Богодухівщина

Райдержадміністрація

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Відповіді на запитання "прямих" та "гарячих" ліній

"Гаряча лінія" з завідувачем сектора з питань надання адміністративних послуг районної державної адміністрації В.М. Божком

З 12 по 31 січня проходила «гаряча лінія» із завідувачем сектора з питань надання адміністративних послуг районної державної адміністрації В.М. Божком. на тему «Оформлення та видача паспорта громадянина України у разі обміну замість пошкодженого, втраченого або викраденого».

Детальніше...

 

"Пряма лінія" з начальником відділу з призначення пенсій управління Пенсійного фонду України в Богодухівському районі Дубініною Т.І.

03 лютого під час «прямої лінії» з начальником відділу з призначення пенсій управління Пенсійного фонду України в Богодухівському районі Т.І.Дубініною надійшли наступні питання:

Детальніше...

 

"Пряма лінія" з першим заступником голови райдержадміністрації Яцюк В.Б.

20 січня відбулася «пряма лінія» з першим заступником голови райдержадміністрації В.Б.Яцюк на тему « Розвиток соціальної сфери району: досягнення у 2014 році і перспективи на майбутнє».
Тих, хто зателефонував на «пряму лінію», цікавили питання:

Детальніше...

 

"Пряма лінія" з директором територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) райдержадміністрації Корзаченко Т.В.

15 січня у редакції газети «Маяк» відбулася «пряма лінія» з директором територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) райдержадміністрації Корзаченко Тетяною Вікторівною.
Ті, хто зателефонував на «пряму лінію», задали питання:

Детальніше...

 

"Пряма лінія" з начальником архівного відділу райдержадміністрації Дручинською І.В.

На «пряму лінію» з начальником архівного відділу райдержадміністрації Дручинською І.В. з питання «Розвиток архівної справи у Богодухівському районі» надійшло питання від жительки с. Максимівка:

Детальніше...

 
Більше статтей...

Пошук по сайтуАрхів новин

Січень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання