунті, так у нас ще завжди існувала можливість зберегти і показати всі культурні особливості і відмінності кожній національності і кожному народу, який проживає на території Харківської області», - повідомив Михайло Добкін.

Детальніше...

 

Харківська область надзвичайно толерантна для представників різних націй та народностей

Про це сьогодні в ході прес-конференції на тему: «Реалізація у регіоні завдань Президента України щодо зміцнення міжнаціональної злагоди та порозуміння, задоволення культурних та освітніх потреб національних меншин» заявила директор Департаменту масових комунікацій Харківської ОДА Вікторія Маренич.

Детальніше...

 

Близько 30 національних общин активно співпрацюють з Департаментом масових комунікацій ХОДА

Як повідомила під час прес-туру для представників ЗМІ до грузинського культурного центру при Харківській обласній організації «Грузинське національно-культурне товариство «Сакартвело» директор Департаменту масових комунікацій ХОДА Вікторія Маренич, інформаційній підтримці заходів, які будуть проводитись громадськими організаціями національних меншин області, буде приділятися пильна увага. Також  Вікторія Маренич зазначила, що на Харківщині активно реалізується завдання Президента України щодо зміцнення міжнаціональної злагоди та порозуміння, задоволення культурних і освітніх потреб нацменшин.

Детальніше...

 

Фінансування на харчування та лікування пацієнтів госпіталю для інвалідів та учасників війни одне з найвищих в області

Про це в ході прес-туру представників ЗМІ в Харківський обласний госпіталь для інвалідів та учасників війни розповів заступник директора Департаменту охорони здоров'я Харківської облдержадміністрації Геннадій Бондарчук. За його словами, соціальний захист ветеранів, учасників і інвалідів війни в Харківській області здійснюється згідно з виконанням завдань Президента України щодо поліпшення соціального і медичного захисту ветеранів Великої Вітчизняної війни. 

Детальніше...

 

На Харківщині медичним оглядом охоплено всіх ветеранів Великої Вітчизняної війни

Про це розповів під час прес-конференції заступник голови ХОДА Ігор Шурма. За його словами, у 2010 році було поставлено завдання створити реєстр стану здоров’я інвалідів і учасників війни.
«У 2010 році така робота була проведена і вже під кінець року ми поставили завдання 100%-го охоплення медичним оглядом кожного інваліда та ветерана Великої Вітчизняної війни. Крім того, ставилася ціль проведення амбулаторного, електрокардіографічного, флюорографічного обстеження. Крім цього, складаються заключні акти і виписується на рік план роботи для поліклінічної служби по медичному обслуговуванню цих людей, так звані індивідуальні плани, які передбачають і стаціонарне, і амбулаторне, і санаторно-курортне лікування. У Харківській області доволі тривалий період часу існує реальна проблема забезпечення медикаментами людей саме цієї категорії, і я вважаю, що позиція обласної державної адміністрації з цього питання фактично врятувала від банкрутства наше комунальне підприємство «Аптечний склад». Тому що саме в аптеках і пунктах від нашого аптечного складу сьогодні обслуговуються ці категорії громадян, для них встановлена реальна знижка від 5% до 20% на ліки та товари медичного призначення», - розповів Ігор Шурма.

Детальніше...

 

Одне з пріоритетних завдань влади - створення умов для доступу громадян до культурних послуг

Про це 25 жовтня в ході семінару-практикуму з реалізації у регіоні завдань Президента України щодо створення умов для доступу громадян до культурних послуг, зокрема відродження культурної інфраструктури села, який відбувся на базі районного будинку культури, наголосила перший заступник голови районної державної адміністрації О.В. Сизоненко.

Детальніше...

 

Пошук по сайту

Архів новин

Червень 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання