Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

Для проведення комплексу весняно-польових робіт господарствам району необхідно залучити близько 132,2 млн.грн.

Про це 19 лютого в ході засідання колегії районної державної адміністрації з питання щодо стану готовності сільгосппідприємств району до весняно-польових робіт наголосив заступник голови райдержадміністрації Юрченко О.В.

Детальніше...

 

Протягом 2013 року до всіх гілок влади району надійшло 3177 звернень, в яких громадяни порушили 3256 питань, що на 15,3% менше, ніж в 2012 році

Про це 19 лютого в ході засідання колегії районної державної адміністрації з питання щодо підсумків роботи із зверненнями громадян, що надійшли до райдержадміністрації та виконкомів місцевих рад району у 2013 році та реалізації в районі завдань Президента України щодо належної роботи із зверненнями громадян, а також підведення підсумків вирішення питань, що надійшли у рамках проекту «Діалог з країною» проінформувала керівник апарату райдержадміністрації Іванова Л.М.

Детальніше...

 

У 2013 році до всіх гілок влади Харківської області надійшло понад 158 тис. звернень

Про це сьогодні в ефірі програми «Ранковий ексклюзив» на обласному радіо повідомила начальник відділу роботи із зверненнями громадян апарату обласної державної адміністрації Тетяна Гравнова.
«У минулому році в рамках реалізації завдань Президента України щодо належної роботи із зверненнями громадян до всіх гілок влади області надійшло понад 158 тис. звернень. Це на 18% менше попереднього року. Усього в листах було порушено понад 164 тис. різноманітних питань. Найголовнішими залишаються питання аграрної політики, земельних відносин, комунального господарства, соціального захисту, житлової політики. Безпосередньо до обласної державної адміністрацїі за звітний період надійшло 5 800 звернень, що також на 28% менше, ніж у 2012 році. Зменшення кількості звернень, на наш погляд, пов’язано з тим, що люди стали більш звертатися за телефоном урядової гарячої лінії», - сказала Тетяна Гравнова.

Джерело: Харківська ОДА

 

«Професійний орієнтир» - це можливість безпосереднього спілкування учнівської молоді з роботодавцями

З нагоди відзначення Дня соціальної справедливості та з метою інформування учнівської молоді, яка навчається в професійно-технічних навчальних закладах, відповідно до нового Закону України «Про зайнятість населення», сприяння їх працевлаштуванню, в тому числі шляхом стажування та проходження виробничої практики 18 лютого Богодухівський районний центр зайнятості провів масовий інформаційно-просвітницький профорієнтаційний захід «Професійний орієнтир» у Богодухівському професійному аграрному ліцеї за участю роботодавців району, представників навчальних закладів м. Харкова та соціальних партнерів.

Детальніше...

 

Належне виховання підростаючого покоління залежить від нас

У рамках виконання завдань Президента України щодо належної роботи із зверненнями громадян, а також підведення підсумків вирішення питань, що надійшли у рамках проекту «Діалог з країною» 18 лютого відбулася зустріч голови райдержадміністрації Бєлого В.М. з трудовим колективом ліцею №3.

Детальніше...

 

Минають роки, проте ми не маємо права забувати про людей, які віддали життя за рідну землю та рідну оселю

З метою реалізації в районі завдань Президента України В.Ф.Януковича щодо вшанування та державної підтримки ветеранів війни, нинішніх захисників Вітчизни, а також патріотичного виховання підростаючого покоління (у контексті визначення Дня захисника Вітчизни та виконання Указу Президента України від 19.10.2012 №604 «Про заходи у зв’язку з відзначенням 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників та 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років») 18 лютого в приміщенні районної державної адміністрації відбулася нарада за участю першого заступника голови районної державної адміністрації Сизоненко О.В.

Детальніше...

 

Проблеми громадян на постійному контролі у влади

17 лютого у громадській приймальні районної державної адміністрації був проведений особистий прийом головою районної державної адміністрації Володимиром Миколайовичем Бєлим. Під час прийому до очільника району звернулися: учасник Великої Вітчизняної війни, мати – героїня, багатодітна родина, інвалід з дитинства з питань: отримання матеріальної допомоги, надання житла, відведення земельної ділянки для особистого користування.
Дані звернення були розглянуті, зареєстровані та взяті на контроль для подальшого їх вирішення.

 

Ніхто і ніщо не в змозі зміряти глибину людських трагедій, що спіткали людей, які пройшли такий складний життєвий шлях

Про це 15 лютого в ході урочистих заходів з нагоди 25-річчя виведення обмеженого контингенту військ з Афганістану наголосив народний депутат України Біловол О.М.
Від народного депутата України численну когорту «афганців», а їх в районі 160 чоловік, за активну громадську позицію, патріотичне виховання молоді та з нагоди 25-річниці виведення обмеженого контингенту радянських військ з Демократичної Республіки Афганістан було нагороджено грамотами.

Детальніше...

 

Пошук по сайту

Архів новин

Вересень 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829301234

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання