Богодухівщина

Райдержадміністрація

Корисні посилання

Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Стан призову громадян на строкову військову службу та військова служба за контрактом

На строкову військову службу в мирний час підлягають призову придатні для цього за станом здоров’я громадяни України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років та старші особи, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на військову службу.
   Розпорядженням голови Богодухівської районної державної адміністрації від 13 березня 2017 року № 84 «Про призов громадян на строкову військову службу у квітні-травні 2017 року» створена районна призовна комісія, затверджено графік її роботи.

Детальніше...

 

Про запобігання нещасним випадкам з людьми на водних об’єктах району

обговорили на засіданні колегії районної державної адміністрації.
     Як повідомила начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту районної державної адміністрації Т.М. Масалітіна, з метою підготовки ставу «Копань» до нового купального сезону 2017 року заключений договір з аварійно-рятувальним загоном Харківської області на водолазне обстеження дна акваторії пляжу площею 600 м; заключений договір та подана заявка до лабораторного відділення Краснокутської міжрайонної філії ДУ «Харківській обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України» на дослідження води у ставку; проводиться робота щодо обладнання пляжу (прибирання пляжу від сміття, встановлення роздягальні тощо); в наявності рятувальний інвентар та наочна агітація.

Детальніше...

 

Розв’язання проблем учасників АТО, їх соціальний захист – одне з першочергових завдань держави

До Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, внесено 227 учасників бойових дій, 1 інвалід війни та 2 особи, яким встановлено статус члена сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни (мати та батько загиблого учасника АТО).
     Учасникам бойових дій з числа учасників АТО надаються пільги з оплати житлово-комунальних послуг, плати за користування житлом, на придбання твердого палива та скрапленого газу в розмірі 75 відсотків в межах норм передбачених чинним законодавством. Безплатний проїзд усіма видами міського пасажирського транспорту, автомобільним транспортом загального користування в сільській місцевості, а також залізничним і водним транспортом приміського сполучення та автобусами приміських і міжміських маршрутів, у тому числі внутрішньорайонних, внутрішньо- та міжобласних незалежно від відстані та місця проживання. Безплатний проїзд один раз на два роки (туди і назад) залізничним, водним, повітряним або міжміським автомобільним транспортом, незалежно від наявності залізничного сполучення, або проїзд один раз на рік (туди і назад) вказаними видами транспорту з 50-відсотковою знижкою.

Детальніше...

 

Про стан роботи щодо соціально-правового захисту дітей в районі

заслухали на колегії районної державної адміністрації.
      У справах дітей районної державної адміністрації на первинному обліку перебуває 75 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (26 - дітей-сиріт, 49 - дітей, позбавлених батьківського піклування). Із 75 дітей 1 дитина перебуває в спеціалізованому будинку дитини за медичними показниками, 1 дитина навчається на повному державному забезпеченні. Решта дітей влаштовані до сімейних форм виховання. Під опікою перебуває 50 дітей.

Детальніше...

 

Гаряча лінія Харківського обласного військового комісаріату Тел. 057-7120877

На цей телефон можна зателефонувати у випадку вимагання неправомірної вигоди посадовими особами військового комісаріату.

 

Продовжується весняний призов

У квітні-травні 2017 року проводиться черговий призов громадян на строкову військову службу до Збройних Сил України.
     22 травня чергові призовники з нашого району відправлені до обласного збірного пункту. В урочистих заходах взяли участь військовий комісар Богодухівського ОМВК підполковник Завада А.О., завідувач сектора оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату райдержадміністрації , голова резервного складу районної призовної комісії Масюк В.О., члени громадської ради з питань оборони та військово-патріотичної роботи при райдержадміністрації, рідні та близькі молодих воїнів, працівники військового комісаріату.

Детальніше...

 

Триває підготовка до літньої оздоровчої кампанії 2017 року

23 травня відбулось засідання районної комісії з оздоровлення з питання підготовки та організації оздоровчого сезону 2017 року у Богодухівському районі. Відкриваючи засідання, перший заступник голови райдержадміністрації Валентина Вікторівна Зирянова зазначила, що питання оздоровлення дітей – справа загальнорайонна, а тому підходити до неї потрібно виважено, з усією відповідальністю. Пріоритетом на 2017 рік у цьому питанні визначено охоплення дітей шкільного віку різними формами відпочинку.

Детальніше...

 

СПІЛЬНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН В ЦЕНТРІ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

17 травня згідно підписаного меморандуму про співпрацю в приміщенні центру надання адміністративних послуг Богодухівської районної державної адміністрації Харківської області фахівцем Богодухівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Конозом М.В. спільно з начальником центру надання адміністративних послуг Кириченко О.В. та адміністратором Акуліч А.С. проведено спільний прийом громадян, на який завітали 5 осіб з питаннями сімейного, цивільного та земельного права. Громадянам, які завітали до центру, надано консультації та роз'яснення з правових питань. Під час спілкування надані друковані матеріали «Що таке безоплатна вторинна правова допомога та як її отримати?

Детальніше...

 


Архів новин

Травень 2017
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Пошук по сайту

Корисні посилання