Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

В Богодухівській районній філії ХОЦЗ для безробітних громадян проведено семінар на тему: «Презентація послуг з професійного навчання, у т. ч. послуг ЦПТО»

20 лютого 2020 року в приміщенні Богодухівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості фахівці філії ознайомили безробітних з описом професій, актуальних на ринку праці та вимогами до них, а також умовами навчання у центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (ЦПТО ДСЗУ), яке проводиться з використанням сучасної матеріально-технічної бази та згідно з навчальними програмами, що відповідають всім вимогам роботодавців.
    Задля популяризації професійного навчання, яке допоможе знайти себе на ринку праці та швидше адаптуватися і виконувати свою роботу професійно, шукачам роботи було продемонстровано відеоматеріали про ЦПТО ДСЗУ, завдяки яким присутні наочно ознайомилися з умовами навчання та проживання в цих закладах. В ході проведення семінару учасників заходу проінформували про права та обов’язки громадян, які бажають навчатися за направленням служби зайнятості, перспективами працевлаштування після проходження навчання.
    Переконливим аргументом для безробітних є той факт, що фінансування витрат на професійне навчання безробітних проводиться за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття. Оплачується вартість навчання, проживання в гуртожитках, компенсується проїзд до місця навчання безробітних.
    В результаті проведеного семінару дві особи із учасників виявили бажання проходити навчання за професією «лицювальник-плиточник». Адже, тому, хто бажає досягнути успіху - потрібно наважуватися на радикальні зміни, а саме підвищувати кваліфікацію, навчатися новому і успіх неодмінно прийде до кожного.
   


Пошук по сайту

Архів новин

Травень 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
27282930123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання