Богодухівщина

Райдержадміністрація

Зворотній зв'язок

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Проведено засідання районної призовної комісії

17 травня під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації, голови районної призовної комісії Валентини Зирянової відбулося розширене засідання районної призовної комісії за участі керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації, органів місцевого самоврядування району, представників правоохоронних органів та військового комісаріату.
    Військовий комісар Богодухівського об’єднаного міського військового комісаріату Андрій Завада проінформував присутніх про хід проведення призову на строкову військову службу, провів аналіз оповіщення та прибуття призовників до військового комісаріату.
    На засіданні Валентина Зирянова довела до присутніх вимоги керівних документів щодо порядку проведення призову громадян України на строкову військову службу, звернувши увагу на недоліки в роботі посадових осіб органів місцевого самоврядування щодо оповіщення призовників за місцем їх проживання.
    Члени районної призовної комісії заслухали інформацію керівників органів місцевого самоврядування району про проведену роботу щодо оповіщення призовників та прибуття їх на району призовну комісію.
    На засіданні прийняті рішення щодо покращення роботи з оповіщення призовників та своєчасне їх прибуття до військового комісаріату. Валентина Зирянова наголосила на тісній взаємодії районної державної адміністрації, військового комісаріату, правоохоронних органів та органів місцевого самоврядування з питань виконання встановлених завдань.
   
   


Пошук по сайтуАрхів новин

Травень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
293012345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання