Богодухівщина

Райдержадміністрація

Зворотній зв'язок

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Відповіді на запитання "прямих" та "гарячих" ліній

"Гаряча лінія" з начальником відділу економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації І.П.Телешенко

Протягом листопада на «гарячу лінію» до начальника відділу економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації І.П.Телешенко звернулися жителі району з питаннями:

Детальніше...

 

"Пряма лінія" з завідувачем сектора з питань взаємодії з правоохоронними органами, запобігання та виявлення корупції апарату районної державної адміністрації Повойко І.О.

2 грудня у районній газеті «Маяк» відбулася «пряма лінія» з завідувачем сектора з питань взаємодії з правоохоронними органами, запобігання та виявлення корупції апарату районної державної адміністрації Повойко І.О. на тему:
«Суспільство проти корупції»

Детальніше...

 

"Пряма лінія" з завідувачем сектору масових комунікацій апарату райдержадміністрації Сахно Л.Б.

27 листопада відбулася «пряма лінія» з завідувачем сектору масових комунікацій апарату райдержадміністрації Сахно Л.Б. на тему ««Аналіз запитів на інформацію, що надійшли до райдержадміністрації протягом звітного періоду»
Тих, хто телефонував на «пряму лінію», цікавили питання яким чином у райдержадміністрації забезпечується доступ до публічної інформації та який строк розгляду запитів на інформацію.
На поставлені запитання Лариса Болиславівна надала відповіді.

Детальніше...

 

"Пряма лінія" з заступником начальника Краснокутського міжрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції Державної петенціарної служби України у Харківській області Д.М.Скляровим

13 листопада в редакції газети «Маяк» пройшла пряма телефонна лінія з заступником начальника Краснокутського міжрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції Державної петенціарної служби України у Харківській області Д.М.Скляровим на тему «Строки погашення судимості». Пропонуємо питання – відповіді.

Детальніше...

 

"Гаряча лінія" з начальником відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Масалітіною Т.М.

Протягом жовтня на «гарячу лінію» з начальником відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Масалітіною Т.М. на тему «Про реалізацію положень законодавства України щодо забудови земельних ділянок» звернулися жителі міста та району з питаннями:

Детальніше...

 
Більше статтей...

Пошук по сайтуАрхів новин

Листопад 2018
ПнВтСрЧтПтСбНд
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293012

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання