Богодухівщина

Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

Тимчасова зміна місця голосування. Хто має право?

Тимчасова зміна місця голосування громадянина України, який має право голосу на виборах, передбачає зміну виборчої дільниці (дільниці для голосування), до якої виборець відноситься за його виборчою адресою, на іншу виборчу дільницю (дільницю для голосування) без зміни його виборчої адреси.

Тимчасова зміна місця голосування забезпечує включення виборця до списку виборців тільки на одній виборчій дільниці (дільниці для голосування).

Щоб змінити місце голосування, потрібно надати до органу ведення Державного реєстру виборців або за виборчою адресою заяву, підтверджувальні документи, що людина в день виборів перебуватиме за конкретною адресою. Це може бути право власності, право оренди – копія договору, довідка про відрядження, довідка з місця навчання. Зробити це потрібно особисто, не пізніше, як за п’ять днів до дня голосування. При цьому мати при собі оригінали і копії документів.

Як голосувати внутрішньо переміщеним особам

Виборці, виборча адреса яких знаходиться на тимчасово окупованих територіях районів, міст, селищ і сіл, їх частин у Донецькій та Луганській областях, межі та перелік яких визначаються Президентом України у порядку, передбаченому Законом України «Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях», можуть не додавати до заяви документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця їх голосування.

Виборці, виборча адреса яких знаходиться на території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, можуть не додавати до заяви документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця їх голосування.

Членам окружних та дільничних виборчих комісій

Під час виборчого процесу виборів Президента України члени окружних виборчих комісій та дільничних виборчих комісій звичайних виборчих дільниць подають заяву до органу ведення Реєстру за місцезнаходженням відповідної виборчої дільниці або за своєю виборчою адресою.  Члени окружних виборчих комісій включаються до списку виборців на виборчій дільниці, найбільш наближеній до місця знаходження відповідної окружної виборчої комісії. Члени дільничних виборчих комісій включаються до списку виборців на виборчій дільниці, де вони включені до складу виборчої комісії.

До заяви члена виборчої комісії додається копія відповідного посвідчення (оригінал пред’являється органу ведення Реєстру) або копія рішення про утворення відповідно окружної чи дільничної виборчої комісії/рішення про зміни в складі виборчої комісії.

Зверніть увагу!

-Заява подається до відділу ведення Державного реєстру виборців не пізніше ніж за п’ять днів до дня голосування (до 25 березня).

-Посвідчення про тимчасову зміну місця голосування діє одноразово.

-При включенні виборця, якому тимчасово змінено місце голосування, до списку виборців у графі "Примітки" навпроти його прізвища зазначаються номер посвідчення, що підтверджує тимчасову зміну місця голосування виборця, дата його видачі та найменування органу ведення Реєстру, який його видав.

 

Відділ ведення Державного реєстру виборців:

- знаходиться за адресою: м.Богодухів, пл.Свято-Духівська, 2, кабінет 18 (приміщення районної державної адміністрації, 2-й поверх);

- протягом березня місяця відділ ведення Державного реєстру виборців працює без вихідних;

- у вихідні дні вхід до будівлі районної державної адміністрації зі сторони двору;

 - контактні  телефони: 3-46-75, 3-08-63.


Пошук по сайтуАрхів новин

Серпень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання