Богодухівщина

Райдержадміністрація

Зворотній зв'язок

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Організація та проведення поглиблених профілактичних медичних оглядів школярів району

головний лікар КЗОЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги Богодухівського району» Віталій Прошутя та начальник відділу освіти районної державної адміністрації Ірина Повойко.
    Головний лікар КУОЗ Богодухівська центральна районна лікарня Микола Грищенко зазначив, що з метою ефективної організації щорічних поглиблених профілактичних медичних оглядів учнів загальноосвітніх навчальних закладів в КУОЗ Богодухівська центральна районна лікарня видано відповідний наказ, розроблені заходи та забезпечено їх виконання.
    Доведено до відома медичних працівників алгоритм проведення поглиблених профілактичних оглядів учнів, визначені відповідальні особи за організацію та проведення оглядів, поновлено реєстр загальноосвітніх навчальних закладів та складено і затверджено графіки проведення оглядів.
    Також забезпечується інформування батьків (опікунів) учнів про дату та місце проведення медичних оглядів. Медична комісія забезпечена одноразовим інструментарієм та обладнанням та підготовлені уніфіковані медичні картки школярів. Профілактичні огляди школярів розпочато з 01.11.2017 року.
    Головний лікар Віталій Прошутя доповів, що медичні працівники КЗОЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги Богодухівського району» щороку забезпечують проведення обов’язкових медичних оглядів учнів. Вони ведуть роз’яснювальну роботу серед батьків учнів загальноосвітніх навчальних закладів щодо своєчасного проходження дітьми медичних оглядів та обстеження стану їх здоров’я. Всього підлягало оглядам 3220 учнів, оглянуто – 3220, що складає 100%.
    Начальник відділу освіти районної державної адміністрації Ірина Повойко поінформувала присутніх про проведення обов’язкового медичного профілактичного огляду учнів з метою виявлення в них захворювань, подальшого їх диспансерного спостереження, планового лікування чи реабілітації та з метою запобігання масовим колективним захворюванням.
    Перед початком проведення оглядів керівниками закладів загальної середньої освіти забезпечено інформування батьків або законних представників (опікунів) учнів про дату та місце проведення поглиблених медичних оглядів та отримано від них згоди на проведення огляду з метою здійснення оцінки стану здоров’я дітей.


Пошук по сайтуАрхів новин

Березень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
25262728123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання