Богодухівщина

Райдержадміністрація

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Виступ Президента з нагоди присвоєння Військовому інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут

Шановні курсанти, офіцери та генерали! Дорогі українці!
    «Прийшов грізний час для нашої Батьківщини. Як чорна гайворонь, обсіла нашу Україну російсько-більшевицька грабіжницька орда… В цей час українська фракція Центру Університету Святого Володимира кличе студентів-українців негайно прийти на підмогу своєму краєві і народові, одностайно ставши під прапор борців за волю України проти нападників. Треба кинути на цей час науку і одною дружньою лавою стати на оборону прав українського народу».

Детальніше...

 

50-річний ювілей – це знаменний, пам’ятний день

Колектив районної державної адміністрації на чолі з головою Володимиром Шаровим привітав керівника секретаріату районної в Харківській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» Надію Жданюк з цією поважною датою.

Детальніше...

 

Відбулася селекторна нарада

    26 січня відбулася селекторна нарада обласної державної адміністрації під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Євгенія Шахненка, в якій взяла участь перший заступник голови районної державної адміністрації Валентина Зирянова.
    На нараді обговорено питання щодо стану розрахунків споживачів за надані послуги з тепло-, водопостачання та водовідведення, електричну енергію та природний газ.
 

Зміни до Закону України "Про безоплатну правову допомогу" внесені Законом України "Про запобігання та протидію домашньому насильству"

07 січня 2018 року набрав чинності Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», яким внесено зміни до Закону України «Про безоплатну правову допомогу». Зокрема, розширено доступ до безоплатної вторинної правової допомоги для осіб, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі, а також – для дітей.

Детальніше...

 

Сектор державної реєстрації інформує

На виконання Законів України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» сектор державної реєстрації Богодухівської районної державної реєстрації здійснює реєстрацію нерухомого майна та їх обтяжень, реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців. Сектор знаходиться за адресою: м. Богодухів, вул. Міліцейська, 2.

Детальніше...

 

Пам’ятаємо про Українську революцію

Шановні земляки!
    Українським інститутом національної пам’яті розроблено Всеукраїнський науково-просвітницький, історико-краєзнавчий проект «Місця пам’яті Української революції 1917-1921 років».

Детальніше...

 

26 січня – День державної контрольно-ревізійної служби України

Шановні ветерани державної контрольно-ревізійної служби!
     Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята. Пріоритетом вашої діяльності є здійснення державного внутрішнього фінансового контролю за використанням бюджетних коштів на всіх стадіях бюджетного процесу, використанням і збереженням державного майна, правильності ведення бухгалтерського обліку і достовірністю фінансової звітності у підконтрольних установах.
    У цій нелегкій, але дуже почесній роботі бажаю, щоб кожен з вас пам'ятав, що надані широкі права контролю покладають на вас велику відповідальність за стан фінансової дисципліни в районі.
    Зичу вам невпинної життєвої енергії, здоров’я, добробуту й успіху – вашим родинам.


З повагою.


Голова Богодухівської районної                          

державної адміністрації                                                        Володимир Шаров        

 

Зустріч голів

    Відбулася зустріч голови районної державної адміністрації Володимира Шарова з головою Краснокутської районної державної адміністрації Олексієм Белоцьким та директором із земельних відносин ПАТ «Укргазвидобування» Володимиром Соколовським, під час якої обговорено питання щодо посилення соціально-інфраструктурного співробітництва.
    Як зазначив Володимир Соколовський, ПАТ «Укргазвидобування» планується направити кошти на покращення технічного стану доріг та об’єктів соціальної сфери району.
 

Пошук по сайту

Архів новин

Лютий 2018
ПнВтСрЧтПтСбНд
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627281234

Корисні посилання