Богодухівщина

Райдержадміністрація

Корисні посилання






Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Особистий прийом громадян першим заступником голови районної державної адміністрації

25 січня мешканці міста та району звернулися до першого заступника голови районної державної адміністрації Валентини Зирянової з питань, які стосуються оздоровлення дітей та створення інклюзивно-ресурсного центру.

Детальніше...

 

В Україні буде створено ефективну систему захисту та стимулювання інвесторів

Це Президент Петро Порошенко заявив на «Українському сніданку» у Давосі, де проходить 48-ме щорічне засідання Всесвітнього економічного форуму.

Детальніше...

 

Розглянуто питання щодо забезпечення транспортного сполучення до села Хрущова Микитівка

    У робочій нараді взяли участь Хрущово-Микитівський сільський голова Олександр Байбак, представник автотранспортного підприємства ТОВ «Авто-Ові» Станіслав Бондаренко та фахівці структурних підрозділів районної державної адміністрації.
    У ході наради розглянуто питання щодо можливості компенсації витрат автомобільного перевізника, який здійснює перевезення пасажирів, що мають право на пільговий проїзд із бюджету сільської ради. Розглянуто також питання щодо обсягу пасажиропотоку на маршруті Хрущова Микитівка - Олександрівка - Богодухів (АС).
 

Розглянуто заяви громадян про надання матеріальної допомоги

25 січня під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Валентини Зирянової відбулося засідання комісії з питань надання адресної матеріальної допомоги мешканцям району, у ході якої розглянуто заяви малозабезпечених верств населення щодо надання матеріальної допомоги, зокрема на лікування.

Детальніше...

 

Відбувся виїзний прийом громадян у Гутянській та Шарівській селищних радах

25 січня начальником управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Наталією Жижирій здійснено виїзний прийом громадян у Гутянській та Шарівській селищних радах. На прийом зверталися громадяни з питань отримання матеріальної допомоги, призначення субсидій та пільг громадянам району. Вивчивши кожне питання, Наталія Володимирівна надала ґрунтовні роз’яснення та консультації відповідно до діючого законодавства.

Детальніше...

 

Дуже важливо продовжувати співпрацю з МВФ у 2018 році. Президент

У рамках участі у 48-му щорічному засіданні Всесвітнього економічного форуму в Давосі Петро Порошенко провів зустріч з Директором-розпорядником МВФ Крістін Лагард.

Детальніше...

 

Виїзний прийом начальника відділу агропромислового розвитку Сергія Лобунського

    відбувся 24 січня в СВК ім. В.Н.Каразіна. Розглянуті програми державної підтримки за кредитами, залученими на розвиток та розширення власного виробництва шляхом їх здешевлення. Проведено аналіз стану зимівлі худоби в господарстві, надано методичну допомогу з удосконалення структури посівних площ, впровадження новітніх технологій вирощування сільськогосподарських культур та засобів виробництва.
 

Як працюватиме електронна система охорони здоров’я. Роз’яснення МОЗ

У майбутньому ця система замінить паперові медичні карти і довідки, лікарі будуть виписувати електронні рецепти, які неможливо підробити.

Детальніше...

 

Пошук по сайту













Архів новин

Лютий 2018
ПнВтСрЧтПтСбНд
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627281234

Корисні посилання