Богодухівщина

Райдержадміністрація

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Відповіді на запитання "прямих" та "гарячих" ліній

"Пряма лінія" з завідувачем сектора культури районної державної адміністрації Волошко А.М.

05 квітня відбулася «пряма лінія» завідувача сектора культури районної державної адміністрації Волошко А.М., під час якої житель міста Богодухова цікавився яким чином сьогодні оновлюється бібліотечний фонд та чи надходять книжки українською мовою, яких видань і до яких бібліотек району?

Детальніше...

 

"Гаряча лінія" з головним спеціалістом відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту райдержадміністрації Пивоваровою О.В.

Протягом грудня проходила «гаряча лінія» з головним спеціалістом відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту райдержадміністрації О.В.Пивоваровою.
Жителями району задані питання:

Детальніше...

 

"Гаряча лінія" з директором районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Чуйко Н.Є.

Протягом листопада проходила «гаряча лінія» з Чуйко Н.Є., директором районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на тему «Надання допомоги сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах». Жителями району були задані такі запитання:

Детальніше...

 

"Пряма лінія" з заступником начальника управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації, начальника відділу інженерно-технічного забезпечення Лобунським С.М.

20 листопада відбулася «пряма лінія» з начальником агропромислового комплексу районної державної адміністрації С.М.Лобунським.
До Сергія Миколайовича звернулися жителі Богодухівщини з такими питаннями:

Детальніше...

 

"Пряма лінія" з начальником відділу економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації Телешенко І.П.

05 листопада 2015 року відбулася «пряма лінія» з начальником відділу економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації І.П.Телешенко на тему «Зміни в законодавстві щодо організації ведення бізнесу»

Детальніше...

 
Більше статтей...

Пошук по сайтуАрхів новин

Січень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання