Богодухівщина

Райдержадміністрація

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Відповіді на запитання "прямих" та "гарячих" ліній

"Гаряча лінія" з заступником начальника управління соціального захисту населення Назаренко І.М.

Протягом жовтня в управлінні соціального захисту населення районної державної адміністрації проходила «гаряча лінія» з заступником начальника управління І.М.Назаренко, на яку зателефонували жителі району з питань:

Детальніше...

 

"Пряма лінія" з начальником Богодухівського районного управління юстиції Харківської області Бородавкою А.І.

06 жовтня 2015 року у редакції районної газети «Маяк» пройшла «пряма  лінія» з начальником Богодухівського районного управління юстиції Харківської області Бородавкою А.І. на тему: «Роз’яснення виборчого законодавства в Україні».

Детальніше...

 

"Пряма лінія" з начальником Богодухівського відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань Житник Г.І.

15 жовтня відбулася «пряма лінія» з начальником Богодухівського відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань Г.І.Житник, під час якої надійшли питання:

Детальніше...

 

"Пряма лінія" з начальником управління соціального захисту населення райдержадміністрації Жижирій Н.В.

02 жовтня у редакції газети «Маяк» відбулася «пряма лінія» з начальником управління соціального захисту населення райдержадміністрації Н.В.Жижирій, під час якої від жителів Богодухівщини надійшли питання:

Детальніше...

 

"Пряма лінія" з начальником служби у справах дітей райдержадміністрації Галілей З.М.

В останній день вересня, в день великого православного свята, Дня святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії, Україна відзначає День усиновлення. Віра, Надія і Любов, які уособлюють головні християнські чесноти, втілюють ідеали мудрості й відкритого серця, безсумнівно, є добрими покровителями цього свята.
Напередодні Дня усиновлення 25 вересня відбулася «пряма лінія» з начальником служби у справах дітей райдержадміністрації З.М.Галілей на тему «Порядок усиновлення дитини», під час якої до редакції газети «Маяк» надійшли питання:

Детальніше...

 
Більше статтей...

Пошук по сайтуАрхів новин

Січень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання