Богодухівщина

Райдержадміністрація

Зворотній зв'язок

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Продовжується призов громадян на строкову військову службу

Так, Харківським обласним військовим комісаріатом визначено планове завдання на відправку призовників до Збройних Сил України з врахуванням резерву у кількості 37 чоловік. Районною державною адміністрацією затверджено розподіл планового завдання за міською, селищними та сільськими радами району. У період проведення призову оповіщення здійснюється за допомогою персональних повісток, через засоби телефонного зв’язку та особисто співробітниками військового комісаріату.
    Громадян, що не з'явилися без поважних причин в установлений термін до військкомату оголошено в розшук. Матеріали на зазначених осіб передано до Богодухівського ВП ГУ НП в Харківській області для відповідного реагування.
    Протягом призовної кампанії під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації, голови районної призовної комісії Валентини Зирянової проведено дві службові наради та два розширені засідання районної призовної комісії за участю керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації та військового комісаріату.
    24 квітня на засіданні районної призовної комісії проведено заслуховування керівників органів місцевого самоврядування району, які не виконують планове завдання (Гутянська, Шарівська селищні, Дмитрівська, Івано-Шийчинська, Полково-Микитівська, Сіннянська сільські ради).
    Більш організовано і якісно робота з підготовці молоді до служби в Збройних Силах України була проведена в Олександрівській, Кленівській, Крисинській, Павлівській, Сазоно-Баланівській, Вікторівській та Степнянській сільських радах, де виконані планові показники з призову.
    В гіршу сторону відмічається робота в Гутянській, Шарівській селищних, Полковомикитівській, Сіннянській, Сухининській, Івано-Шийчинській, Губарівській та Дмитрівській сільських радах.
    До адміністративної відповідальності притягнуто секретаря Полково-Микитівської сільської ради Васильченка О.В.


Пошук по сайтуАрхів новин

Березень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
25262728123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання