Райдержадміністрація

Пропозиції

    Корисні посилання










    Календар свят. Мова, граматика, спілкування

    Розпочав роботу е-кабінет забудовника

    Відтепер реєстрацію та отримання документів, дозволи, ліцензії та сертифікати щодо об’єктів будівництва автоматизовано.
        «Сьогодні уряд зробив перший крок до знищення корупції в будівельній сфері. Впроваджуємо електронний кабінет забудовника. Це повністю автоматизовані послуги, які надаються миттєво і без участі чиновника. Наша команда робить усе, щоб в країні зникла корупція. І чим швидше переведемо державу в смартфон, тим менше буде корупції на побутовому рівні, а сервіси стануть якісніші», - зазначає Прем’єр-міністр Олексій Гончарук.
        За його словами, запуск е-кабінету відбуватиметься в кілька етапів. На першому передбачено надання послуг з отримання документів для будівель класу наслідків СС1, а це житлові та промислові будівлі (до чотирьох поверхів), а також об’єкти лінійної інфраструктури і навіть дороги. Це стосуватимуться всіх етапів будівництва: підготовчих та будівельних робіт, а також прийняття будівлі в експлуатацію.
        На наступному етапі вже за декілька місяців будуть доступними онлайн-послуги стосовно об’єктів, що за класом належать до об’єктів з середніми (СС2) та значними (СС3) наслідками.
        Інформація в е-кабінеті буде перевірятися автоматично, у тому числі щодо права власності на ділянку та її цільове призначення, параметрів відповідності об’єкту СС1: квадратура, кількість поверхів тощо.
        За словами Міністерки розвитку громад та територій Альони Бабак, вже зареєстровано наказ, який регламентує роботу електронного кабінету. Усі, хто будуть користуватися послугами, отримають інформацію про те, що і як їм робити.
        Онлайн-сервіс доступний на порталі ДАБІ через вхід до особистого кабінету.
        Представниця Кабінету Міністрів у Верховній Раді Олена Шуляк, заступниця голови Комітету Верховної Ради з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування наголосила: «Подання повідомлення у паперовому форматі також залишатиметься доступним та звично забиратиме п’ять робочих днів, а декларації – десять днів. Тоді як через ЕКЗ рішення ухвалюватимуться автоматично – до п’яти секунд замість 5–10 днів – і надсилатимуться на електронну пошту заявника».
       
        Джерело інформації: Сайт Харківської обласної державної адміністрації


    Пошук по сайту



















    Архів новин

    Квітень 2024
    ПнВтСрЧтПтСбНд
    1234567
    891011121314
    15161718192021
    22232425262728
    293012345

    Знайдіть нас на Facebook


    Корисні посилання