Богодухівщина

Райдержадміністрація

Зворотній зв'язок

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Підбито підсумки конкурсу на зайняття посади головного спеціаліста відділу документообігу та контролю апарату районної державної адміністрації

12 квітня конкурсною комісією апарату Богодухівської районної державної адміністрації з проведення конкурсу на зайняття посад державної служби категорій «Б» і «В» проведено конкурс на зайняття вакантної посади головного спеціаліста відділу документообігу та контролю апарату районної державної адміністрації.
    На конкурс подано одну заяву – ЛОБОЙКО Дар’ї Валеріївни, провідного спеціаліста відділу документообігу та контролю апарату районної державної адміністрації. Д. ЛОБОЙКО успішно склала на офіційному веб-сайті НАДС тести на знання Конституції України, законодавства про державну службу, антикорупційного законодавства та знання спеціального законодавства, пройшла співбесіду з метою оцінки відповідності кваліфікації, ділових та особистих якостей вимогам до професійної компетентності та до посадових обов’язків головного спеціаліста відділу документообігу та контролю апарату районної державної адміністрації.
    За результатами проходження тестування і співбесіди Д. ЛОБОЙКО набрала 33,75 балів.
    Конкурсна комісія рекомендувала керівнику апарату районної державної адміністрації І. РОЗТЯГАЙ призначити ЛОБОЙКО Дар’ю Валеріївну на посаду головного спеціаліста відділу документообігу та контролю апарату районної державної адміністрації як таку, що пройшла за конкурсом.
   
   Пошук по сайтуАрхів новин

Квітень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання