Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

Опалені долі – історія одного подвигу

Про це 15 лютого в день 25-річчя виведення обмеженого контингенту військ з Афганістану зі сцени центру дитячої та юнацької творчості під час вітань численної когорти «афганців» звучало з вуст представників громадських організацій району.

Детальніше...

 

10 представників Богодухівщии нагороджені грамотами та подяками Харківської обласної Спілки ветеранів Афганістану

15 лютого в ході урочистостей з нагоди 25-річчя виведення обмеженого контингенту військ з Афганістану за активну громадську позицію, підтримку діяльності районної громадської організації ветеранів локальних війн «Єдність», значний особистий внесок у військово-патріотичне виховання молоді почесними грамотами та подяками Харківської обласної Спілки ветеранів Афганістану були нагороджені: Гавриш В.О. – учасник бойових дій (с. Крисине), Скиба А.Ф. – учасник бойових дій (с. Сазоно-Баланівка), Тарасенко П.П. – учасник бойових дій (смт Гути), Триндюк І.Л. – учасник бойових дій (с. Петропавлівка), Трусенко В.О. – учасник бойових дій (с. Олександрівка), Пушкарь М.Б. – директор Богодухівського електромеханічного заводу ДНВП «Об´єднання Комунар», депутат районної ради, Рябка Р.О. – директор приватного підприємства «Богодухівське бюро технічної інвентаризації», депутат районної ради, Біловус Ю.М. – учасник бойових дій (с. Олександрівка), Салтиков С.М. – учасник бойових дій (с. Зарябинка), Ткачов Ю.В. – учасник бойових дій (с. Куп´єваха).

Детальніше...

 

Афганістан болить в душі моїй

15 лютого в ході урочистого заходу з нагоди 25-річчя виводу обмеженого контингенту військ з Афганістану, в рамках реалізації в районі завдань Президента України щодо забезпечення соціального захисту учасників бойових дій на території інших держав, інвалідів війни, сімей загиблих та померлих учасників бойових дій (у контексті проголошення 2014 року – Роком учасників бойових дій на території інших держав) за участю народного депутата України Біловола О.М., керівництва району та міста, керівників органів місцевого самоврядування, представників трудових колективів підприємств, установ, організацій, осередків політичних партій ювілейними медалями «25 років виведення обмеженого контингенту військ з Афганістану», почесними грамотами та подяками Харківської обласної Спілки ветеранів Афганістану, районної державної адміністрації, районної та міської рад, районної громадської організації ветеранів локальних війн «Єдність», грошовими винагородами та іншими відзнаками було нагороджено 64 ветерани та сім’ї загиблих.

Детальніше...

 

Мир - це найголовніше, що повинна цінувати кожна людина

Про це сьогодні після покладання квітів до меморіального комплексу загиблим в Афганістані на виконання завдань Президента України сказав заступник голови ХОДА - керівник апарату, учасник бойових дій в Республіці Афганістан Василь Хома.

Детальніше...

 

Михайло Добкін привітав воїнів-інтернаціоналістів з 25-ою річницею виведення Радянських військ з Афганістану

Сьогодні в Палаці студентів НУ "Юридична академія ім. Ярослава Мудрого" відбувся урочистий прийом з нагоди відзначення 25-ї річниці виведення Радянських військ з Республіки Афганістан. У заході взяли участь голова Харківської ОДА Михайло Добкін, заступник голови – керівник апарату ХОДА, учасник бойових дій в Афганістані Василь Хома, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, Харківський міський голова Геннадій Кернес, голова Харківської обласної Спілки ветеранів Афганістану Володимир Рижков, Генеральний консул Російської Федерації в Харкові Сергій Семенов.

Детальніше...

 

Роботу необхідно виконувати на належному рівні

13 лютого 2014 року відбулося засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян. На розгляд було винесене звернення громадянина Гутянської селищної ради щодо відновлення радіомовлення у с. Первухинка.
Комісія вирішила залишити дане звернення на контролі та рекомендувала начальнику Цеху ТП №1 Шкарлату С.Б. провести роботи по відновленню радіомовлення до 30 квітня 2014 року.

 

2014 рік – рік місцевого самоврядування

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розпорядження голови райдержадміністрації від 17 грудня 2012 року №790 (зі змінами) «Про організацію контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування району делегованих повноважень органів виконавчої влади» 13 лютого робочою групою районної державної адміністрації здійснено перевірку Зарябинської сільської ради та надана методична та практична допомога.

Детальніше...

 

Михайло Добкін підтримав Президента в бажанні вирішити конфлікт мирним шляхом

Про це голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін зазначив у ході круглого столу «Соціально-економічні та політичні процеси в посткризовій Україні».
«Коли критикують владу, я повноцінно переношу це все на себе, тому що я – невіддільна частина влади. Багато чого з того, що зроблено в країні не так, як хотілося б людям, відношу до своєї вини, тому що можливості і важелі у мене в різні періоди були. Я хочу підтримати Президента в його наполегливому бажанні мирним шляхом вирішити даний конфлікт. Помста – зброя слабких, а от перебороти в собі напад помсти, перебороти емоції і змусити думати і приймати рішення тверезою головою – доля небагатьох. Я пишаюся, що Президент не дав загинути тим, хто не цінує ні своє життя, ні чужу», – зазначив він.

Джерело: Харківська ОДА

 

Пошук по сайту

Архів новин

Вересень 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829301234

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання