Райдержадміністрація

Корисні посилання







Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Увага! Планове відключення електроенергії

Богодухівський районний відділ АТ “Харківобленерго” повідомляє, що в зв’язку з виконанням планових робіт по ремонту повітряних ліній та трансформаторних підстанцій будуть знеструмлені наступні населені пункти та вулиці: з 9-00до 17-00години.

    За додатковою інформацією та з питань позапланових відключень звертайтеся до оператора кол-центру АТ “Харківобленерго” за телефонами:

057-34-24-413, 050-05-40-413, 067-23-40-413.

 

Дата ремонту

Найменування населеного пункту, найменування вулиці

01.07.20

с.Горького: вул.Горького, вул.Миру;

м.Богодухів: вул.Веселкова, вул.Л.Українки, вул.Ів.Франка, вул.Соснова, пров.Сосновий, пров.Залізничний, вул.Залізнична, вул.Комарова, вул.Затишна;

с.Ів.Шийчино;

с.С-Баланівка; с.Ріпки; с.Вертіївка; с.Крупчино;

с.Куп'єваха: вул.Бзежинського.

02.07.20

с.Шарівка;

с.Куп'єваха: вул.Бзежинського, вул.Дачна;

с.Балабанівка: вул.Ріпчанська.

03.07.20

м.Богодухів: вул.Пушкіна, вул.Міліцейська, вул.Горького, вул.Оверченка, вул.Харківська, вул.Благовіщенська, вул.Підлісна;

с.Заброди;

с.В-Івани.

06.07.20

м.Богодухів: вул.Заводська, пров.Заводський, пров.Вокзальний;

с.Куп'єваха;

с.Вертіївка.

07.07.20

с.Шарівка: вул.Б.Хмельницького, вул.Ємця, вул.Молодіжна, вул.Фіалковського;

с.Губарівка: вул.Новоселівська, пров.Зелений;

с.П-Микитівка: вул.Соснова, пров.Правдинський;

с.Крупчино.

08.07.20

м.Богодухів: пров.Ломоносова, вул.Охтирська, пров.Краснокутський, вул.Байдукова, пров.П'ятикутний, вул.Чкалова, пров.Чкалова, пров.Охтирський, вул.Ломоносова, вул.Заводська, пров.Заводський, вул.Шевченка, пров.Вокзальний, вул.Веселкова, пров.Зоряний, вул.Кривоносова;

с.Куп'єваха: вул.Богданівка;

с.П-Микитівка.

09.07.20

с.Горького: вул.Горького, вул.Миру;

с.П-Микитівка: вул.Тельмана, пров.Яровий, вул.Робоча, вул.Ситниківська;

с.С-Баланівка: вул.Центральна, вул.Шевченка, вул.Зелена, вул.Садова, вул.Сонячна;

10.07.20

м.Богодухів: вул.Охтирська, вул.Ломоносова, пров.Ломоносова, пров.Вокзальний;

с.Заброди;

с.В-Івани;

с.Ів.Шийчине;

13.07.20

с.Шарівка: вул.Пушкіна, вул.Лісна, вул.Центральна, пров.Луговий, пров.Лісний, вул.Санаторська;

с.Куп'єваха: вул.Дачна, вул.Богданівка;

14.07.20

с.Шарівка: вул.Б.Хмельницького, вул.Ємця, вул.Молодіжна, вул.Фіалковського;

с.Крупчино;

с.Губарівка: вул.Новоселівська, пров.Зелений;

с.Куп'єваха: вул.Дачна;

15.07.20

м.Богодухів: вул.Заводська, пров.Заводський, пров.Вокзальний;

с.Миролюбівка;

с.Веберівка;

с.Губарівка: вул.Гутянська, пров.Колгоспний, вул.Молодіжна;

с.Куп'єваха: вул.Дачна;

с.С-Баланівка;

16.07.20

м.Богодухів: вул.Пушкіна, пл.Героїв Чорнобиля, пров.Г.Сковороди, вул.Українська;

с.Губарівка: вул.Новоселівська, пров.Зелений;

с.Шарівка: вул.Б.Хмельницького, вул.Ємця, вул.Молодіжна, вул.Фіалковського;

с.Вертіївка;

с.П-Микитівка: вул.Соснова, пров.Правдинський.

17.07.20

м.Богодухів: вул.Веселкова, вул.Л.Українки, вул.Ів.Франка, вул.Соснова, пров.Сосновий, пров.Залізничний, вул.Залізнична, вул.Комарова, вул.Затишна, вул.Зарічна, вул.Дружбі, вул.Ген.Гетьмана, вул.Моргунова, вул.Г.Сковороди, вул.Грайворонська, пров.Грайворонський, пров.Лікарняний;

с.Заброди;

с.В-Івани.

20.07.20

с.Максимівка;

с.Губарівка: вул.Гутянська, пров.Колгоспний, вул.Молодіжна;

с.Вертіївка;

с.П-Микитівка: вул.Соснова, пров.Правдинський.

21.07.20

с.Шарівка;

м.Богодухів: вул.Веселкова, вул.Л.Українки, вул.Ів.Франка, вул.Соснова, пров.Сосновий, пров.Залізничний, вул.Залізнична, вул.Комарова, вул.Затишна;

с.Губарівка: вул.Новоселівська, пров.Зелений;

с.П-Микитівка: вул.Тельмана, пров.Яровий, вул.Робоча, вул.Ситниківська;

с.Вертіївка.

22.07.20

м.Богодухів: вул.Пушкіна, пл.Героїв Чорнобиля, пров.Г.Сковороди, вул.Українська, вул.Заводська, пров.Заводський, пров.Вокзальний;

с.В-Івани;

с.Куп'єваха: вул.Дачна;

с.С-Баланівка: вул.Центральна, вул.Садова.

23.07.20

с.Максимівка;

с.Губарівка: вул.Новоселівська, пров.Зелений, вул.Гутянська, пров.Колгоспний, вул.Молодіжна;

с.Кадниця.

24.07.20

с.Миролюбівка;

с.Веберівка;

с.Куп'єваха.

27.07.20

с.Миролюбівка;

с.Веберівка;

с.Першотравневе (Карлівка);

с.П-Микитівка: вул.Тельмана, пров.Яровий, вул.Робоча, вул.Ситниківська;

с.Губарівка: вул.Шкільна, вул.Сільська, вул.Нагорна, вул.Харківська;

с.Вертіївка.

28.07.20

с.Шарівка: вул.Б.Хмельницького, вул.Ємця, вул.Молодіжна, вул.Фіалковського;

с.Горького: вул.Горького, вул.Миру;

с.Губарівка: вул.Новоселівська, пров.Зелений;

с.Куп'єваха: вул.Бзежинського;

с.Вертіївка: вул.Шевченка.

29.07.20

м.Богодухів: вул.Пушкіна, пл.Героїв Чорнобиля, пров.Г.Сковороди, вул.Українська, вул.Заводська, пров.Заводський, пров.Вокзальний;

с.П-Микитівка: вул.Тельмана, пров.Яровий, вул.Робоча, вул.Ситниківська;

с.Губарівка: вул.Гутянська, пров.Колгоспний, вул.Молодіжна.

30.07.20

с.Миролюбівка;

с.Веберівка;

м.Богодухів: вул.Веселкова, вул.Л.Українки, вул.Ів.Франка, вул.Соснова, пров.Сосновий, пров.Залізничний, вул.Залізнична, вул.Комарова, вул.Затишна;

с.Губарівка: вул.Новоселівська, пров.Зелений;

с.П-Микитівка: вул.Соснова, пров.Правдинський.

31.07.20

м.Богодухів: вул.Охтирська;

с.Миролюбівка;

с.Веберівка;

с.Куп'єваха.


   
   

Пошук по сайту













Архів новин

Серпень 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання