Богодухівщина

Райдержадміністрація

Корисні посилання







Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Всеукраїнські змагання зі стрибків у висоту «Богодухівський стрибунець-2012» в 15 раз пройшли на Богодухівщині

3 березня в дитячо-юнацькій спортивній школі під патронатом голови Богодухівської райдержадміністрації Бєлого В.М. та депутата Верховної Ради України III та IV скликань Біловола О.М. в 15 раз пройшли змагання зі стрибків у висоту «Богодухівський стрибунець - 2012».

Детальніше...

 

В центрі уваги влади - проблеми територіальних громад

2 березня голова Богодухівської районної державної адміністрації В.М. Бєлий разом з першим заступником голови райдержадміністрації Кириченком О.І., начальником відділу освіти райдержадміністрації Яковлєвим Б.М., директором ТОВ «Богодухівсількомсервіс» Роговим В.Г. та старшим диспетчером РЕМу Костенком М.О. провів комплексну виїзну зустріч з жителями Куп’єваської сільської ради з питань вирішення основних проблем територіальної громади. Зустріч проходила в приміщенні сільської ради, де зібралося близько 35 жителів.

Детальніше...

 

Служба у справах дітей райдержадміністрації повідомляє

Діти - це квіти нашого життя. Чужих дітей на землі не буває і кожен, хто має змогу, повинен зробити все необхідне для того, щоб допомогти дитині. На жаль, не всі індивіди суспільства розуміють це, з їх вини, інколи, ми бачимо навкруги дітей залишених в пологових будинках, без нагляду на вулицях і т.д. На щастя є люди, які не байдужі до болю і страждань дітей. Одним із способів допомоги є усиновлення.
Хто ж має право на усиновлення дитини?

Детальніше...

 

Зустріч голови районної державної адміністрації з Полково-Микитівською сільською громадою

Голова Богодухівської районної державної адміністрації В.М. Бєлий разом з першим заступником голови райдержадміністрації Кириченком О.І. 29 лютого провів комплексний виїзд та зустрівся з жителями Полково-Микитівської сільської ради з питань вирішення основних проблем. В приміщенні сільського будинку культури зібралося близько 120 жителів. Були присутні депутати сільської ради, члени виконавчого комітету, голова СФГ «Промінь» Васенін А.С., підприємці, жителі населеного пункту. Зустріч була досить конструктивною, на гострі питання, які порушувала громада відразу були надані шляхи їх вирішення.

Детальніше...

 

«Пряма лінія» з державним реєстратором апарату Богодухівської райдержадміністрації Хромєєвим В.А.

28 лютого пройшла «пряма лінія» з державним реєстратором апарату Богодухівської райдержадміністрації Хромєєвим В.А.
Тих, хто зателефонував на «пряму лінію», цікавило питання:
- які документи потрібно для заміни кодів виду економічної діяльності 2005 року (КВЕД-2005) на коди виду економічної діяльності 2010 року (КВЕД-2010)?

Детальніше...

 

Зустріч голови райдержадміністрації з трудовим колективом СФГ «Промінь» та жителями Губарівської сільської ради

27 лютого 2012 року голова Богодухівської районної державної адміністрації Володимир Миколайович Бєлий провів зустріч з трудовим колективом СФГ «Промінь» та жителями Губарівської сільської ради.
Метою зустрічі, як наголосив Володимир Миколайович, стало традиційне знайомство з населеними пунктами району та реальне бачення на місці проблем жителів територіальних громад і надання допомоги в їх вирішенні.

Детальніше...

 

Богодухівщина відсвяткувала Масляну

У народному календарі наших предків велику роль відігравали зміни в природі, вони відзначалися святами, причому люди намагалися під час таких переломів вплинути на світ, щоб захиститись від зла й закликати добро.
Особливо жаданою була весна. Її починали кликати заздалегідь, як тільки молоде сонечко набирало сили й починав збільшуватись день. Тому й посідає таке почесне місце в народному календарі Масляна, яка за широтою й розмахом, за життєлюбністю може зрівнятися хіба що з різдвяними святами, які також відзначаються цілий тиждень.

Детальніше...

 

Зустріч голови райдержадміністрації з жителями Дмитрівської сільської ради

21 лютого голова Богодухівської районної державної адміністрації Володимир Миколайович Бєлий провів комплексний виїзд та зустріч з жителями Дмитрівської сільської ради.
Метою зустрічі, як наголосив Володимир Миколайович стало традиційне знайомство з населеними пунктами району та реальне бачення проблем жителів територіальних громад і можливість їх вирішення.

Детальніше...

 

Пошук по сайту











Архів новин

Лютий 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
2425262728291

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання