Богодухівщина

Райдержадміністрація

Зворотній зв'язок

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

СІМ’Я БЕЗ НАСИЛЬСТВА – МАЙБУТНЕ УКРАЇНИ

Подібні дії з боку насильника приводять до негативного фізичного, психічного та соціального стану здоров’я постраждалої особи чи кількох осіб, членів цієї родини. Насильство й жорстокість у сім’ї не лише руйнують гармонію і злагоду в ній, а й виступають однією з передумов злочинності в суспільстві загалом.
    Ти маєш право на особисті почуття, друзів, думки, секрети, повагу, власну думку. Ці права є в Тебе від народження, отже, неважливо, скільки Тобі років – Ти ЛЮДИНА.
    Забезпечити їжею, одягом, навчити доглядати за собою, піклуватися про Тебе в разі хвороби – обов’язок дорослих. На твою любов до батьків мають зважати, навіть якщо родина неповна чи Ти живеш із вітчимом (мачухою).
    Ніхто не має права Тебе гнобити – ні рідні батьки, ні опікуни.
    Насильство в сім’ї – це будь-які навмисні дії, що завдають шкоди фізичному, психічному, моральному здоров’ю та порушують закон; це система поведінки, а не окремий випадок. Хочеться зайвий раз наголосити, що діти - це наше майбутнє, діти – це наша радість, діти – це наша гордість. Наше основне завдання - робити життя дітей прекрасним, безтурботним, безхмарним. Ми не повинні позбавляти дитину найпрекраснішого періоду в її житті - дитинства. Побороти насильство в сім’ї можна, але ми не зможемо цього зробити, поки не змінимося самі, доки не змінимо свого ставлення до цього явища.
    Зупинімо насильство самі, у собі.
    Куди можна звернутися:
    - центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді;
    - служба у справах дітей районної державної адміністрації;
    - громадські організації;
    - районний відділ поліції ГУ НП в Харківській області;
    -управління соціального захисту населення районної державної адміністрації.


Пошук по сайтуАрхів новин

Березень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
25262728123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання