Богодухівщина

Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

Ефективність дій децентралізації потрібно підвищувати. Юлія Світлична

23 травня голова ХОДА взяла участь у загальних зборах Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області.
    Під час заходу обговорюють низку тем, у тому числі: впровадження енергоефективності регіональної політики; питання взаємодії місцевих рад з постачальниками електричної енергії та побутового газу; хід реалізації проекту ЄС «Ефективна первинна медицина в громаді» тощо.
    Розпочинаючи засідання, керівник області відзначила: «Децентралізація повинна продовжуватися, але ефективність дій децентралізації потрібно підвищувати». Юлія Світлична запевнила представників органів місцевого самоврядування та об’єднаних громад області у всебічній підтримці з боку ХОДА та обласної ради.
    «Безумовно, держава на сьогодні переформатовується – установи, організації, органи. Будуть здійснюватися вибори до Верховної Ради. Усе це не додає стабільності державі, але ви повинні розуміти, що ви – поза політикою. Ви обрані людьми, вони довіряють вам. Тому зараз - ваш час встановлювати та укріплювати стабільність територій. Ми повністю підтримуємо розвиток та укріплення районів, розвиток та укріплення області. Обласна державна адміністрація буде у повному контакті з вами», - сказала керівник області.
    Вона також відзначила, що стабільність регіону підтримує створена в обласній раді найбільша депутатська група – «Єдність і розвиток».
    Голова ХОДА закликала представників органів місцевого самоврядування активно долучатися до підготовки документів та рішень для розгляду на найближчій сесії обласної ради, що відбудеться 30 травня. Також керівник області приділила увагу деяким питанням порядку денного зборів, зокрема, - впровадженню енергоефективної регіональної політики.
    «Зараз є велика кількість можливостей - державних, регіональних, місцевих, міжнародних - для того, щоб зменшувати використання енергоносіїв та підвищувати енергоефективність і енергозбереження. Ми над цим плідно працюємо разом з обласною радою, долучаємо міжнародні організації. Вчора під час зустрічі з представником Європейського інвестиційного банку запропонували нові проекти, які стосуються регіону, та отримали підтримку в наших ініціативах. Просимо вас докласти зусиль на місцях до вирішення цього питання», - сказала Юлія Світлична.
    Вона запевнила, що на рівні області триватиме робота зі стратегічного планування в галузі енергоефективності та енергозбереження.
    «Продовжуємо працювати та розвивати Харківську область», - підкреслила голова Харківської ОДА.
   
   

Джерело інформації: Сайт Харківської обласної державної адміністрації

Пошук по сайтуАрхів новин

Лютий 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
2425262728291

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання