Богодухівщина

Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

Збройні сили України в липні поповнять понад 140 контрактників з Харківщини

Про це повідомив військовий комісар Харківського обласного військового комісаріату полковник Юрій Калгушкін.

Детальніше...

 

Відбулася нарада

під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Валентини Зирянової, на якій розглянуто питання щодо оснащення кімнат новозбудованої школи в с. Губарівка з подальшим її відкриттям. Складено перелік необхідних меблів та технічного обладнання для функціонування закладу.

Детальніше...

 

Проведено селекторну нараду

Сьогодні відбулася селекторна нарада під головуванням заступника голови Харківської обласної державної адміністрації Михайла Черняка в якій взяла участь перший заступник голови районної державної адміністрації Валентина Зирянова. Розглянуто питання вжиття додаткових заходів щодо забезпечення під час виборчого процесу дотримання громадського порядку, безпеки виборців і членів виборчих комісій, охорони виборчих бюлетенів, іншої виборчої документації та приміщень, що надаються виборчим комісіям.

Детальніше...

 

Відбулося засідання комісії з розгляду спірних питань, що виникають при призначенні населенню житлових субсидій, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та пільг

18 липня під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Валентини Зирянової у ході проведення засідання розглянуто 83 звернення громадян щодо призначення житлових субсидій, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та пільг.

Детальніше...

 

Президент доручив харківським правоохоронцям припинити вирубку лісів у області

Питанню боротьби з незаконною природно-ресурсною діяльністю було присвячено нараду, що відбулась в Українському науково-дослідному інституті лісового господарства та агролісомеліорації імені Г. М. Висоцького в Харкові 17 липня.

Детальніше...

 

У ХОДА обговорили основні питання національно-патріотичного виховання

Засідання координаційної ради при Харківській облдержадміністрації відбулось 17 липня.

Детальніше...

 

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

17 липня під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Валентини Зирянової відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини. Розглянуто 6 питань, а саме: про завершення терміну перебування 3 дітей у дитячих будинках сімейного типу та прийомній сім’ї у зв’язку з досягненням повноліття, закінченням навчання та працевлаштуванням; влаштування 3 дітей до прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу.

Детальніше...

 

Відбулося чергове засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

17 липня під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Валентини Зирянової під час засідання розглянуто 2 звернення громадян щодо призначення (відновлення) соціальних виплат, які за результатами засідання буде призначено та поновлено.

Детальніше...

 

Пошук по сайтуАрхів новин

Липень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання