Богодухівщина

Райдержадміністрація

Зворотній зв'язок

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Відповіді на запитання "прямих" та "гарячих" ліній

"Гаряча лінія" з заступником начальника управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації, начальника відділу інженерно-технічного забезпечення Лобунським С.М.

Протягом липня тривала «гаряча лінія» з заступником начальника управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації, начальника відділу інженерно-технічного забезпечення Лобунським Сергієм Миколайовичем на тему: «Готовність району до збирання ранніх зернових культур»

Детальніше...

 

"Гаряча лінія" з завідувачем сектора у справах молоді та спорту райдержадміністрації Клочко Л.В.

Протягом травня жителька Богодухівщини звернулася на «гарячу лінію» з завідувачем сектора у справах молоді та спорту райдержадміністрації Л.В.Клочко.
Її цікавило питання як отримати путівку в УДЦ «Молода гвардія»
На що Людмила Володимирівна відповіла:

Детальніше...

 

"Пряма лінія" з директором районного центру зайнятості Лещенко Н.В.

09 червня під час «прямої лінії» з директором районного центру зайнятості Н.В.Лещенко надійшли питання:
1. Якими послугами служби зайнятості можуть скористатися демобілізовані особи?
Відповідно до Закону України «Про зайнятість населення» демобілізовані особи після реєстрації у центрі зайнятості мають право на отримання послуг з пошуку роботи, консультаційні, інформаційні та профорієнтаційні послуги, на виплату допомоги по безробіттю, участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру в період перебування на обліку в службі зайнятості, отримання допомоги по безробіттю одноразово для відкриття власної справи, проходження професійного навчання тощо.

Детальніше...

 

"Пряма лінія" з начальником відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Масалітіною Т.М.

19 травня в редакції газети «Маяк» відбулася «пряма лінія» з начальником відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Т.М.Масалітіною.

Детальніше...

 

"Пряма лінія" з директором комунального закладу Богодухівської районної ради "Районний краєзнавчий музей" Козловським Я.В.

22 травня пройшла «пряма лінія» з директором комунального закладу Богодухівської районної ради «Районний краєзнавчий музей» Козловським Ярославом Володимировичем на тему: «Функціонування районного краєзнавчого музею як осередку збереження історико – культурної спадщини району». Тих, хто телефонував до районної газети «Маяк», цікавили питання: створення музею та його колекції, спектру пропонованих послуг, відкритих тематичних виставок.

 
Більше статтей...

Пошук по сайтуАрхів новин

Квітень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання