Пропозиції

Корисні посилання

Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Районні змагання зі стрільби

13 березня на базі Богодухівського ліцею №3 відбулися районні спортивні змагання зі стрільби із пневматичної гвинтівки серед команд закладів загальної середньої освіти району.
        Команди було розділено на дві групи: в першій групі змагалися команди закладів загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів, у другій – команди закладів загальної середньої освіти І – ІІ ступенів. Склад команди – 2 юнаки та 1 дівчина. Всього у змаганнях взяли участь 10 команд закладів загальної середньої освіти району.
        Кожен учасник команди мав можливість здійснити 8 пострілів із пневматичної гвинтівки – 3 пробних та 5 залікових.
        Змагання пройшли у дружній атмосфері та напруженій боротьбі, що чітко підтвердилося при підведенні підсумків, коли долю призового місця подекуди вирішувала не тільки різниця в декілька залікових балів, а й навіть кращі показники попадання в дев’ятки.
        У першій групі перемогу здобула команда Крисинського навчально-виховного комплексу, другою стала команда КЗ «Богодухівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №2», третя сходинка п’єдесталу підкорилася команді Шарівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів. У другій групі переможцем стала команда Губарівського навчально-виховного комплексу, друге місце виборола команда Івано-Шийчинського навчально-виховного комплексу, третє місце здобула команда Павлівської загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів.
        Привітати переможців, призерів та учасників змагань до Богодухівського ліцею №3 завітали голова районної державної адміністрації Володимир Шаров, депутат Харківської обласної ради Ольга Львова та начальник відділу освіти районної державної адміністрації Ірина Повойко. Приємною несподіванкою став подарунок Володимира Шарова – макет автомата Калашникова команді Крисинського навчально-виховного комплексу, що здобула перемогу серед команд закладів загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів району.