Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

На територіях всіх місцевих рад розпочата робота з благоустрою

Про це 2 квітня в ході апаратної наради у голови райдержадміністрації наголосила начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Масалітіна Т.М.

Детальніше...

 

Із 24 бюджетів району не забезпечено виконання власних та закріплених доходів по десяти бюджетах

Про це 28 березня в ході семінару-наради під головуванням керівника апарату районної державної адміністрації Іванової Л.М. та участю головних бухгалтерів місцевих рад району проінформувала начальник відділу доходів фінансового управляння районної державної адміністрації Шитоха С.Д.

Детальніше...

 

Надання адміністративних послуг - на порядку денному в районній державній адміністрації

27 березня під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Юрченка О.В. відбулося засідання робочої групи щодо координації заходів з удосконалення порядку надання адміністративних послуг у Богодухівському районі, в ході якого розглянуто питання щодо діяльності центра надання адміністративних послуг Богодухівської районної державної адміністрації.

Детальніше...

 

На Харківщині працює «гаряча лінія» для громадян, які приїхали з Криму

В Харківській області розпочала роботу «гаряча лінія» для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим та м. Севастополь. Для вирішення питань, пов’язаних з тимчасовим перебуванням в Харківській області слід звертатися за телефоном (067) 579-42-63

Джерело: Харківська ОДА

 

Нарешті! Дочекалися!

Нарешті до нашого міста прибув довгоочікуваний сміттєвоз, на який вже майже рік чекали усі жителі району. Цю приємну новину 26 березня повідомив під час засідання колегії районної державної очільник району Бєлий В.М.

Детальніше...

 

З метою залучення коштів на підвищення боєздатності Української армії районною державною адміністрацією було вжито низку заходів

Так, на офіційному веб-сайті районної державної адміністрації та в районній газеті «Маяк» розміщено реквізити благодійного рахунку, інформовано шляхом телефонного повідомлення керівників підприємств, установ та організацій, що розташовані на території району, про можливість перерахування коштів.

Детальніше...

 

Питання щодо дотримання соціальних гарантій у сфері оплати праці залишається пріоритетним у роботі органів виконавчої влади та місцевого самоврядування

26 березня під час засідання колегії районної державної адміністрації було заслухано питання щодо стану дотримання соціальних гарантій у сфері оплати праці на підприємствах, в установах та організаціях району. З означеного питання виступила перший заступник голови районної державної адміністрації Сизоненко О.В.

Детальніше...

 

Районною державною адміністрацією продовжується робота щодо делегованих повноважень органів виконавчої влади

Сьогодні під головуванням заступника керівника апарату районної державної адміністрації, начальника організаційного відділу Явтушенко Н.О. відбулася робоча нарада, в ході якої було розглянуто акт про перевірку здійснення Івано-Шийчинської сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади.
Керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації та органами виконавчої влади були озвучені недоліки, пропозиції та побажання сільському голові Суботі В.А. Як зазначив сільський голова, вищезазначені пропозиції обов'язково будуть враховані та використані в подальшій роботі.

 

Пошук по сайту

Архів новин

Вересень 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829301234

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання