Богодухівщина

Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

Апаратна нарада від 3.08.11

3 серпня відбулася апаратна нарада під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Кириченка О.І. за участю керівництва райдержадміністрації, начальників управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. Питання, винесені на нараду:
1. В порядку контролю: про виконання доручення голови райдержадміністрації від 16.02.2011 №01-03/339 «Про визначення основних проблем Степнянської та Сіннянської територіальних громад».
2. Про хід реалізації Пріоритетних напрямків діяльності районної державної адміністрації у 2011 році.
3. Про практику планування роботи управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації та заходи щодо ї удосконалення.

Детальніше...

 

31 липня - День працівників торгівлі

З нагоди цього професійного свята в райдержадміністрації пройшов урочистий прийом, під час якого кращих працівників цієї галузі було відзначено Почесними грамотами і Подяками районної державної адміністрації та районної ради. Щиро привітали присутніх заступник голови райдержадміністрації Просяник О.М. та голова районної ради Тризна Д.К. «Щодня ви задовольняєте повсякденні потреби жителів нашої громади. Від чіткої, організованої та ефективної роботи закладів торгівлі, професіоналізму, тактовності і чуйності продавців залежить настрій і самопочуття людей» - звучало на заході. На адресу працівників торгівлі пролунали слова подяки за їх професіоналізм та побажання комерційного успіху, ділової ініціативи, стабільності і впевненості у завтрашньому дні.

 

Зустріч з ветеранами

29 липня в клубі «Ветеран» КЗ «Районний будинок культури» відбулася зустріч представників первинних організацій ветеранів району, активу районної ради ветеранів з представниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів виконавчої влади, керівниками комунальних служб міста.
Представники самої чисельної в районі (12 тис.чол.) районної громадської організації ветеранів України запитували про наболіле, окреслювали проблеми. Не обійшли увагою, перш за все, комунальні тарифи і надання послуги з водопостачання, якість дорожнього покриття і екології, питання громадського транспорту і орендної плати за паї, виплат дітям війни і розмірів пенсії.

 

Заступник губернатора Дулуб В.Г. на Богодухівщині

28 липня відбулося засідання обласного штабу з організації підготовки господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2011-2012 років у Богодухівському районі за участю заступника голови обласної державної адміністрації Дулуб В.Г.

Детальніше...

 

Розпочато підготовку до відзначення 20 річниці Незалежності України

Відповідно до Указу Президента України Віктора Януковича від 01.11.2010 року №990/2010 «Про відзначення 20-ї річниці незалежності України», Указу Президента України від 23.08.2004 року №987/2004 «Про День Державного Прапора України», з метою гідного відзначення державного свята, консолідації суспільства в ім’я процвітання держави, виховання у громадян почуття патріотизму та гордості за свою державу, розпорядженням голови районної державної адміністрації від 05.04.2011 року №124 «Про відзначення в районі 20-ї річниці незалежності України» та Дня Державного Прапора України утворено Організаційний комітет з підготовки та відзначення в районі цих державних свят, затверджено його персональний склад та відповідні заходи.

Детальніше...

 

Жнива в розпалі

Станом на 25 липня поточного року на Богодухівщині зібрано 53136 тонн ранніх зернових культур. В нашому районі при середній врожайності 30,5 центнерів з гектара обмолочено 50% від загальної площі.
П’ятірку найкращих господарств по середній врожайності ранніх зернових очолює ТОВ «Трайгон Фармінг Харків» - 43,5 ц/га, не відстають ВАТ «Ульянівське» - 42,6 ц/га, ТОВ СП «Родіна» - 41,0 ц/га, СТОВ «Колос - АС» - 38 ц/га, СФГ «Шубське» - 33,2 ц/га.

 

"Ні! Насильству в сім’ї"

Нещодавно в Богодухівському районі відділом у справах сім’ї, молоді та спорту спільно з районним центром соціальних служб для сім’ї, молоді та спорту було проведено вуличну акцію в рамках інформаційної кампанії "Браслетна кампанія 2011". Волонтери Золотарьова Марина, Рижанков Володимир та Биканова Вікторія вели роз’яснювальну роботу на вулицях міста щодо проблеми попередження насильства у сім’ї,  роздавали браслети та листівки.

 

Апаратна нарада від 20.07.11

20 липня відбулася апаратна нарада під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Кириченка О.І. за участю керівництва райдержадміністрації, начальників управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. Питання, винесені на нараду:
1. В порядку контролю: Про виконання доручення голови райдержадміністрації від 20.06.2011 №01-03/1350 «Про визначення основних проблем життєдіяльності Кленівської, Сазонобаланівської та Хрущовомикитівської територіальних громад».
2. Про стан зберігання заборонених та непридатних до використання засобів захисту рослин і заходи, що вживаються відповідними службами району щодо попередження виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних з ураженням сільськогосподарських культур хворобами та шкідниками.
3. Про стан виконання Програми зайнятості населення району на 2010-2011 роки в частині охоплення населення активними формами зайнятості.

Детальніше...

 

Пошук по сайтуАрхів новин

Лютий 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
2425262728291

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання