Богодухівщина

Райдержадміністрація

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

У Харкові презентують законопроект у сфері публічних закупівель

21 січня в Харківському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України буде представлена нова редакція проекту Закону України «Про публічні закупівлі».

Детальніше...

 

Вивчено стиль, форми і методи роботи служби у справах дітей районної державної адміністрації

17 лютого апаратом районної державної адміністрації надано практичну та методичну допомогу службі у справах дітей районної державної адміністрації з питань планування, складання та удосконалення номенклатури справ, організації ведення діловодства, управління персоналом, роботи зі зверненнями громадян, виконавської дисципліни, дотримання вимог чинного законодавства при прийнятті наказів, запобігання та протидії корупції, забезпечення доступу до публічної інформації.

Детальніше...

 

Відбулося засідання комісії з розгляду спірних питань, що виникають при призначенні населенню житлових субсидій, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та пільг

17 січня під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Валентини Зирянової у ході проведення засідання розглянуто 103 звернення громадян щодо призначення житлових субсидій, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та пільг.

Детальніше...

 

Відбулася селекторна нарада

В обласній державній адміністрації відбулася селекторна нарада з питання «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості» у 2018 році, в якій взяли участь голова районної державної адміністрації Володимир Шаров та перший заступник голови районної державної адміністрації Валентина Зирянова.

Детальніше...

 

Глава Уряду назвав пріоритети роботи Кабінету Міністрів на 2019 рік

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман назвав пріоритетами роботи Кабінету Міністрів на 2019 рік економічний розвиток, розвиток людського капіталу, безпеку і оборону, заходи з енергонезалежності та посилення боротьби з корупцією. Про це він сказав під час щорічного дипломатичного заходу – урочистого прийняття керівників дипломатичних представництв, що відбувається на запрошення Президента України Петра Порошенка. Цього року прийом відбувся у відновленому Маріїнському палаці.

Детальніше...

 

Виплата субсидій у готівковій формі почнеться з березня

Про це повідомив Міністр соціальної політики України Андрій Рева.

Детальніше...

 

Обмеження щодо сумісництва та суміщення

Обмеження щодо сумісництва та суміщення поширюється виключно на осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (пункт 1 частини першої статті 3 Закону України «Про запобігання корупції»).

Детальніше...

 

Льодова ковзанка продовжує працювати!

Шановні відвідувачі льодової ковзанки. Повідомляємо, що у зв’язку з початком навчання у закладах освіти години роботи ковзанки змінюються, а саме: 16-18 січня працює з 14.00 до 19.00, 19-20 січня з 12.00 до 19.00. За роботою ковзанки слідкуватимуть чергові від дитячо-юнацької спортивної школи. Відповідальність за здоров’я дітей несуть батьки.

Детальніше...

 

Пошук по сайтуАрхів новин

Січень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання