Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

Питання підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання обговорили під час розширеної наради в ХОДА

15 травня перший заступник голови районної державної адміністрації Валентина Зирянова та начальник відділу освіти районної державної адміністрації Ірина Повойко взяли участь у розширеній нараді Харківської обласної державної адміністрації з питань підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2019.
    Зустріч відбулась під керівництвом першого заступника голови Харківської обласної державної адміністрації Марка Беккера. Він підкреслив, що це питання знаходиться на особистому контролі голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної.
    «Наше завдання - щоб кожен з учасників ЗНО отримав оцінку об’єктивну, чесну й прозору, а це забезпечується, в першу чергу, дотриманням нормативних документів. Наразі ЗНО переходить від того формату, з якого воно починалося, – відбір абітурієнтів - до формату основної форми державної атестації всіх тих, хто навчається», - підкреслив директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександр Сидоренко.
    Як зауважила директор Департаменту освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації Лариса Карпова, цього року ЗНО стартує 21 травня. На участь у проходженні оцінювання зареєструвались 21 тис. 228 осіб.
    Також вона зазначила, що кожен зареєстрований учасник ЗНО 2019 року має право скласти тести не більше ніж з 4 навчальних предметів. Результати ЗНО зараховуються як результати державної підсумкової атестації за освітній рівень повної загальної середньої освіти. Для учнів закладів загальної середньої освіти - з трьох навчальних предметів: української мови й літератури, математики або історії за вибором учня та одного з навчальних предметів за вибором учня.
   
   


Пошук по сайту

Архів новин

Червень 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання