Богодухівщина

Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

Так будь навік благословенна, мамо…

Щороку, в другу неділю травня, до нас приходить це свято - сонячне заквітчане, вродливе, з буянням квітів, весняними пахощами.

Свято Матері для нас, українців, має триєдину суть. Бо в цей день ми вшановуємо матір Божу, рідну маму та матір усіх українців - Україну. А через кілька днів, 15-го травня, ми святкуємо Міжнародний день сім’ї.

Цього року за традицією на Богодухівщині відзначили 15 травня одразу ці два свята, бо вони тісно взаємопов’язані. Організаторами свята, як і завжди, виступили відділи райдержадміністрації: у справах сім’ї, молоді та спорту та відділ культури і туризму.

Районний будинок культури цього дня був заповнений вщент, перед мамами виступали самодіяльні артисти Богодухівщини. До глибини душі, щемно, сприймалися пісні про маму.

«Все починається з матері. У травні, коли природа-Мати виряджає свою доню - Землю в пишному уборі весняних квітів у дорогу життя, праці й радості, люди висловлюють подяку материнській самопожертві…» Ці слова та слова вдячності матерям звучали с вуст гостей свята - заступника голови райдержадміністрації Оксани Володимирівни Сизоненко, заступника голови райради Івана Петровича Самутіна, Богодухівського міського голови Наталії Іванівни Олексенко.

Згідно з Указом Президента України Віктора Януковича цього дня посвідчення про присвоєння почесного звання «Мати-героїня», квіти та подарунки за материнську самовідданість, народження і зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного розвитку отримали 3 жінки району, які народили і виховали п’ятеро і більше дітей.

Як завжди, свято виявилося солодким і приємним завдяки підтримці сектора у справах сім‘ї, молоді та спорту райдержадміністрації, адже кожна мама, присутня на заході, отримала солодощі.

Пам’ятаймо, що матері - найбільше щастя у нашому житті, бо несуть у собі дар материнської любові!

Для довідки: у Богодухівському районі 242 багатодітні матері та 72 матері, які виховали п’ятеро і більше дітей, і яким присвоєно почесне звання «Мати-героїня».

Пошук по сайтуАрхів новин

Січень 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання