Богодухівщина

Райдержадміністрація

Зворотній зв'язок

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Відповіді на запитання "прямих" та "гарячих" ліній

"Пряма лінія" з начальником архівного відділу райдержадміністрації Дручинською І.В.

На «пряму лінію» з начальником архівного відділу райдержадміністрації Дручинською І.В. з питання «Розвиток архівної справи у Богодухівському районі» надійшло питання від жительки с. Максимівка:

Детальніше...

 

"Гаряча лінія" з начальником відділу економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації І.П.Телешенко

Протягом листопада на «гарячу лінію» до начальника відділу економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації І.П.Телешенко звернулися жителі району з питаннями:

Детальніше...

 

"Пряма лінія" з завідувачем сектора з питань взаємодії з правоохоронними органами, запобігання та виявлення корупції апарату районної державної адміністрації Повойко І.О.

2 грудня у районній газеті «Маяк» відбулася «пряма лінія» з завідувачем сектора з питань взаємодії з правоохоронними органами, запобігання та виявлення корупції апарату районної державної адміністрації Повойко І.О. на тему:
«Суспільство проти корупції»

Детальніше...

 

"Пряма лінія" з завідувачем сектору масових комунікацій апарату райдержадміністрації Сахно Л.Б.

27 листопада відбулася «пряма лінія» з завідувачем сектору масових комунікацій апарату райдержадміністрації Сахно Л.Б. на тему ««Аналіз запитів на інформацію, що надійшли до райдержадміністрації протягом звітного періоду»
Тих, хто телефонував на «пряму лінію», цікавили питання яким чином у райдержадміністрації забезпечується доступ до публічної інформації та який строк розгляду запитів на інформацію.
На поставлені запитання Лариса Болиславівна надала відповіді.

Детальніше...

 

"Пряма лінія" з заступником начальника Краснокутського міжрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції Державної петенціарної служби України у Харківській області Д.М.Скляровим

13 листопада в редакції газети «Маяк» пройшла пряма телефонна лінія з заступником начальника Краснокутського міжрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції Державної петенціарної служби України у Харківській області Д.М.Скляровим на тему «Строки погашення судимості». Пропонуємо питання – відповіді.

Детальніше...

 
Більше статтей...

Пошук по сайтуАрхів новин

Квітень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання