Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

Виступи в ЗМІ

Житлові субсидії і пільги у грошовій формі

   

Управлінням соціального захисту населення районної державної адміністрації постійно дотримуються вимоги спрощеного порядку оформлення субсидій відповідно до Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 року № 848 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 27 квітня 2018 року № 329).

Для призначення субсидії подаються лише два документи – заява про призначення житлової субсидії та декларація про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії. Всю іншу інформацію – про доходи зареєстрованих осіб, склад зареєстрованих у житловому приміщенні, забезпеченість громадян житловою площею, комунальними послугами та іншу необхідну для призначення субсидії інформацію надають на запит управління соціального захисту населення районної державної адміністрації у п’ятиденний строк відповідні установи та організації. З ТОВ «ХАРКІВГАЗ ЗБУТ» проводиться електронний обмін інформацією між програмами про розмір житлово-комунальних послуг.

Для громадян, які звернулися за призначенням субсидії з 1 січня 2019 року, запроваджено надання субсидії у грошовій безготівковій формі через АТ «Ощадбанк». На кінець опалювального періоду 2018-2019 субсидією у грошовій безготівковій формі користувалися 116 домогосподарств. Станом на 01.09.2019 субсидією користувалися 542 домогосподарства. З початку року субсидію у грошовій безготівковій формі призначено в сумі 883,6 тис. грн.

У березні 2019 року, починаючи з лютого місяця, розпочато виплату субсидій у готівковій формі для домогосподарств, яким було призначено субсидію за зверненнями до 01.01.2019. Особам, які одержують пенсії, виплати здійснюються Мінсоцполітики через Пенсійний фонд України шляхом перерахування коштів на пенсійні рахунки в уповноважених банках або через АТ «Укрпошта», а особам, які не одержують пенсії, - через АТ «Ощадбанк». За лютий-серпень 2019 року сума нарахованих субсидій по готівковій формі виплати склала 20712,7 тис грн., у тому числі було направлено реєстри для виплати через Пенсійний фонд України на суму 14941,3 тис. грн., через АТ «Ощадбанк» - на суму 5771,4 тис. грн.

Загальна сума нарахованих субсидій на житлово-комунальні послуги з початку року склала 33336,4 тис. грн., у тому числі у грошовій готівковій та безготівковій формі - 21596,3 тис. грн., за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам - 11740,1 тис. грн.

Домогосподарствам, які користувалися житловою субсидію в попередньому опалювальному періоді (крім визначених Положенням про порядок призначення житлових субсидій окремих категорій сімей), та які станом на 01.05.2019 не мали простроченої понад місяць заборгованості з оплати житлово- комунальних послуг, загальна сума якої перевищує 20 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (340 грн.), субсидія на наступний період призначається на підставі раніше поданих документів у грошовій готівковій формі: отримувачам пенсій – на пенсійні рахунки в уповноважених банках або через АТ «Укрпошта», а особам, які не одержують пенсії, – через АТ «Ощадбанк». За наявності зазначеної заборгованості субсидію буде призначено у безготівковій формі після її погашення, укладення договору про реструктуризацію чи оскарження заборгованості у судовому порядку.В автоматичному режимі субсидію перепризначено 2984 домогосподарствам, що становить 67,2% від користувачів у минулому опалювальному періоді.

Станом на 01.09.2019 субсидію на житлово-комунальні послуги отримувало 3391 домогосподарство, або 22,7% від загальної кількості домогосподарств у районі.

На цей час проводиться прийом звернень громадян для перепризначення субсидій на житлово-комунальні послуги на новий період та субсидій для відшкодування витрат на придбання твердого палива та скрапленого газу на 2019 рік.

Начальник управління соціального

захисту населення районної

державної адміністрації                                          Наталія ЖИЖИРІЙ


 

Основні вимоги пожежної безпеки під час перебування у лісі

   

Відповідно до Правил пожежної безпеки в лісах України, які є обов’язковими для виконання протягом пожежонебезпечного періоду забороняється: розведення багать у лісі (крім тих, що пов’язані з технологічними вимогами лісогосподарських заходів у спеціально передбачених для цього місцях); заїзд на територію лісового фонду (крім транзитних шляхів) транспортних засобів та інших механізмів, за винятком тих, що використовуються для лісогосподарської мети; відвідування населення хвойних насаджень при 5-му класі пожежної небезпеки (надзвичайна небезпека) за умовами погоди; палити, кидати у лісі непогашені сірники, недопалки; залишати у непередбачених для цього місцях лісу просочене бензином, мастилом або іншими горючими речовинами ганчір’я тощо; заправляти пальним у лісі паливні баки під час роботи двигуна; експлуатувати машини та інші механізми з несправною паливною та іскрогасною системою; палити або користуватися відкритим вогнем під час проведення робіт з паливно-мастильними матеріалами (переливання пального, заправлення двигунів тощо). Окрім цього, забороняється: розміщувати ближче ніж за 100 м від стіни хвойного лісу, 50 м – мішаного, 20 м — листяного склади паливно-мастильних та інших горючих матеріалів, автозаправні станції та вогненебезпечні виробництва, смітники, житлові і виробничі приміщення ( у випадку існуючого ближчого за відстанню розміщення названих об’єктів від стіни лісу здійснювати додаткове протипожежне облаштування цих об’єктів); випалювати траву та інші рослинні рештки на землях лісового фонду, а також на інших земельних ділянках, що безпосередньо примикають до лісу ( у тому числі проводити сільськогосподарські пали); залишати під час будівництва доріг, газопроводів, нафтопроводів, мереж електропередачі, зв’язку, радіофікації, інших комунікацій та об’єктів деревні залишки і горючі матеріали; звалювати та спалювати у лісових насадженнях сміття, будівельні залишки, побутові та горючі відходи тощо; здійснювати у лісі без узгодження з постійними лісокористувачами роботи з використання вибухових та інших горючих речовин. Особи, винні у порушенні вимог пожежної безпеки, несуть адміністративну відповідальність згідно з ст.cт. 77 та 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення та кримінальну відповідальність згідно з ст. 245 ККУ в разі спричинення важких наслідків.

Тільки спільними зусиллями ми зможемо зберегти ліси від вогню!

Відділ містобудування,

архітектури, житлово-комунального господарства

та цивільного захисту районної державної адміністрації                


 

Про виконання бюджету Богодухівського району за І півріччя 2019 року

   

За І півріччя 2019року зведений бюджет Богодухівського району по доходах виконаний на 102,0% до затверджених показників, при плані доходів 237,0 млн грн, фактично надійшло 241,7 млн грн. При цьому загальний фонд виконаний на 108,6%, спеціальний фонд – 142,9%, бюджет розвитку – 642,3%.

Доходна частина бюджету (без врахування міжбюджетних трансфертів) виконана на 116,2%. При плані 81,3 млн грн, фактично надійшло 94,5 млн грн.

До загального фонду бюджету району надійшло 225,0 млн грн, що становить 99,8% до планових показників та 100,5% до надходжень минулого року. В порівнянні з аналогічним періодом минулого року до бюджету надійшло на 1,1 млн грн більше. Понад затверджені показники надійшло 1,5 млн грн доходів.

Районний бюджет, при фактичному надходженні 51,8 млн грн та планових показниках 39,9 млн грн виконаний на 103,8%.

Виконання планових показників забезпечено по всім джерелам доходів загального фонду, крім акцизного податку (88,8% або – 0,12 млн грн) та державного мита (96% % або – 0,1 млн грн).

По всіх 24 місцевих бюджетах району забезпечено виконання доходної частини.

Видатки зведеного бюджету району по загальному та спеціальному фондах       за І півріччя 2019 року склали 240,2 млн грн,  або 85,1 % до затвердженого плану, в тому числі видатки загального фонду бюджету 207,3 млн грн, або 87,0 %, видатки спеціального фонду – 32,9 млн грн, або 75,3 %. Видатки загального фонду бюджету збільшилися проти 2018 року на 1,7  млн грн, спеціального на 14,2  млн грн.

Кошти, що надійшли до зведеного бюджету району спрямовувались в першочерговому порядку на захищені статті видатків.

Платежі через єдиний казначейський рахунок у першому півріччі 2019 року проходили своєчасно. Позики не оформлялися, кошти на рахунках в більшості місцевих рад району були.

Станом на 1 липня 2019 року заборгованість по заробітній платі працівникам бюджетних установ відсутня. Немає заборгованості по виплаті допомог сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям. Забезпечена проплата за спожиті бюджетною сферою енергоносії.

 

Начальник фінансового управління

Богодухівської районної

державної адміністрації                


 

Обережно – вода небезпечна!

   

Вода — чудодійний засіб оздоровлення організму. Найбільш приємний і корисний відпочинок влітку — відпочинок на воді. Купання дає людині фізичне та моральне задоволення, допомагає позбутися стресів. Але, на жаль, для декого відпочинок біля води закінчується трагедією. Тому, перебуваючи на водних об’єктах, завжди треба пам’ятати про безпеку.

Варто пам’ятати, що основними умовами безпеки є правильний вибір і обладнання місць для купання; навчання дорослих та дітей плаванню, суворе дотримання правил поведінки під час купання і катання на плавзасобах, постійний контроль за дітьми у воді з боку дорослих. Відпочинок на воді допускається тільки у спеціально відведених місцевими органами влади та обладнаних для цього місцях. Безпечніше відпочивати на воді у світлу частину доби. Купатися дозволяється в спокійну безвітряну погоду при температурі води не менше +18, повітря не нижче +24.

Першою умовою безпечного відпочинку на воді є вміння плавати. Навчитись плавати потрібно кожному. Людина, яка добре плаває, почуває себе на воді спокійно, упевнено, у випадку необхідності може надати допомогу товаришу, який потрапив у біду.

Навіть той, хто добре плаває, повинен постійно бути обережним, дисциплінованим і суворо дотримуватись правил поведінки на воді.    Знання та виконання правил поведінки на воді є запорукою безпеки життя, а також отримання задоволення від відпочинку.

 

Правила безпечної поведінки на воді та біля води:

- вчитися плавати потрібно під керівництвом інструктора або батьків;

- слід дуже обережно поводитися на надувних матрацах та іграшках, особливо, коли є вітер або сильна течія;

- не заходити у воду в незнайомому для вас місці;

- уникати води із швидкою течією, якщо ж течія вас підхопила, не панікуйте, треба пливти за течією, поступово i плавно повертаючи до берега;

- не заходити у воду напідпитку, ніколи не плавати наодинці, особливо якщо не впевнені у своїх силах;

- купаючись на “дикому пляжі” чи у незнайомому місці – не пірнати з берега, гірки, дерева;

- у воду слід входити неспішно, обережно пробуючи дно ногою;

- купатися краще там, де є рятувальні служби;

- особливо слідкувати за дітьми: їхня поведінка у воді не передбачувана;

- до плавок потрібно прикріпляти шпильку, якщо далеко від берега судома зведе руку чи ногу, укол шпилькою допоможе відновити еластичність м’язів;

- утримуватися від далеких запливів: переохолодження – головна причина трагічних випадків.

 

 

Як допомогти людині, яка тоне?

- насамперед, витягніть потерпілого на берег, покладіть на спину, очистіть дихальні шляхи;

- зробіть врятованому повільні вдихи «рот у рот»;

- зробіть 6-10 поштовхів руками під грудиною;

- знову прочистіть дихальні шляхи й повторіть вдихи;

- обов’язково слідкуйте за пульсом постраждалого, перевіряйте його не менше 10 секунд, якщо пульсу немає — робіть непрямий масаж серця;

- постраждалий отямився — не дозволяйте йому підвестися, нехай почне дихати як слід;

- у будь-якому випадку, врятованому необхідна медична допомога, тому, якщо є така можливість, викликайте «Швидку допомогу».

 

 

Відділ містобудування, архітектури,

житлово-комунального господарства та

цивільного захисту Богодухівської районної

державної адміністрації                


 

Людина - не товар! Протидія торгівлі людьми

   

На сьогодні проблема боротьби з торгівлею людьми стала надзвичайно актуальною для держави. Торгівля людьми (трудова експлуатація, сексуальна експлуатація, примусове жебрацтво, примусове втягнення у злочинну діяльність, примусове вилучення органів) – це сучасна форма рабства та порушення прав людини.

Правила безпеки (як не стати жертвою):

- завжди детально перевіряйте інформацію про майбутнє місце перебування, умови роботи або навчання;

- нікому не довіряйте свій паспорт (не користуйтеся послугами незнайомих людей у оформленні документів, не віддавайте роботодавцям або в заставу);

- зробіть копії документів (паспорту, візи, договоу) і зберігайте їх окремо від оригіналів;

- залишайте координати рідним, де ви перебуваєте. Регулярно підтримуйте контакт. Домовтеся про кодову фразу, яка буде сигналом про небезпеку;

- не дозволяйте незнайомим людям торкатися вас;

- не сідайте до незнайомих в автомобіль;

- не забувайте, що знання іноземної мови полегшить вам перебування за кордоном;

- не бійтеся звернутися по допомогу;

- з’ясовуйте номери телефонів українських посольств/консульств України;

- по приїзді у будь-яку країну зареєструйтеся в Українському посольстві.

Особи, які постраждали від торгівлі людьми можуть звернутися за допомогою до:

- Представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні. Київ, вул. Михайлівська, 8 тел. (044)568-50-15;

- Департаменту боротьби зі злочинами, пов`язаними з торгівлею людьми Національної поліції України тел. (044)254-74-30;

- Національну гарячу лінію з протидії торгівлі людьми, яка безкоштовно консультує мігрантів: з мобільних телефонів України - 527 та стаціонарних телефонів в межах України - 0-800-505-501.

Порушують ваші права? Ви потребуєте отримання консультації, представництва в судах чи інших органах і не маєте грошей на адвоката – звертайтеся до системи безоплатної правової допомоги. Єдиний телефонний номер 0-800-213-103 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів).

В.о. директора

Богодухівського місцевого центру

з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Перепелиця Д.М.


 
Більше статтей...

Пошук по сайту

Архів новин

Червень 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання