Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

Під особливим контролем служби у справах дітей райдержадміністрації знаходиться 33 дитини та 17 сімей, в яких не забезпечуються необхідні умови життя

Як проінформувала начальник служби у справах дітей районної державної адміністрації Галілей З.М., працівники служби разом з кримінальною міліцією у справах дітей Богодухівського РВ ГУМВС України в Харківській області та районним центром соціальних служб для сім´ї, дітей та молоді своєчасно виявляють дітей та вживають заходи щодо захисту прав та законних інтересів дітей. У службі на обліку перебувають двоє дітей, які зазнали психологічне насильство. Діти знаходяться під соціальним супроводом центру соціальних служб для сім´ї, дітей та молоді.

Детальніше...

 

Мета влади - допомогти громадянам

17 березня у громадській приймальні районної державної адміністрації був проведений особистий прийом громадян головою районної державної адміністрації Бєлим В.М.
Під час прийому до голови звернулося 4 громадян з питань комунального господарства та житлової політики, а саме: ремонту дороги, відновлення радіомовлення, реєстрації за місцем проживання та надання житла. Заявникам були надані в повному обсязі роз’яснення щодо подальшого вирішення проблемних питань. Звернення, які надійшли на особистому прийомі, були зареєстровані та взяті на контроль.

 

Всеукраїнські змагання зі стрибків у висоту «Богодухівський стрибунець-2014» в 17 раз пройшли на Богодухівщині

15 березня в дитячо-юнацькій спортивній школі під патронатом Богодухівської райдержадміністрації в 17 раз пройшли змагання зі стрибків у висоту «Богодухівський стрибунець – 2014».
Традиційно на змагання завітали почесні гості: голова районної державної адміністрації Бєлий Володимир Миколайович, заслужений тренер України, головний тренер з легкої атлетики Харківського республіканського ліцею-інтернату спортивного профілю Горбач Людмила Сидорівна, голова колегії суддів України з легкої атлетики Корецький Віталій Михайлович.

Детальніше...

 

На Богодухівщині відзначили День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

14 березня у центрі дитячої та юнацької творчості відбулися урочистості з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.
Подякувати за відповідальну і важливу працю комунальників прийшли перший заступник голови райдержадміністрації О.В.Сизоненко, голова районної ради Тризна Д.К., міський голова Олексенко Н.І., заступник міського голови Коваленко І.В.

Детальніше...

 

За участь у несанкціонованих заходах чинним законодавством України передбачена як адміністративна, так і кримінальна відповідальність

Найближчим часом в Харкові планується проведення масових заходів за участю великої кількості громадян. За інформацією, яка поширюється окремими ЗМІ, до міста Харкова можуть прибути радикально налаштовані особи, в тому числі із сусідніх країн, для дестабілізації політичної ситуації в регіоні.

Детальніше...

 

Якість напруги повинна відповідати встановленим параметрам

13 березня відбулося виїзне засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян, на розгляд якої було винесене звернення жителя с.Зарябинка щодо неякісних параметрів напруги в домоволодінні споживача.

Детальніше...

 

Упевнено працюємо на результат

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розпорядження голови райдержадміністрації від 17 грудня 2012 року № 790 (зі змінами) «Про організацію контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування району делегованих повноважень органів виконавчої влади» 13 березня робочою групою районної державної адміністрації здійснено перевірку Івано-Шийчинської сільської ради та надана методична та практична допомога.

Детальніше...

 

Успіх реалізації завдань залежить від якісного планування роботи

Саме з такою метою у районній держаній адміністрації 11-12 березня на виконання доручення голови районної державної адміністрації від 05 березня 2014 року №01-03/714 проведено дні планування, учасниками яких були керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації.
Така форма роботи дала змогу акумулювати до плану роботи районної державної адміністрації на ІІ квартал поточного року пропозиції з питань виконання актуальних рішень керівництва держави, уряду, області, району, державних, регіональних та місцевих програм, ініціювання підготовки проектів розпоряджень голови районної державної адміністрації щодо розвитку відповідних галузей економіки.

 

Пошук по сайту

Архів новин

Вересень 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829301234

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання