Богодухівщина

Райдержадміністрація

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Відповіді на запитання "прямих" та "гарячих" ліній

"Пряма лінія" з начальником управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Адаменком М.Г.

17 березня під час «прямої лінії» з начальником управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Адаменком М.Г. до редакції газети «Маяк» надійшли питання:

Детальніше...

 

"Пряма лінія" з завідувачем сектора з питань опіки та піклування над дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування служби у справах дітей Шевченко О.П.

03 березня в редакції газети «Маяк» відбулася «пряма лінія» з завідувачем сектора з питань опіки та піклування над дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування служби у справах дітей Шевченко О.П. на тему «Порядок усиновлення дитини»
На «пряму лінію» звернулися ті, кого цікавили питання:

Детальніше...

 

"Гаряча лінія" з завідувачем Богодухівського районного сектора ГУ ДМС України в Харківській області Т.Д.Жученко

З 02 по 27 лютого тривала "гаряча лінія" з завідувачем Богодухівського районного сектора ГУ ДМС України в Харківській області Т.Д.Жученко на тему "Терміни надання адміністративних послуг громадянам"

Детальніше...

 

"Пряма лінія" з начальником Державної лікарні ветеринарної медицини в Богодухівському районі Змієвським І.С.

17 лютого під час «прямої лінії» з начальником Державної лікарні ветеринарної медицини в Богодухівському районі І.С.Змієвським жительку с.Павлівка цікавило питання, яка справжня ситуація щодо виникнення сказу спостерігається на території Богодухівського району.

Детальніше...

 

"Пряма лінія" з завідувачем сектора з питань взаємодії з правоохоронними органами, запобігання та виявлення корупції апарату районної державної адміністрації Повойко І.О.

10 лютого відбулася «пряма лінія» з завідувачем сектора з питань взаємодії з правоохоронними органами, запобігання та виявлення корупції апарату районної державної адміністрації Повойко І.О. на тему:«Суспільство проти корупції»

Детальніше...

 
Більше статтей...

Пошук по сайтуАрхів новин

Січень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання