Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

Підбили підсумки виконання Програми економічного і соціального розвитку району на 2013 рік

12 лютого в ході апаратної наради у голови районної державної адміністрації начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Телешенко І.П. проінформувала присутніх про виконання Програми економічного і соціального розвитку району на 2013 рік, затвердженої рішенням районної ради від 22 лютого 2013 року (XXV сесія VI скликання).

Детальніше...

 

Земельні ресурси району мають значний потенціал родючості грунтів

Про це 12 лютого в ході апаратної наради у голови районної державної адміністрації з питання щодо роботи управління агропромислового розвитку райдержадміністрації щодо збереження, відтворення та охорони родючості грунтів, консервації деградованих і малопродуктивних земель, агрохімічної паспортизації земель сільськогосподарського призначення, наголосив заступник начальника, начальник відділу інженерно-технічного забезпечення та соціально-трудових відносин управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Лобунський С.М.

Детальніше...

 

Найбільшу питому вагу по видатку на доходи фізичних осіб, або 40% займають організації бюджетної сфери

Як було зазначено в ході апаратної наради у голови районної державної адміністрації 12 лютого з питання щодо виконання показників місцевого бюджету за 2013 рік, найбільший приріст надходжень на 1082,7 тис.грн. по відділу освіти райдержадміністрації.

Детальніше...

 

У 2014 році планується виділення коштів на організацію та проведення громадських робіт в сумі 180 тис.грн.

Про це 12 лютого в ході апаратної наради у голови районної державної адміністрації з питання щодо стану виділення коштів з місцевих бюджетів на організацію та проведення громадських робіт на 2014 рік наголосила директор районного центру зайнятості Лещенко Н.В.

Детальніше...

 

«Афганський злам» назавжди залишив на серці народу незагойні рани

Про це 12 лютого під час апаратної наради у голови районної державної адміністрації з питання щодо реалізації в районі завдань Президента України щодо забезпечення соціального захисту учасників бойових дій на території інших держав, інвалідів війни, сімей загиблих та померлих учасників бойових дій (у контексті проголошення 2014 року – Роком учасників бойових дій на території інших держав) та відзначення 25-ї річниці виводу обмеженого контингенту військ з Афганістану наголосила начальник відділу масових комунікацій апарату районної державної адміністрації Сахно Л.Б.

Детальніше...

 

На Богодухівщині відбувся семінар з питань земельного законодавства України та розвитку містобудівної галузі

12 лютого в районній державній адміністрації відбувся методично-навчальний семінар для органів місцевого самоврядування Богодухівського району з питань земельного законодавства України та розвитку містобудівної галузі.

Детальніше...

 

На Харківщині планується розробити регіональну програму щодо забезпечення житлом воїнів-інтернаціоналістів

Як зазначив сьогодні в ефірі програми «Ранковий ексклюзив» на обласному радіо голова Харківської обласної Спілки ветеранів Афганістану Володимир Рижков, на сьогоднішній день близько 700 осіб в м. Харкові та 186 жителів області - ветеранів афганської війни та інших локальних конфліктів потребують поліпшення житлових умов.

Детальніше...

 

Мій біль – Афганістан

Під такою назвою 10 лютого з метою вшанування громадян, які виконували військовий обов’язок на території інших держав, та з нагоди 25-ої річниці виведення військ колишнього СРСР з республіки Афганістан, в рамках Року учасників бойових дій на території інших держав в центрі дитячої та юнацької творчості відбулася районна виставка дитячого малюнку.

Детальніше...

 

Пошук по сайту

Архів новин

Вересень 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829301234

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання