Богодухівщина

Райдержадміністрація

Зворотній зв'язок

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Відповіді на запитання "прямих" та "гарячих" ліній

«Пряма лінія» з начальником районної служби з питань захисту прав споживачів А.В.Білозор

Нещодавно пройшла «пряма лінія» з начальником районної служби з питань захисту прав споживачів А.В.Білозор. Сьогодні друкуємо питання, які надійшли від жителів району, і відповіді на них.

Детальніше...

 

«Пряма лінія» з начальником відділу з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації Церковним С.М.

10 квітня в редакції газети «Маяк» пройшла «пряма лінія» з начальником відділу з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації Церковним Сергієм Михайловичем.

Детальніше...

 

«Пряма лінія» з завідувачем сектора взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату райдержадміністрації М.М.Шепелем

20 березня в редакції газети «Маяк» відбулася «пряма лінія» з завідувачем сектора взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної і режимно-секретної роботи апарату райдержадміністрації Шепелем М.М. на тему: «Призов громадян на строкову військову службу».

Тих, хто зателефонував на «пряму лінію», цікавили питання:

Детальніше...

 

«Гаряча лінія» з начальником відділу з призначення пенсій управління Пенсійного фонду України в Богодухівському районі Дубініною Тетяною Іванівною

Протягом лютого жителі міста і району спілкувалися через «гарячу лінію» з начальником відділу з призначення пенсій управління Пенсійного фонду України в Богодухівському районі Дубініною Тетяною Іванівною і на задані питання одержали вичерпні відповіді:

Детальніше...

 

«Пряма лінія» з начальником відділу освіти райдержадміністрації Яковлєвим Б.М.

У лютому в редакції газети «Маяк» відбулася «пряма лінія» з начальником відділу освіти райдержадміністрації Яковлєвим Б.М. на тему: «Розвиток та перспективи дошкільної освіти в районі»
На всі запитання були надані відповіді.

Детальніше...

 
Більше статтей...

Пошук по сайтуАрхів новин

Квітень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання