Богодухівщина

Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

Ґендерний тиждень у Богодухівській районній філії ХОЦЗ

Cлужба зайнятості продовжує діяльність, спрямовану на постійний розвиток і вдосконалення заходів та методів роботи з населенням щодо підвищення рівня їх зайнятості, реалізацію ґендерної політики.
    Для реалізації державної політики щодо рівних конституційних прав, подолання ґендерних проблем Богодухівська філія здійснює цілеспрямовані дії щодо формування відповідного світогляду як чоловіків так і жінок. З цією метою в центрі зайнятості з 07 по 11 жовтня проводиться ґендерний тиждень, на якому безробітним надається інформація щодо конституційних прав громадян на ринку праці.
    Слід зазначити, що на ґендерних тижнях безробітні громадяни, які зареєстровані в службі зайнятості, отримують більше інформації, яка сприяє адаптації людини до мінливих особливостей суспільного життя, створення сприятливих умов для соціальної та професійної реалізації можливостей людини відповідно до її прав, здібностей та ґендерних особливостей, адже законодавством України забороняється будь-яка дискримінація стосовно особи.
    Для проведення ґендерного тижня організовано тематичну експозицію в профінформаційному секторі центру зайнятості, заплановано проведення серії семінарів «Особистість, дім, кар’єра», «Гендерна рівність», «Професійне самовизначення», «Активне працевлаштування», на яких безробітні по цільових групах відвідують тренінгові заняття щодо ґендерної рівності, з професійного самовизначення, а також відпрацювання співбесіди з роботодавцями.
    Наприкінці тижня відбудеться заключний етап проведення ґендерного заходу – масовий захід «День кар’єри», де запрошені соціальні партнери – Богодухівський місцевий центр з надання безоплатної правової допомоги та Управління соціального захисту населення Богодухівської районної державної адміністрації, які проведуть семінар та ознайомлять присутніх з інформацією щодо запобігання нелегальної міграції та торгівлі людьми.
   
   
   
   


Пошук по сайтуАрхів новин

Жовтень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
30123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання