Богодухівщина

Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

Губернатор Харківської області М.М.Добкін відвідав Богодухівщину

11 квітня Богодухівський район з робочою поїздкою відвідав голова Харківської обласної державної адміністрації М.М.Добкін. В ході візиту губернатор відвідав Крисинський ДНЗ, відкриття якого відбулося напередодні візиту, ознайомився з роботою ТОВ «Богодухівський молокозавод», оглянув територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Богодухівської районної державної адміністрації та психоневрологічний інтернат.

Детальніше...

 

Комплексний виїзд голови райдержадміністрації Бєлого В.М. до Петропавлівської сільської ради

9 квітня голова райдержадміністрації Бєлий В.М. провів комплексний виїзд до Петропавлівської сільської ради. В ході поїздки голова райдержадміністрації ознайомився з роботою Петропавлівської ЗОШ, оглянув відділ зв’язку, ФАП, сільську бібліотеку та зустрівся з жителями Петропавлівської територіальної громади. Зокрема, людей турбували питання щодо автобусного сполучення, якості хліба та молочних продуктів,  організації НВК на базі школи.

Детальніше...

 

Для юних мешканців с. Крисине відкрито новий дитячий садок

Серед пріоритетних завдань районної влади - питання розвитку позашкільної освіти.

Так, 6 квітня в Богодухівському районі відбулася знакова подія - в с. Крисине було відкрито дитячий дошкільний навчальний заклад (ясла-сад) «Капітошка». Довго чекали на цю подію мешканці села. Здавалося, зовсім недавно, кілька місяців тому, це було тільки у планах, але сьогодні це стало реальністю.

Детальніше...

 

Про хід виконання першочергових заходів в період підготовки виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року

4 квітня в районній державній адміністрації відбувся семінар-нарада з питань, пов’язаних з підготовкою та проведенням виборів народних депутатів України 2012 року, декларування доходів державних службовців, виконання окремих вимог при прийнятті на державну службу, доступу до публічної інформації.
Метою проведення наради було забезпечення належних умов проведення виборів народних депутатів України на підставі аналізу проведення підготовчих робіт; роз’яснення питань проведення декларування доходів державних службовців, окремих вимог при прийнятті на державну службу; реалізація вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Детальніше...

 

З апаратної наради у голови районної державної адміністрації

4 квітня відбулася апаратна нарада у голови райдержадміністрації за участю керівництва райдержадміністрації, начальників управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. Питання, винесені на нараду:
1. У порядку контролю: Про хід виконання доручення голови райдержадміністрації від 21 лютого 2012 року №01-03/544 за результатами зустрічі з трудовим колективом СФГ «Кленівське» та жителями Кленівської сільської ради 13 лютого 2012 року.
2. У порядку контролю: Про хід виконання доручення голови Харківської обласної державної адміністрації М.М.Добкіна за підсумками проведення обласної селекторної наради від 03 лютого 2012 року з питання «Про стан розрахунків споживачів області за електричну енергію та природний газ у 2012 році».
Про стан розрахунків теплопостачального підприємства за спожитий природний газ в опалювальному сезоні 2011-2012 років, в тому числі за 2012 рік, та споживачів за послуги теплопостачання, надані в опалювальному сезоні 2011-2012 років.
3. У порядку контролю: Про хід виконання рішення спільного засідання колегії райдержадміністрації та зборів адміністративно-господарського активу району від 28 березня 2012 року «Про організацію виконання на території району розпорядження Кабінету Міністрів України від 31 березня 2010 року 777-р «Деякі питання проведення щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою територій населених пунктів».
4. Про діяльність робочої групи з питань проведення роз’яснювальної роботи із громадськістю щодо реалізації земельної реформи в Україні.
5. Про матеріально-технічне забезпечення виборчих дільниць відповідно до вимог чинного законодавства.

Детальніше...

 

Місцеві проблеми - вирішувати на місцях.

Минулої п’ятниці голова Богодухівської райдержадміністрації В.М.Бєлий разом з робочою групою здійснив черговий комплексний виїзд, цього разу - до Вінницькоіванівської сільської ради, з метою знайомства з територіальною громадою, вивчення проблем жителів та обговорення шляхів їх розв’язання.

Детальніше...

 

У 2012 році «Останній дзвоник» для школярів пролунає 25 травня

У 2011/2012 навчальному році заняття завершуються у 11 класів - 3 травня, 9 класів - 11 травня, у 1-8 та 10-тих класів - 25 травня. Про це повідомила завідувач методичним кабінетом відділу освіти Богодухівської райдержадміністрації Надія Миколаївна Корабель. Свято «Останнього дзвоника» відбудеться 25 травня 2012 року.

Детальніше...

 

За чисте довкілля!

Вже стало доброю традицією з настанням тепла проводити благоустрій на території міста.
Цьогорічна весна не стала винятком. Працівники районної державної адміністрації в суботу 31 березня залучилися до Всеукраїнської акції «За чисте довкілля», приводячи до ладу територію біля міського парку. Працювали натхненно, з вогником і отримали справжню насолоду від своєї роботи.
Тому закликаємо всіх мешканців населених пунктів району спільно подбати про чистоту й лад, зробити їх чистішими і кращими.

Детальніше...

 

Пошук по сайтуАрхів новин

Лютий 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
2425262728291

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання