Богодухівщина

Райдержадміністрація

Зворотній зв'язок

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Відповіді на запитання "прямих" та "гарячих" ліній

"Пряма лінія" з питань соціального захисту ветеранів війни

В управлінні соціального захисту населення Богодухівської районної державної адміністрації 07 травня відбулася «пряма лінія» з питань соціального захисту ветеранів війни. Відповідала на телефоні звернення ветеранів війни начальник управління Жижирій Наталія Володимирівна.
Під час прямої телефонної лінії прозвучали питання пов’язані з проведенням виплати щорічної разової грошової допомого ветеранам війни до Дня Перемоги, правом ветеранів війни отримання субсидій на житлово-комунальні послуги та ін.

Детальніше...

 

"Гаряча лінія" з завідувачем сектора з питань постраждалих внаслідок аварії на Чорнобильській атомній електростанції В.В.Лещенко на тему «Соціальний захист чорнобильців»

Протягом квітня тривала «гаряча лінія» з завідувачем сектора з питань постраждалих внаслідок аварії на Чорнобильській атомній електростанції В.В.Лещенко на тему «Соціальний захист чорнобильців»

Детальніше...

 

"Пряма лінія" з головним спеціалістом відділу праці та соціально-трудових відносин управління соціального захисту населення райдержадміністрації Голубничим О.П.

24 квітня під час «прямої лінії» з головним спеціалістом відділу праці та соціально-трудових відносин управління соціального захисту населення райдержадміністрації О.П.Голубничим надійшли питання:

Детальніше...

 

"Пряма лінія" з завідувачем сектора кадрової роботи апарату райдержадміністрації Суботою О.І.

Під час «прямої лінії» з завідувачем сектора кадрової роботи апарату райдержадміністрації Суботою О.І. 07 квітня надійшли наступні запитання:

Детальніше...

 

"Пряма лінія" з головним спеціалістом сектора масових комунікацій апарату райдержадміністрації Пшеничною Л.Б.

14 квітня відбулася “пряма лінія” з головним спеціалістом сектора масових комунікацій апарату райдержадміністрації Пшеничною Л.Б.на тему: «Аналіз запитів на інформацію, що надійшли до райдержадміністрації протягом звітного періоду»

Детальніше...

 
Більше статтей...

Пошук по сайтуАрхів новин

Квітень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання