Богодухівщина

Райдержадміністрація

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

У 2018 році Фондом призначено 614 одноразових допомог у разі смерті потерпілого

За оперативними даними упродовж 2018 року Фондом соціального страхування України було призначено 614 одноразових допомог в разі смерті застрахованої особи внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання. Загальна сума видатків склала понад 64 млн гривень.

Детальніше...

 

Підготовка до Міжнародного жіночого дня розпочалася

29 січня відбулося засідання організаційного комітету з питання підготовки та проведення у районі заходів до Міжнародного жіночого дня під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Валентини Зирянової. Завідувач сектора культури районної державної адміністрації Алла Волошко ознайомила присутніх з основними заходами щодо відзначення жіночого свята. Члени організаційного комітету обговорили сценарний план заходів, внесли свої пропозиції та доповнення.

Детальніше...

 

Коментар з нагоди Дня пам’яті Героїв Крут

Бій під Крутами – безперечно, одна з найгероїчніших сторінок в історії України. І чим більше ми дізнаємося про ті події, тим більше розуміємо, чому так багато зусиль було покладено в радянські часи для замовчування правди.
    Адже бій під Крутами довів готовність українців відстоювати незалежність своєї держави зі зброєю в руках та покласти життя за Україну. Своїм прикладом, своєю сміливістю та жертовністю Герої Крут надихали наступні покоління українців на боротьбу. Вони стали національною легендою, яка пережила багаторічні утиски й замовчування. І ця легенда не просто дійшла до наших часів. Вона отримала нове втілення.
    Тоді, в 1918-му, українські воїни на кілька діб затримали наступ ворога, який вдесятеро перевищував їх кількістю та був у рази краще озброєний. Сьогодні Героїв Крут називають першими українськими «кіборгами», відзначаючи зв’язок поколінь захисників України.
    Знати історію бою під Крутами важливо не лише для розуміння віх становлення української державності. І, навіть, не тільки для того, щоб зробити висновки на майбутнє – щодо ролі збройних сил у ствердженні незалежності. Історія Героїв Крут дає натхнення на боротьбу, вміння ніколи не здаватися, відстоюючи правду, свободу й рідну землю. Слава Героям Крут! Слава захисникам України! Слава Україні!
   Голова Харківської обласної                          

державної адміністрації                                                        Юлія Світлична        

 

Ми пам’ятаємо

Українських героїв, що затримали наступ російсько-більшовицького війська і дозволили УНР підписати мир у Першій світовій війні, вшанували сьогодні богодухівці жалобним віче. Нерівний бій між київськими курсантами та армією Муравйова відбувся 16 (29) січня 1918 року біля селища Крути неподалік Ніжина.

Детальніше...

 

На Харківщині протягом січня до війська направили близько 200 контрактників

У Харківському обласному військовому комісаріаті відбулась відправка до навчальних центрів ЗСУ чергової команди призовників, які виявили бажання проходити військову службу за контрактом.

Детальніше...

 

Дороги області розчищали 133 одиниці техніки

Протягом доби для обробки проїжджої частини використали 615 кубометрів піщано-сольової суміші та 25 тонн солі.

Детальніше...

 

Визначено переможців обласного конкурсу «Разом в майбутнє» у 2019 році

Конкурсним комітетом обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» було прийнято рішення провести прийом проектних заявок до участі в конкурсі на 2019 рік заздалегідь, до початку бюджетного року. Тим самим, дати громадам більше часу для ефективної реалізації проектів і запланувати в бюджетах на наступний рік кошти на співфінансування проектів-переможців.

Детальніше...

 

Чому важливо вчасно вклеювати фотокартки в паспорт у 25 і 45 років

Коли громадянин України досягає 25 або 45-річного віку, для нього є обовʼязковою процедура вклеювання в паспорт нових фотокарток, що відповідають його вікові. Для цього протягом місяця необхідно звернутися до територіального підрозділу Державної міграційної служби України за зареєстрованим місцем проживання. Без цих фотокарток паспорт вважатиметься недійсним.

Детальніше...

 

Пошук по сайтуАрхів новин

Лютий 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728123

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання