Богодухівщина

Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

Консолідованість - основа дієвої співпраці

8 лютого Богодухівський район з робочою поїздкою відвідали: начальник управління внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Харківської обласної державної адміністрації Зінченко В.А., голова Харківської обласної організації «Союз Чорнобиль України» Вінник А.І. та голова Харківської обласної організації ветеранів України Ханевич А.П.

Детальніше...

 

З особистого прийому голови

6 лютого голова райдержадміністрації Бєлий В.М. провів особистий прийом громадян. До голови звернулося 3 громадянина пільгової категорії з питань щодо надання матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових та житлових умов.

 

З апаратної наради у голови райдержадміністрації

1 лютого відбулася апаратна нарада у голови райдержадміністрації за участю керівництва райдержадміністрації, начальників управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, на порядку денному якої були розглянуті питання:
1. Про виконання доручення голови райдержадміністрації від 17.11.2011 №01-03/2609 «Про стан реалізації на території району спрощеної процедури прийняття в експлуатацію приватних житлових будинків».
2. Про стан виконання на території району Закону України «Про фермерське господарство».
3. Про хід виконання районної програми «Репродуктивне здоров’я нації» на 2008-2015 роки, затвердженої рішенням районної ради від 14.01.2008 (XX сесія V скликання).

Детальніше...

 

На Богодухівщині п’ять жінок отримали почесні звання «Мати-героїня»

голова Богодухівської РДА Бєлий Володимир Миколайович вручає посвідчення матері семи дітей Пархоменко Надії Василівні

Не кожен громадянин нашої країни зважиться мати трьох і більше дітей. Але ті, хто їх має, попри нелегкі будні, вбачають у дітях своє натхнення і відраду, велику радість, яка пов'язана з багатьма клопотами, і підтримку. В Україні материнство завжди вшановувалось. Та й сьогодні воно також заохочується і охороняється державою. Охорона інтересів матері і дитини забезпечується спеціальними заходами по охороні праці і здоров'я жінок, створенням умов, які дають жінкам можливість поєднувати працю з материнством; правовим захистом, матеріальною і моральною підтримкою материнства та дитинства, а тому, відповідно Конституції України, сім'ї з дітьми, до яких належать і багатодітні сім'ї, перебувають під захистом держави.

Детальніше...

 

Засідання робочої групи

1 грудня відбулося засідання робочої групи з питань визначення переліку баз персональних даних за участю першого заступника голови райдержадміністрації Кириченка О.І., начальників управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації, В ході засідання були розглянуті питання щодо роз’яснень норм Закону України «Про захист персональних даних», ознайомлення із Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за порушення законодавства про захист персональних даних». З першого питання виступив начальник Богодухівського районного управління юстиції Харківської області Бородавка А.І., який детально ознайомив з нормами Закону України «Про захист персональних даних». Також перед присутніми виступили керівник апарату райдержадміністрації Іванова Л.М. та начальник юридичного відділу апарату райдержадміністрації Матвєєва Ю.М. Зокрема, Лілія Миколаївна познайомила присутніх з Планом заходів щодо забезпечення виконання Закону України «Про захист персональних даних», затверджених розпорядженням голови райдержадміністрації від 21.11.2011 №526.

 

Та не погасне біль Голодомору, і свята наша пам'ять не помре

Без минулого немає майбутнього. І хоч яким жахливим воно не було, пам’ятати і поважати його ми повинні.
26 листопада на міському кладовищі, біля пам’ятного знака – Хреста жертвам Голодомору 1932-1933 років на Богодухівщині, відбулися скорботні заходи з нагоди Дня вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні за участю керівництва району та міста, представників підприємств, установ та організацій, районних осередків політичних партій та громадських організацій, громадськості. Настоятель Свято-Покровського храму, протоієрей о. Стефаній відслужив панахиду за померлими під час страшної трагедії, присутні поклали квіти до пам’ятного знака та схилили голови в хвилині мовчання.

Детальніше...

 

З колегії районної державної адміністрації та зборів адміністративно-господарського активу району

23 листопада відбулося спільне засідання колегії районної державної адміністрації та зборів адміністративно-господарського активу району. Питання, винесені на засідання:
1. У порядку контролю: Про хід виконання рішення спільного засідання колегії райдержадміністрації та зборів адміністративно-господарського активу району від 31 серпня 2011 року «Про стан фінансово-бюджетної дисципліни на підприємствах, установах та організаціях району за підсумками роботи I півріччя 2011 року».
2. Про стан реалізації на території району основних положень Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».
3. Підведення підсумків роботи сільськогосподарських підприємств району.
4. Про організаційні та методичні засади удосконалення системи роботи з контрольними документами.
5. Про затвердження кандидатур осіб, рекомендованих для участі в конкурсному відборі на навчання в Харківському регіональному інституті державного управління національної академії державного управління при Президентові України.

Детальніше...

 

16 листопада - День працівників радіо, телебачення і зв’язку

Шановні працівники електро- і поштового зв’язку Богодухівщини!

Щиро й сердечно вітаю вас із професійним святом!
Продовжуючи кращі традиції, працюючи натхненно і самовіддано, ви завжди знаходитесь на передових позиціях розбудови інформаційного простору, в авангарді соціально-політичного і економічного життя району. Найголовнішими показниками вашої роботи є відповідальне і творче ставлення до справи, стабільність і динамічність.
Сьогодні на вас покладено надзвичайно важливе завдання - задовольнити зростаючі потреби нашого населення в об’єктивній та неупередженій інформації, надійному та якісному зв’язку. Ці потреби не зникнуть ніколи, тому їх задоволення є важливою передумовою подальшого поступального розвитку нашої держави, її інтеграції у світовий інформаційний простір.
Бажаю вам успіхів на цьому шляху, нових звершень у вашій надзвичайно необхідній праці на благо рідної України!
Щастя, здоров’я, добробуту і процвітання вам і вашим родинам!

З повагою.
Заступник голови Богодухівської
районної державної адміністрації
В.В.Зирянова

 

Пошук по сайтуАрхів новин

Лютий 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
2425262728291

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання