Богодухівщина

Райдержадміністрація

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Президент: Українська артилерія від застарілого радянського принципу «щільності» вогню вже перейшла до принципу військ НАТО – точності

Українська артилерія відповідає вимогам і принципам роботи, які домінують серед наших країн-партнерів, членів НАТО. Ключова характеристика – це точність. І ми впевнено просуваємося цим шляхом.

Детальніше...

 

До відома суб’єктів господарювання

«ХАРКІВСЬКИМ РЕГІОНАЛЬНИМ ФОНДОМ ПІДТРИМКИ ПІДПРИЄМНИЦТВА спільно з Департаментом економіки і міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації до 24 листопада 2017 року продовжено конкурс на отримання безвідсоткового мікрокредиту за рахунок коштів обласного бюджету на зворотній основі під бізнес-плани проектів серед суб’єктів малого і середнього підприємництва Харківської області у національній валюті України в розмірі від 50 до 75 тис. грн.

Детальніше...

 

Українська артилерія відповідає вимогам і принципам роботи країн-партнерів, членів НАТО. Президент

Це сказав Президент, Верховний Головнокомандувач Збройних сил України Петро Порошенко під час відвідування військової частини на Київщині.

Детальніше...

 

Президент підписав закон «Про електронні довірчі послуги»

Про це повідомляють на офіційному сайті Глави держави.
    Петро Порошенко підписав Закон України «Про електронні довірчі послуги». Документ спрямований на реформування національної нормативної бази у сфері електронного цифрового підпису шляхом імплементації законодавства Європейського Союзу, розбудову єдиного простору довіри на основі системи електронних довірчих послуг.

Детальніше...

 

Санаторно-курортне лікування учасників АТО

Порядок забезпечення санаторно-курортним лікуванням учасників бойових дій та інвалідів війни з числа учасників антитерористичної операції, регулюється постановою Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 №200 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням» (зі змінами).

Детальніше...

 

Осінній призов продовжується

06 листопада з Богодухівської призовної дільниці урочисто відправлені чергові призовники до Збройних Сил України та інших військових формувань.
      Служити до війська ідуть наші земляки Жмура Олександр та Потрух Андрій.
     З вітаннями та настановами бути гідними представниками рідного краю, чесно нести службу і не забувати батьків до призовників звернувся голова резервного складу районної призовної комісії, завідувач сектора оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату районної державної адміністрації Масюк В.О.

Детальніше...

 

Відбулася селекторна нарада

    03 листопада відбулася селекторна нарада обласної державної адміністрації під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Євгенія Шахненка, в якій взяла участь перший заступник голови районної державної адміністрації Валентина Зирянова.
    На нараді обговорено низку питань щодо стану освоєння коштів на будівництво, реконструкцію та капітальний ремонт об’єктів, що фінансуються у поточному році за рахунок різних джерел фінансування; розрахунків споживачів за надані послуги з тепло-, водопостачання та водовідведення, електричну енергію та природний газ.
 

Щиро вітаю всіх працівників соціальної сфери Харківщини з професійним святом!

Працювати в соціальній сфері – нелегке завдання та велика відповідальність. І ті люди, які беруть їх на себе, мають велике серце та щирі помисли.
Допомагати людям – це не фах, а справжнє покликання. Працювати в цю сферу йдуть за покликом серця лише небайдужі люди. І спеціалісти Харківщини довели це. Саме ви зустрічали переселенців та вирішували безліч проблем, з якими досі не стикалися в історії незалежної України. Саме ви сьогодні допомагаєте ветеранам АТО. До вас звертаються не тільки за гарантованими державою послугами, але й за порадою, просто за добрим словом та простягнутою рукою допомоги.
Завдяки вам кожен, хто опинився в скрутному становищі, не відчуватиме себе покинутим.
Дякую вам за щоденну працю. Бажаю наснаги й сил, душевного тепла, здоров’я та щастя. Успіхів у роботі та в житті!


Голова Харківської обласної                          

державної адміністрації                                                        Юлія Світлична        

 

Пошук по сайту

Архів новин

Листопад 2017
ПнВтСрЧтПтСбНд
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123

Корисні посилання