Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

Виступи в ЗМІ

Від результатів виконання робіт залежить соціально-економічний розвиток району

    

На соціально-економічний розвиток району у поточному  році із державного бюджету надійшло  майже 9,6 млн.грн.
За рахунок державного фонду регіонального розвитку профінансовано                  2 об’єкти, а саме:

  • будівництво каналізаційного колектору по вул.Чалого, вул.Загорулька, вул.Урицького в м.Богодухові (1108,2 тис.грн.);
  • будівництво водопровідної мережі від водогону по вул.Пушкіна до водозабору по вул.Катукова в місті Богодухові Харківської області                             (428,6 тис.грн.).

Виділена також субвенція із міського бюджету обласному бюджету на завершення робіт по вказаних об’єктах, яка складає 170,8 тис.грн.
Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій передбачає виконання наступних робіт:

  • капітальний ремонт дороги  по  вул.Заводська від буд.№1 до буд.№98, м.Богодухів (785,4 тис.грн.);
  • капітальний ремонт автодороги по   вул. Молодіжна в   с. Губарівка, Богодухівського району Харківської області (1133,9 тис.грн.);
  • капітальний ремонт дороги по вул. Миру та Фіалковських в                     смт Шарівка Богодухівського району Харківської області (1498,9 тис.грн.);
  •   реконструкція водонапірної башти і часткова реконструкція водогону по вул. Центральна (Старошарівська) в с. Первухинка Богодухівського району Харківської області (1115,1 тис.грн.);
  • капітальний ремонт водогону по вулицях Садова, Молодіжна, Радгоспна, Зелена в  с.Первухинка Богодухівського району Харківської області  (1041,7 тис.грн.);
  • капітальний ремонт водогону по вулиці Центральна в с. Первухинка Богодухівського району Харківської області (815,7 тис.грн.);
  • реконструкція Горьківської ЗОШ I-II ступенів під дитячий заклад в               с-щі Горького Богодухівського району Харківської області (1651,4 титс.грн.).

До кінця року залишилося небагато часу, тому розпорядникам бюджетних коштів потрібно докласти зусиль на якісне та своєчасне виконання вищезазначених робіт.

Начальник відділу економічного розвитку
і торгівлі районної державної адміністрації                               І.Телешенко


 

Уряд запровадив екстериторіальність погодження проектів землеустрою

     З 1 жовтня поточного року в Україні запроваджено пілотний проект, що передбачає запровадження екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Держгеокадастру. Відтепер територіальний орган Держгеокадастру, який здійснюватиме погодження проекту землеустрою, визначатиметься автоматично за допомогою програми електронного документообігу відомства.

Детальніше...

 

Контрактна служба

Незважаючи на важкі економічні умови, вперше в історії нашої держави грошове забезпечення військовослужбовців за контрактом з 1 січня 2016 року більше середньої зарплати в цілому по Україні.
У даний час комплектування Збройних Сил України та інших військових формувань здійснюється за змішаним принципом. Тобто частина війська комплектується військовослужбовцями строкової служби, а інша військовослужбовцями контрактної служби.
На військову службу за контрактом приймаються громадяни призовного віку, які мають повну загальну середню, професійно-технічну або вищу освіту і не проходили строкової військової служби, військовозобов’язані, від 18 до 60 років, з відповідним станом здоров’я та які пройшли професійно-психологічний відбір.

Детальніше...

 

Наркотикам - ні! Обирай життя!

У наші дні наркоманія – це надто поширена проблема, яка в будь-якому випадку призводить до трагічних наслідків. Про неї говорять у всьому світі, з нею пов’язують зростання злочинності і збільшення транспортних аварій та інших нещасних випадків.
Наркоманія в Україні, на думку спеціалістів, давно набула вигляду епідемії. Не існує ні “важких”, ні “легких” наркотиків, а залежність може викликати навіть одна спроба чи затяжка. Виліковується лише 4% залежних. Це не мало, але й не багато. Наркотики забирають 40-50 років життя.
Щоденно у світі від наркоманії помирає 329 людей. Щороку кількість жертв становить 120 тисяч. У цій жахливій світовій статистиці Україна проходить окремим абзацом. Кількість наркоманів у країні збільшується на 5-10% щорічно. За деякими даними з 46 млн. жителів - майже півтора мільйона вживають наркотики.

Детальніше...

 

Правова освіта як запорука розвитку громадянського суспільства

Подолання деформації правової свідомості та створення умов для підвищення рівня правової культури населення, активної і свідомої участі громадян у здійсненні реформи є сьогодні першочерговим завданням суспільства і держави на шляху розбудови в Україні громадянського суспільства і правової держави.
Проблема розбудови громадянського суспільства, демократичної правової держави є безпосередньо пов'язаною із розвитком правової свідомості і правової культури. Саме правова культура та правове виховання населення є соціальною гарантією дії верховенства правового закону в суспільстві.

Детальніше...

 
Більше статтей...

Пошук по сайту

Архів новин

Червень 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання