Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

Державним службовцям розповіли про новації електронного декларування

У ХОДА відбувся тренінг-семінар «Актуальні питання електронного декларування».
    На захід запросили уповноважених осіб з питань запобігання корупції зі структурних підрозділів облдержадміністрацій та РДА. За словами завідувача сектору з питань запобігання та протидії корупції апарату ХОДА Костянтина Ісаєва, саме ці 90 фахівців зможуть передавати навички та вміння, набуті під час семінару, своїм колегам - державним службовцям.
    Особливу увагу на семінарі приділили змінам, які відбулися з 1 січня 2020 року в Законі України «Про запобігання корупції», а саме - в розділі, що присвячений електронній формі декларування.
    «Це актуальна для держслужбовців інформація: з одного боку, зміни розширюють коло декларантів, з іншого – більш деталізують дані, які декларант має подати. Саме тому важливо було вказати на ці зміни, щоб кожен державний службовець правильно заповнив свою декларацію та зміг донести інформацію до колег», - зауважив Костянтин Ісаєв.
    Серед основних змін відзначили необхідність внесення уточнювальних даних декларанта.
    «Тепер ми також вносимо в декларацію номер паспорта громадянина України - як декларанта, так і членів його сім’ї, а також номер з Державного міграційного реєстру. З цікавих нововведень - розділ 12.1 декларації: тепер ми вказуємо номера банківських рахунків у міжнародній системі IBAN - як самого декларанта, так і членів родини», - підкреслив фахівець із запобігання корупції.
    Нагадаємо, що до 1 квітня поточного року державними службовцями подається щорічна декларація за попередній рік.
   
    Джерело інформації: Сайт Харківської обласної державної адміністрації
   


Пошук по сайту

Архів новин

Травень 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
27282930123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання