Богодухівщина

Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

Апаратна нарада від 02.11.11

2 листопада відбулася апаратна нарада у голови райдержадміністрації за участю керівництва райдержадміністрації, начальників управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, на порядку денному якої були розглянуті питання:
1. У порядку контролю: Про стан виконання доручення голови райдержадміністрації від 20.04.2011 №01-03/896 «Про передплату на газету «Слобідський край».
2. Про організацію виконання у районі розпорядження Кабінету Міністрів України від 09.04.2008 №581-р (у редакції розпорядження Кабінету Міністрів України від 28.07.2010 №1565-р) «Про проведення у 2012 році Всеукраїнського перепису населення» та результати перевірки стану адресного господарства деяких населених пунктів району.
3. Про хід виконання доручення голови Харківської обласної державної адміністрації М.М.Добкіна від 19.10.2011 №01-16/7882 за підсумками селекторної наради від 07.10.2011 «Про стан справ з організації роботи з кадрами в обласній та районних державних адміністраціях».
4. Про роботу районної державної адміністрації щодо забезпечення доступу до публічної інформації відповідно до вимог чинного законодавства.

Детальніше...

 

Особистий прийом громадян головою РДА

1 листопада 2011 року голова районної державної адміністрації Коновалов Л.С. провів особистий прийом громадян. Звернулися жителі селища Максимівка Крисинської сільської ради Богодухівського району з прохання надання допомоги у розв’язанні спірних питань по газифікації між двома вуличними кооперативами по будівництву вуличних газопроводів. Заявникам надані відповідні роз’яснення.

 

Виїзний прийом голови РДА

25 жовтня 2011 року голова районної державної адміністрації провів особистий (виїзний) прийом на території Куп’єваської сільської ради.
До голови районної державної адміністрації звернулися 3 громадян з різних питань.
Після проведення особистого прийому голова районної державної адміністрації зустрівся із депутатським корпусом Куп’єваської сільської ради, з яким були обговорені проблемні питання територіальної громади.

 

Пишаємося талантами

Пісня - це душа народу, це безмежне поле, засіяне зерном історії і заквітчане людськими надіями, це любов до Вітчизни і ненависть до її ворогів. Вона пахне весняними дощами, синіми льонами, запашними чорнобривцями, материнськими теплими долонями.
Українська пісня живе з давніх часів, живе, переживаючи цілі покоління. Кажуть, що українець співає цілий рік і цілий вік.

Детальніше...

 

На засіданні колегії державного архіву Харківської області

21 жовтня 2011 на засіданні колегії державного архіву Харківської області доповідала керівник апарату Богодухівської райдержадміністрації Л.М.Іванова на тему: «Про роботу щодо забезпечення збереженості документів Національного архівного фонду в архівному відділі Богодухівської районної державної адміністрації та архівних підрозділах установ, підприємств та організацій району, що включені до списків «№1 та №2». Згідно з рішенням колегії обласного архіву стан роботи архівного відділу райдержадміністрації визнано як добрий.
У 2011 році відповідно до наказу директора державного архіву Харківської області при внесенні змін до персонального складу колегії обласного архіву, до нього введено начальника архівного відділу Богодухівської райдержадміністрації - Дручинську І.В.

 

Запобігання і протидія проявам корупції на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування

20 жовтня 2011 року в приміщені районної державної адміністрації відбувся тематичний семінар за участю керівництва райдержадміністрації та районної ради, працівників управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів виконавчої влади, посадових осіб органів місцевого самоврядування з питання «Запобігання і протидія проявам корупції на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування». Перед присутніми виступив викладач Харківського національного університету внутрішніх справ Тучак Микола Олексійович, який дав роз’яснення та коментарі основних положень Законів України «Про засади запобігання і протидії корупції», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо відповідальності за корупційні правопорушення» та дав змістовні відповіді на запитання учасників семінару.

 

Відзначили ювілей. Пам’ятнику 5 років.

20 жовтня члени районної громадської організації локальних війн «Єдність» відзначили п’яту річницю відкриття пам’ятника воїнам-афганцям. Цьогоріч на захід завітали голова районної державної адміністрації, депутат обласної ради Коновалов Л.С., заступник міського голови Коваленко І.В. та голова районної організації ветеранів України Грінько В.М.

Детальніше...

 

Апаратна нарада від 19.10.11

19 жовтня відбулася апаратна нарада у голови райдержадміністрації за участю керівництва райдержадміністрації, начальників управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. Питання, винесені на нараду:
1. У порядку контролю: Про стан виконання орієнтовного календарного графіку виконання доручення Кабінету Міністрів України щодо видачі невиданих державних актів на право власності на земельну ділянку.
Про створення та організацію роботи відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 23.12.2009 №1420 з метою видачі єдиного висновку постійно діючої комісії з розгляду питань, пов’язаних з погодженням документації із землеустрою.
Про виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 22.09.2011 №425 «Про робочу групу з питань проведення роз’яснювальної роботи з громадськістю щодо реалізації земельної реформи в Україні».
2. Звіти Куп’єваського сільського голови Доценко Т.І., Павлівського сільського голови Тарасенка П.А. та Сіннянського сільського голови Білухи Л.А. щодо стану усунення недоліків, виявлених за результатами перевірок здійснення виконавчими комітетами сільських рад делегованих повноважень органів виконавчої влади відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.1999 №339 «Про затвердження Порядку контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади» (зі змінами).
3. Про організацію та відзначення у населених пунктах району 67-ої річниці визволення України від фашистських загарбників.

Детальніше...

 

Пошук по сайтуАрхів новин

Лютий 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
2425262728291

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання